poster

Zachraňte mého syna

 • USA

  The Way Home

Drama

USA, 2010, 83 min

Scénář:

Lance W. Dreesen

Kamera:

Ken Blakey

Hudba:

Deane Ogden
 • Crazynka
  *

  Kdybych nebyla zvědavá, jak to s tím klučinou dopadne, koukala bych na tento film asi prvních 10 minut. Plochá dějová linie, nulová atmosféra a všude kolem Bůh. Bez nápadu a jiskry. Podle skutečné události...tato nálepka dělá film přitažlivější, ale nakonec přinese stejně jen zklamání. Podprůměr.(24.9.2012)

 • dogma97
  *

  Podle mě zbytečný film, navíc pro našince nestravitelný i kvůli stokrát vyslovenému slovu "bůh". Těžko si představím, že mohl někoho pobavit, leda snad duševně nasytit naivního prosťáčka.(23.9.2012)

 • soldier8cz
  odpad!

  Bůh nám syna vzal, bůh nám syna dal, bůh nás poučil, a bůh možná i ten film natočil. Totální slátanina. Příběh nemá nic, jen to, že je to podle skutečné události. Pokud se podíváte na noční zprávy v 19:00 hod. a v 19:30 hod. tak takovýhle filmy stihnete shlédnout minimálně tři. Příběh by se časově vešel do časové linie, která by byla stejně dlouhá jako televizní reklama a nebo to budete mít rychlejší, pokud si přečtete Stejšnův komentář. Už to, že si o tom filmu čtete tenhle komentář je vzdání mu holdů a ztráta času. A mimochodem, největší pointou příběhu je, že syna najdou jeho otci, zaneprázdněného sezením si na vlastních rukách i vedení, cizí lidé. Úžasná ptákovina.(23.9.2012)

 • infernet
  *

  Umodlená volovina made in USA. Ztráta času, běžte radši třeba na hokej.(23.9.2012)

 • Reiner
  **

  Je to hrůza, ale na druhou stranu je to pro lidi v takové chvíli asi to jediné, co jim dovoluje doufat. A tou je víra...(27.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace