• sator
  ***

  Na to že se jednalo defakto o herce kteří nehráli předtím hlavní role,tak obstáli na výtečnou.Je to jistě i díky skvělé režii Slavínského.Jenže od druhé třetiny je to postaveno na velmi naivní zápletce a těžko filmu dále věřit...(7.3.2010)

 • Tosim
  ****

  Jako remake to není vůbec špatné, ale režisér neměl po ruce vynikající komediální talent, jako byl Hugo Haas, i když se Jan Pivec opravdu snaží. Ehm...tedy...vůbec ne špatně :-)(30.5.2003)

 • marťan
  ****

  Dnes neordinuji - je remake Okénka, kde hrál můj oblíbenec :o)Hugo Haas a Lída Baarová. Děj je v podstatě stejný, jen se odehrává o 10 let později :o) Doktor Johánek,kterého hraje pan Pivec, se rozhodne oslavit s přáteli v nočním podniku své jmenování. Oslava, se protáhne, a alkohol udělá svoje. No, a pan doktor ztratí paměť a ráno .... se už jen diví. Janu Pivcovi sekunduje v té době poměrně známá Dagmar Frýbortová a obě zfilmování mají něco do sebe, poměrně dobrou zábavu a herecké výkony...(28.2.2007)

 • VaHo
  ***

  Celkem slušná komedie, která ale ve filmovém zpracování působí poněkud zatuhle. Párkrát jsem se zasmál, ale na divadle to muselo mít větší dynamiku. Možná, že zde se inspirovali tvůrci amerických Hangover...(5.9.2015)

 • blackrain
  ***

  Na mě málo komediální, ale jinak pohodový film s výborným Janem Pivcem. Stejně bych ho ale radši viděla jako divadelní hru, která vyšla od Olgy Scheinpflugové.(26.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace