• RHK

Jeden z 10 nejlepších filmů z války Severu proti Jihu - 10 Greatest Civil War Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(12.7.2010)

Mám filmy z války Severu proti Jihu mimořádně rád, ale tohle mi nějak nesedlo. Snad že je ta osobní a milostná rovina příliš sladká, nebo jsou herci moc napomádovaní..., přesně nevím, ale ani po druhém shlédnutí jsem k tomu nenašel cestu.(9.11.2014)

Tohle jsem žral díl po díle. Dnes bych se už asi nenechal zlákat. Svůj účel to již splnilo.(8.7.2012)

O ano, spominam si ako keby to bolo vcera, ked som bola mala 10-rocna standa, ktora cakala cely tyzden na nedelu, aby si mohla vecer o osmej pozriet tento krasny serial. Nostalgia je potvora, a preto som si ho s odstupom 17 rokov pozrela znova a nestratil ani kusok na svojom care.(29.8.2009)

Hviezdne obsadený veľkorysý seriál ma veľmi príjemne prekvapil. Pamätám si, ako som sa tešil na každú časť. Táto časť americkej histórie má v sebe veľký potenciál a tvorcovia ho využili bezo zbytku.(25.4.2007)