Tom a Jerry: Kouzelný prsten (video film)

Tom and Jerry: The Magic Ring

• SK název

Tom a Jerry: Kúzelný prsteň

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 62 min

Filmy s T&J se nikdy moc nepovedly a tento je dalsim do sbirky. Na serial nic nema.(23.10.2003)

Tak jsem si zkrátil cestu autobusem a pustil jsem si Toma a Jerryho. Musím říct, že cesta rychle utekla. Příjemný příběh, honičky perfektní, mě se to líbilo a dávám pět hvězdiček.(20.1.2011)

Bol vopred jasné, že kvalitu seriálu tento film ani zďaleko nedosiahne, ale je tu jedno ale. Na svoju krátku dĺžku je film nabitý toľkými vtipmi a je mimoriadne svižný a ja som sa bavil a určite si ho ešte pozriem.***a 1/2(15.8.2007)

Pár vtipných scén to mělo ale na film Tom a Jerry z roku 92 to prostě nemá.(31.3.2012)

Sice už to není to, co bývalo, ale pořád je to můj milovaný Tom a Jerry.(27.8.2010)

Kolikrát jsem si říkala, že takový prsten by se taky hodil. No, hlavně, že si Tom a Jerry užili spoustu legrace a já s nimi.(13.10.2010)

Tak jako všechny díly a seriály (nebo alespoň většina), je i tento dost humorný a velmi zábavný. 85%(2.1.2011)

Tenhle film s Tomem a Jerrym se mi líbil mnohem víc než ten první. Přišel mi takový srandovní.(26.2.2006)

• horacko

Už to nemá to čaro starých dobrých Tom a Jerry, ktorých som mal tak veľmi rád. Škoda toho.(6.1.2010)

• Paity

Tak trochu po vzoru Arabely máme další díl s touhle vypečenou dvojicí.(5.6.2012)

Tohle se moc nepovedlo, slabší než seriál. Moje hodnocení: 60%(12.8.2007)

• mros

Hrozná nuda, se seriálem to bohužel nemá nic společného, nedoporučuju všem, kteří chtěj mít T&J stále v paměti jako oblíbené postavičky animovaného filmu. Bohužel pouze nudný scénář, který je průměrně zpracovaný, velké zklamání.(14.2.2004)

• Sdoom

Potěšila původní animace, ale to je asi tak vše. Nechápu, proč se do takovýchto věcí tvůrci pouštějí. Když někdo nacpe do hodinového filmu "tolik" vtipů, jako se to dřív dařilo Hannovi s Barberou do několikaminutového kraťasu, tak je to opravdu smutné. Ještě navíc, když ty vtipy ani moc originality nepobraly.(25.12.2012)

• kishi_SO

nejako tieto nove casti a filmy vobec nemusim ale na tejto som sa paru raz aj zasmial.(2.4.2010)

• oregon.fox

Seriál je naprosto kouzelný, ale film se skutečně nepovedl. Radši si pusťte třicet pětiminutových epizod za sebou...(29.7.2004)