Želvy Ninja (TV seriál)

Teenage Mutant Ninja Turtles

• slovenský

Mladé ninja korytnačky

Animovaný / Akční / Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný / Rodinný / Drama / Krimi / Mysteriózní / Fantasy / Thriller

USA, 1987, 193x30 min

Jeee, vzpomínky na dětství :)) Já byla vždycky Leonardo :))(26.8.2009)

Dnešní děti hltají Pokémony, já jsem miloval Želvy Ninja. Trhač je bůh - dnes ho ale u mě nahradil Wolverine. A Krank byl pěknej nervák.(18.4.2003)

Há, na tomhle jsem byl doslova závislý, zpaměti jsem dokázal vyjmenovat jména všech postav i s oblíbenými zbraněmi, měl jsem dokonce i ponožky s želvákama...(13.4.2006)

For ME 84%(3.8.2007)

Velmi oblíbený bojový seriál vhodný pro kluky ve věku 8-12 let. Nezapomenutelná čtyřka "renesančních umělců" se vryla do paměti snad každému, kdo tento seriál sledoval. Nekonečná vřava bitvy a stále nové a nápadité zápletky jsou velmi poutavé. Mě zůstaly v paměti především typické neměnné trojice (jméno, barva želvy a její zbraň). Zkusím si tu osvěžit paměť :) Donatello - fialová - hůl, Rafaelo - červená - "trojbodce", Michaelangelo - oranžová - nunčaky? :-D, Leonardo - modrá - meč.(3.1.2008)

• - V dvoch častiach 3. serie sa objaví Usagi Yojimbo-Zajac samuraj, známa postava z amerických komiksov autora Stana Sakai-ho. (donnie22)

• - Rob Paulsen, který daboval Rapha, namlouvá Donnieho v trochu dospělejší stejnojmenné verzi (od r. 2012). (JORDY)

• - Zákerný mozog Krang je inšpirovaný postavami mimozemskej rasy Utrom z pôvodných komiksov o ninja korytnačkách. (donnie22)