poster

Zachraňte mého syna

 • USA

  The Way Home

Drama

USA, 2010, 83 min

Scénář:

Lance W. Dreesen

Kamera:

Ken Blakey

Hudba:

Deane Ogden
(další profese)
 • triatlet
  *

  Nudné zpracovaní a podprůměrné herectví.(4.8.2014)

 • soldier8cz
  odpad!

  Bůh nám syna vzal, bůh nám syna dal, bůh nás poučil, a bůh možná i ten film natočil. Totální slátanina. Příběh nemá nic, jen to, že je to podle skutečné události. Pokud se podíváte na noční zprávy v 19:00 hod. a v 19:30 hod. tak takovýhle filmy stihnete shlédnout minimálně tři. Příběh by se časově vešel do časové linie, která by byla stejně dlouhá jako televizní reklama a nebo to budete mít rychlejší, pokud si přečtete Stejšnův komentář. Už to, že si o tom filmu čtete tenhle komentář je vzdání mu holdů a ztráta času. A mimochodem, největší pointou příběhu je, že syna najdou jeho otci, zaneprázdněného sezením si na vlastních rukách i vedení, cizí lidé. Úžasná ptákovina.(23.9.2012)

 • Reiner
  **

  Je to hrůza, ale na druhou stranu je to pro lidi v takové chvíli asi to jediné, co jim dovoluje doufat. A tou je víra...(27.10.2013)

 • infernet
  *

  Umodlená volovina made in USA. Ztráta času, běžte radši třeba na hokej.(23.9.2012)

 • Stejšn
  *

  No nevim no. Ztratil se kluk. Hledali kluka. Našli kluka. Spousta keců a modlení kolem toho, dojemná hudba, všichni brečej štestim. Konec.(23.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace