Rychlá rota (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1989, 65x22 min

Linda Woolverton

Ron Jones

Z komba pohádek, na které jsem se každý víkend ráno těšil, a sice Kačeři a Rychlá rota, byla Rychlá rota trochu horší. Ale pořád je to parádní zábava, o mnoho lepší, než dnešní pohádky. Kam se hrabou všichni záporáci na profesora Nulu:)(9.4.2009)

Bzík, bzík! Kdo by řekl, že Chip a Dale se zmůžou na vlastní seriál...(13.4.2006)

Vtipný seriál s dobrým dabingom.(31.12.2009)

Rýchla rota bola vždy zaujímavou detektívnou jazdou malých hlodavcov bojujúcich za dobrú vec a hlavne pre pobavenie tých čo si radi sadali k rozprávkovému programu od Walt Disney.(21.5.2005)

Tak tahle partička se málem dotáhla na mé nejoblíbenější "Kačery" ale zas tak rychlá nakonec nebyla. Když jsem přemýšlel, čím že to mohlo být, napadlo mě barvou. Oproti úžasně barevným "Kačerům" se tyhle příběhy nesly v daleko větší šedi, vesměs v městském prostředí a tohle srovnání, zvláště když spolu běžely ve stejném bloku, bylo neúprosné. A pamatuju si, že ne všechny příběhy byly úplně super, takže v rámci Disneyovek druhá příčka. Ale ten Kaiserův dabing Chippa a Dalea je prostě úžasný.(18.9.2005)

• - V seriálu se měly původně objevit postavičky z filmu The Rescuers (1977). Tato myšlenka ale byla zamítnuta, když hlavní Disneyho animační oddělení začalo připravovat film The Rescuers Down Under (1990). (HappySmile)

• - Monty (v originále Monterey Jack), velká myš kamarádící se s Chipem a Daleem, dostal své jméno podle slavného druhu sýra. (HappySmile)

• - Rychlá rota byla v období 1989 - 1990 nejúspěšnějším seriálem na americkém trhu. (HappySmile)