poster

Želvy Ninja (TV seriál)

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles

 • slovenský

  Mladé ninja korytnačky

Animovaný / Akční / Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný / Rodinný / Drama / Krimi / Mysteriózní / Fantasy / Thriller

USA, 1987, 193x30 min

 • sheen
  *****

  Jeden z nejlepších a jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, když jsem byl menší i teď se na tento seriál rád podívám.(29.9.2010)

 • sharky
  *****

  Já byl Raffaelo, ale těžko najít mezi mými vrstevníky někoho, kdo nikým z nich nebyl a to se týká i holek, prostě absolutní kult. Rád jsem nedávno v kině zavzpomínal nad novým animáčem.(6.7.2007)

 • liborek_
  ***

  Tak jsem zase po X letech viděl pár dílů a vzpomněl si na tu moji závislost na tomto seriálu. Nejraději jsem měl Rafaela s těma vidličkama a červenou maskou a takovým zvláštním způsobem se mi líbil i Trhač s tím svým svým plechovým outfitem..:-)) No a taky mě fascinoval mluvící mozek Krang... Když se na to dívám dnešníma očima, tak musím uznat, že zase taková bomba to není. Tehdy to působilo jako zjevení proto, že nic podobného u nás předtím neběželo. Dnešní televize je plná animovaných akčních seriálů. Vlastně je to takový hezký nápad, jak přilákat puberťáka k televizi - co jej může přitahovat víc než mix bojových umění, sci-fi, kreslená forma a fůra humoru? Nejde ani tak o animaci, spíš mi dnes vadí ty neskutečně primitivní akce, dialogy a kupa nelogičností. Nemám rád, když se něco nadhodnocuje z nostalgie, tenhle seriál prostě na víc než 3* nemá (i když bych si asi jako 13letý pěkně vynadal...)(7.1.2007)

 • Hrabka
  ****

  Velmi oblíbený bojový seriál vhodný pro kluky ve věku 8-12 let. Nezapomenutelná čtyřka "renesančních umělců" se vryla do paměti snad každému, kdo tento seriál sledoval. Nekonečná vřava bitvy a stále nové a nápadité zápletky jsou velmi poutavé. Mě zůstaly v paměti především typické neměnné trojice (jméno, barva želvy a její zbraň). Zkusím si tu osvěžit paměť :) Donatello - fialová - hůl, Rafaelo - červená - "trojbodce", Michaelangelo - oranžová - nunčaky? :-D, Leonardo - modrá - meč.(3.1.2008)

 • Yardak
  *****

  Když jsem byl menší, tak jsem to moc žral:)) A Rafaelo byl nejlepší:).(5.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace