• Darth Sidious

tohle bylo snad tenkrát první co jsem s Patrikem Swayzem viděl. Ale už je to tak dávno, že si to vlastně ani nepamatuju.(3.10.2012)

Hviezdne obsadený veľkorysý seriál ma veľmi príjemne prekvapil. Pamätám si, ako som sa tešil na každú časť. Táto časť americkej histórie má v sebe veľký potenciál a tvorcovia ho využili bezo zbytku.(25.4.2007)

Výpravný, herecky velice zdařilý seriál z dob občanské války. Postav a minipříběhů je zde možná až příliš mnoho, ale přesto se jedná o velice zajímavý seriál.(12.4.2014)

Tenkrát v tv jsem hltal každý díl a netrpělivě čekal na další. Jeden z nejlepších historických seriálů na téma války severu proti jihu o kterém jsem si myslel, že mi je ukradené a přesto mě to chytlo a nevynechal ani jeden díl. Víc než válka Severu proti Jihu a politika kolem ní mě ale zajímaly intriky hlavních představitelů, různé neskutečně dobře zahrané charaktery postav. Viděno znovu po letech už mě to tak nebere, hodně natahované, zamilované, připomíná mi to spíš nějakou telenovelu na pozadí války Severu proti Jihu,(29.8.2010)

Ženy milovali krívajúceho Patricka Swayzeho, nenávideli Davida Carradinea a závideli Lesley Anne Down krásu. My sme nenávideli Patricka Swayzeho, lebo ho ženy milovali, chceli sme byť drsňáci, ako David Carradine a obdivovali sme krásu Lesley Anne Down. Takéto vysokorozpočtové a dobre napísané historické seriály točia dnes už iba v HBO.(9.1.2013)