Antonie Nedošinská byla kouzelná, škoda že její postava nedostala více prostoru. Role maminek jí totiž skvěle pasují. Věra Ferbasová byla roztomilá, ale s tím jejím "človíčku" mě už lezla na nervy. Oldřich Nový hrál ješitného muže, kterého věk a okolnosti stejně dohnaly. Talent Ference Futuristy byl také jako u Nedošinské nevyužit, ale postava sluhy, komorníka a přítele Richarda Ostena zřejmě větší prostor pro nějaký herecký um nevytvářela.(16.8.2010)

"Nikdo ničemu nerozumí, jenom on !! Ten kluk je po mně !!" ;)(17.9.2013)

V tomto filmu bohuzel neni nic, co by stalo za vyraznejsi pochvalu. Ani Novy a Ferbasova ci Futurista, snad Nedosinska. Film sice neni uplne spatny, z prumeru ho ale nic vyse nevytahne.(21.2.2010)

• korbitch22

Byla to sice nádherná doba, plná etikety , principů a slušného chování , ale pro klacka z 21.století je to utrpení.(30.9.2012)

Komedie, která bohužel nedosahuje kvalit "pamětnických" klasik a kromě možnosti setkání s předválečnými oblíbenci toho moc nenabídne. Chybí mu typická jiskra, humor je nevyrazný, dobového kouzla pramálo a zbytek je až příliš naivní. Ovšem, i když je to podívaná kterou čas dohnal stejně jako továrníka Ostena, stále je to pohodovka, která neurazí a zaručeně potěší víc než současné české pokusy o komedii.(6.11.2010)