Gumídci (TV seriál)

• slovenský

Gumkáči

Animovaný / Fantasy / Rodinný

USA, 1985, 67x22 min

Brepta, Babča, Brůča, Bumla, Bíďa, Bára, Bóža, Klára, Kryštof, král Kristián, sir Randál, kníže Ignor, Stoupa a tupouni = klasika, nejlepší anim. seriál! Skvělé hlášky Ignora: Vystřelil jsem ho jako puk a kde přistane je mi fuk....Celkově skvělá podívaná...Stoupo? Knížo! A neříkej mi hrábě!!(26.12.2006)

Ignor&Stoupa!!!(13.12.2006)

Méďové, skáčou jako míčky gumové, v příbězích jež mají úroveň... Dopující medvídci vs. tupí obři, dobro vždy zvítězí, oh jak romanŤické. Ale radši nedomejšlim, jakou představu by ve mě slovo gumídek vyvolávalo teď...(21.10.2009)

Méééďové skáčou jako míčku gumovééé!! Jedna z nejlepších pohádek mýho dětsví :) Hopsinkovou štávu jsem si dicinky přála.. z Bručouna jsem měla strach... Babču jsem chtěla v kuchyni.. s Brumlou bych se nechtěla hádat o jídlo :) Báru a Bíďu jsem chtěla jako plyšáčky a od Brepty bych nechtěla kouzelnej lektvárek :-D(1.4.2009)

Krasnej a roztomilejserial. Nejlepsi byl ale stejne knize Ignor a Stoupa :)(7.9.2003)