poster

Želvy Ninja (TV seriál)

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles

 • slovenský

  Mladé ninja korytnačky

Animovaný / Akční / Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný / Rodinný / Drama / Krimi / Mysteriózní / Fantasy / Thriller

USA, 1987, 193x30 min

 • salahadin
  ****

  Tyhle pubertální želváky jsem kdysi zbožňoval...a z nostalgie dám 4*, i když s postupem času by kouzlo akční zelené sláblo. Kde ten Zorro jen přišel na nápad se škraboškou přes oči???? Hm...............:)(19.4.2006)

 • Hrabka
  ****

  Velmi oblíbený bojový seriál vhodný pro kluky ve věku 8-12 let. Nezapomenutelná čtyřka "renesančních umělců" se vryla do paměti snad každému, kdo tento seriál sledoval. Nekonečná vřava bitvy a stále nové a nápadité zápletky jsou velmi poutavé. Mě zůstaly v paměti především typické neměnné trojice (jméno, barva želvy a její zbraň). Zkusím si tu osvěžit paměť :) Donatello - fialová - hůl, Rafaelo - červená - "trojbodce", Michaelangelo - oranžová - nunčaky? :-D, Leonardo - modrá - meč.(3.1.2008)

 • 3DD!3
  *****

  Já jsem byl Michelangelo a právě díky němu ještě miluju pizzu a banány :) Jo a taky dělám kraviny jako on. To mi zůstalo :)(21.7.2006)

 • GilEstel
  *****

  Tenhle seriál patří k mému dětství stejně jako třeba KAČEŘI. Sledoval jsem všechny díly a nahrával si je na videokazety. K tomu pak ještě komiksové časopisy, omalovánky, plastové figurky, žvýkačky s obrázkem nebo potiskem. Bylo toho hodně. Jsem tím poznamenán stejně jako pozdější generace Pokémonem (Obávám se, že zde budou následky ještě horší.) ___ P.S. Na seriálu mi vadil jeden logický nesmysl. V prvních dílech želvy poslaly Technodrom s Trhačem a celou jeho armádou se zdrcujícím přehledem do nitra Země (Odtud pak Trhač podnikal výpady na povrch.). Přitom v pozdějších dílech, kdy se Krangovi s Trhačem podařilo konečně dostat Technodrom nahoru, najednou si 2 želvy nemohly poradit s jednim fuťákem a kameňákem a zachránila je až April s foťákem. To mě teda štvalo. Jinak to ale nemělo chybu. I ta titulní písnička. Podle seriálu udělali i hru na Game boye. Oblíbená hláška „Jsi rychlý. Ale laser je rychlejší než ty!!!“ Moje hodnocení berte jako notně zaujaté.(17.11.2011)

 • Legas
  ****

  Dnešní děti hltají Pokémony, já jsem miloval Želvy Ninja. Trhač je bůh - dnes ho ale u mě nahradil Wolverine. A Krank byl pěknej nervák.(18.4.2003)

 • - Spoiler: Členové klanu Foot byli v původním komiksu lidmi a Trhač nebyl antagonistou celého příběhu. Leonardo ho probodl hned v 1. čísle. (GilEstel)

 • - 2. listopadu 1996 se staly nejdéle vysílaným animákem v USA. Byly překonány až 1. března 1998 seriálem Simpsonovi (od r. 1989) – epizodou s názvem „Jak napálit pojišťovnu“. (Poker_Face)

 • - Britové – a nejen oni – znají seriál pod názvem „Teenage Mutant Hero Turtles“, protože slovo „Ninja“ je údajně příliš násilné. (Zdroj: metro.co.uk) (JORDY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace