Rychlá rota (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1989, 65x22 min

Linda Woolverton

Ron Jones

Tento seriál za legendu nepovažuji. Nedosahuje kvalit jiných děl od Walta. Přišlo mi to až příliš dětské. A to jsem na to koukal v 11 letech. Přitom Skrblíka skousnu i dnes a to mi je 25 let!!! Myslím, že tři hvězdy jsou akorát.(14.6.2008)

Rychlá rota mě nikdy moc nebrala. Chip a Dale jsou docela nudní hrdinové a další členové jejich tlupy (momentálně si vybavím pouze Gedžitku…byl tam vlasně vůbec někdo jinej?) taktéž. Sledoval jsem to sice se zájmem, ale vedle Kačerů jde o značný propadák.(5.6.2008)

Nejlepsi byl Monty - ten syrovej dobrak mi fakt prirostl k srdci ;)(7.9.2003)

Správný zásah v tu pravou chvíli má, když přízrak temný svým rejdům šanci dá, tahle správná dvojka slídilů, ta řeší problém tvůj, Chip Chip Chip Chip a Dale zákon hájí... A tak dále. Které dítě v tu dobu neznalo. Nebejt toho, jak mě tam sejřila Gadgetka, možná bych dal i víc.(29.12.2010)

Infantilni, poucne, dojemne a vsechno, co bohuzel takovy animak obsahuje...(31.7.2008)