The Tiger's Apprentice

• Slovensko Tigrov učeň (neoficiální název) (více)

oveckaoa

Kluk má matku co je strážkyně náhrdelníku ta má okolo sebe nějaké mystické stvoření (drak, opice, tygr, potkan, kohout, buvol, koza, žába, had, kůň  a dál nevím už) co ji chrání jednou jedou do Číny a napadne jich čarodějnice co chce její náhrdelník a s ním chce zničit svět.  Matka povolá ty stvoření a ubrání se posuneme se o 15 let dopředu a ten kluk žije s matkou v domě , který je chráněný amulety jednou ten kluk použije své superschopnosti, když ho šikanují na obranu  a pak z toho domu oddělá ty amulety dostane se k němu ta čarodějnice  a jde po něm. On se pak učí být novým strážcem a společně bojují proti té čarodějnici. Chválím animaci vzhled té čarodějky a vzhled té dračice  (taková lepší verze Sifu z Raya a drak (2021)) . Ke konci je to i hodně temné kdejaká marvelovka z poslední doby by se od toho mohla učit bohužel to kazí interakce s postavama létá tam mezi nima drak a všem je to u prdele létají tam pořád nějaké stíny a nikdo to neřeší  . P.s. oni vážně neměly prachy , aby tam daly od Survivoru Eye Of Tiger tak tam daly nějaký posraný remix? P.s. 2 ten tygr měl umřít měl půlku duše a dal ji tomu klukovi tudíž neměl přežít  60 procent ()

PanTumnus

Film má bez titulků 73 minut a dost se to na něm podepisuje. Občas divný střih. Zrychlený první akt a charakterizace postav. Nenoříme se moc do opravdu zajímavé mytologie. Dalších 10-15 minut by tomu prospělo. Ale chápu a vím jak je jedna minuta animace drahá. Přesto... Akční scény šlapou, premisa je zajímavá a i když je hrdina vcelku otravný, vyvažuje ho ústřední Tygr (v lidské formě hot btw) a dračice (v lidské formě also hot btw). Fluidní kamera je super a stejně tak krásná, i když levnější, animace. A na konci dokáže snímek i dojmout, i když předvídatelně. Být mi 15, jsem odvařenej. V mých 32 je to za 7/10 a nebráním se pokračování. ()