Rychlá rota (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1989, 65x22 min

Linda Woolverton

Ron Jones

„Každou špárou sa plazí gangstrov zbor, im s ráznou tvárou sa stavaj na odpor.“ Takmer kultová kreslená séria Made in Disney ešte z éry, kedy Disney mal rád deti a nie svoje bankové konto. Najviac sa mi z jeho produkcie však páčilo „Káčerovo“; hlodavcov (a jednu zelenú muchu menom Bzučo) z „Rýchlej roty“ som nikdy zasa až tak nemusel (podobne, ako „Gumkáčov“). Ale v tých detských časoch to predsa len bola bomba. Bomba s bombovou ústrednou pesničkou... Ja som bol Chip.(8.4.2010)

Je pravda, že Duck Tales i "Gumídci" byli nesporně lepší, ale i na tohle se dá koukat, a to tak, že docela slušně.(25.4.2003)

// Production Companies: Walt Disney Television Animation //(7.5.2011)

Rychlá rota mě nikdy moc nebrala. Chip a Dale jsou docela nudní hrdinové a další členové jejich tlupy (momentálně si vybavím pouze Gedžitku…byl tam vlasně vůbec někdo jinej?) taktéž. Sledoval jsem to sice se zájmem, ale vedle Kačerů jde o značný propadák.(5.6.2008)

Skvělé. Navždy si budu pamatovat případ s ukradeným vejcem :) A Gedžitku, samozřejmě.(25.2.2011)