• rt12
  **

  Chudák Oldřich je zde donucen, chovat se jak pitomec. Slabé.(27.5.2014)

 • blackrain
  *****

  Antonie Nedošinská byla kouzelná, škoda že její postava nedostala více prostoru. Role maminek jí totiž skvěle pasují. Věra Ferbasová byla roztomilá, ale s tím jejím "človíčku" mě už lezla na nervy. Oldřich Nový hrál ješitného muže, kterého věk a okolnosti stejně dohnaly. Talent Ference Futuristy byl také jako u Nedošinské nevyužit, ale postava sluhy, komorníka a přítele Richarda Ostena zřejmě větší prostor pro nějaký herecký um nevytvářela.(16.8.2010)

 • nash.
  ***

  Komedie, která bohužel nedosahuje kvalit "pamětnických" klasik a kromě možnosti setkání s předválečnými oblíbenci toho moc nenabídne. Chybí mu typická jiskra, humor je nevyrazný, dobového kouzla pramálo a zbytek je až příliš naivní. Ovšem, i když je to podívaná kterou čas dohnal stejně jako továrníka Ostena, stále je to pohodovka, která neurazí a zaručeně potěší víc než současné české pokusy o komedii.(6.11.2010)

 • Elyssea
  ***

  Neodolatelný Schránil a zábavný Futurista zachraňují komedii, která vlastně ani není moc vtipná.(14.8.2010)

 • kaylin
  ***

  Oldřich Nový a Raoul Schránil si tady docela dobře sedli a jsou to ty správné tvrdohlavé palice, které byly pro takový příběh potřeba. Věra Ferasová je dětinsky výborná a celé je to takové roztomilé. Jenže pak najednou zjistíte, že je to trochu natahované a že v závěru už to v podstatě nemá co říct a vy jste rádi, že už to skončilo.(7.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace