poster

Želvy Ninja (TV seriál)

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles

 • slovenský

  Mladé ninja korytnačky

Animovaný / Akční / Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný / Rodinný / Drama / Krimi / Mysteriózní / Fantasy / Thriller

USA, 1987, 193x30 min

 • GigaPudding
  *****

  Želvy papají pizzu, mistr Tříska moudře promlouvá, želvy bojují s trhačem, April kroutí hlavou nad tím bordelem co mají želvy v doupěti, želvy se bijou s Rocksteady a Bebopem, želvy si dělají legraci z April a takhle dokola a všechny děti se velmi baví, protože je to úplně super. :)(21.1.2010)

 • gouryella
  ***

  V mládí jsem se na tomto seriálu ujížděl, dnes bych se tomu smál, ale nostalgie je nostalgie ....(29.5.2003)

 • fleker
  *****

  ...ve čtvrtym ročniku středni školy, sem byl při jednom zkoušeni z češtiny uplně dutej ("jednom" myslim obrazně) a nevymáčk sem ze sebe jedinou kloudnou větu....a když pánčelka viděla jak se v tom kálim.....tak pač mi chtěla pomoc.....dostal sem vodní záchranou votazku: : A takovej Michelangelo..Rafael...ani to ti nic neřika? fleker:....ále no japakby ne.....a Donatelo...a Leonardo.. Uč: aaaano, správně...... fleker: ...všechno to sou želvy nindži.....  ......a zatímco absolventka pedagogické fakulty kulila voči....začaly se ze třídy vozejvat Tříska....krang a ejpril......uplně zezadu pak eště Gumídci a paní Čvachtová ale to už bylo trošku mimo.....každopádně zachráněn atmosférou a nostalgií...šel sem si sednout bez znamky(4.2.2007)

 • Jamal
  ****

  Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, jako dítě jsem to miloval, každý ve škole jsme měli svojí roli, já měl Raffaela. (( :: ani nevím proč, ale byl jsem na to hrdý(18.11.2005)

 • Yardak
  *****

  Když jsem byl menší, tak jsem to moc žral:)) A Rafaelo byl nejlepší:).(5.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace