Zachraňte mého syna

Lance W. Dreesen

Ken Blakey

Deane Ogden
  • Tommassi3

"Když se ztratí malé dítě, klíčové jsou první tři hodiny !! Pak šance, že se najde živé, povážlivě klesají.."(5.8.2014)

• dogma97

Podle mě zbytečný film, navíc pro našince nestravitelný i kvůli stokrát vyslovenému slovu "bůh". Těžko si představím, že mohl někoho pobavit, leda snad duševně nasytit naivního prosťáčka.(23.9.2012)

• soldier8cz

Bůh nám syna vzal, bůh nám syna dal, bůh nás poučil, a bůh možná i ten film natočil. Totální slátanina. Příběh nemá nic, jen to, že je to podle skutečné události. Pokud se podíváte na noční zprávy v 19:00 hod. a v 19:30 hod. tak takovýhle filmy stihnete shlédnout minimálně tři. Příběh by se časově vešel do časové linie, která by byla stejně dlouhá jako televizní reklama a nebo to budete mít rychlejší, pokud si přečtete Stejšnův komentář. Už to, že si o tom filmu čtete tenhle komentář je vzdání mu holdů a ztráta času. A mimochodem, největší pointou příběhu je, že syna najdou jeho otci, zaneprázdněného sezením si na vlastních rukách i vedení, cizí lidé. Úžasná ptákovina.(23.9.2012)

• Reiner

Je to hrůza, ale na druhou stranu je to pro lidi v takové chvíli asi to jediné, co jim dovoluje doufat. A tou je víra...(27.10.2013)

• Stejšn

No nevim no. Ztratil se kluk. Hledali kluka. Našli kluka. Spousta keců a modlení kolem toho, dojemná hudba, všichni brečej štestim. Konec.(23.9.2012)