"Nikdo ničemu nerozumí, jenom on !! Ten kluk je po mně !!" ;)(17.9.2013)

Človíčkové, opravdu roztomilý film s roztomilou Věrou Ferbasovou.(12.3.2012)

V tomto filmu bohuzel neni nic, co by stalo za vyraznejsi pochvalu. Ani Novy a Ferbasova ci Futurista, snad Nedosinska. Film sice neni uplne spatny, z prumeru ho ale nic vyse nevytahne.(21.2.2010)

Oldřich Nový si tentokrát nezahrál velkého milovníka, ale spíše pomalu stárnoucího bohatého playboye, jehož syn mu chce dokázat, že i bez peněz a jeho jména se dokáže vypracovat na stejnou úroveň jako jeho otec. Vše se ale také točí kolem šikovných slečen a paniček, mezi nimiž hraje prim Věra Ferbasová v roli synovi milé. Film bohužel postrádá onen švih jiných velkých děl a především Raoul Schránil je sladký až běda. Celkově jde o příjemnou podívanou, která však klasikám typu Kristián nesahá ani po kotníky.(26.5.2006)

• Orlau32

Už jsem viděla lepší filmy od Slavínského a též Oldřich Nový tentokrát ...nic moc.(11.3.2010)