• brit84
  *****

  Já si nemůžu pomoct. Vždycky mě znovu a znovu dojme, jak se ze starého mrzouta vyklube hodný strejda a jak se dobrák Jindřich Plachta stará o své dva synovce... Fňuk:)(9.12.2010)

 • Tommassi3
  ****

  "A na copak si budeme hrát ??" - "My budeme hajný a ty budeš, strejdo, dělat jelena !! A my po tobě budeme střílet !!" - "A kdepak máte flinty, chlapci ??" - "My po tobě budeme házet kamením !!" - "Házet kamením.. No, to je mi ale pěkná hra !!" ;)(20.4.2014)

 • troufalka
  ****

  Oblíbenost filmu daleko přesahuje jeho kvality. Poměrně naivní příběh dostane každého jinak. Někdo se rozplývá nad hereckými výkony hlavních hrdinů, jiného dojmou dvojčata Bahníkova s harmonikou, jiný zamáčkne slzu dojetí nad vteřinovým záběrem jílovišťského Hubertusu, kam chodil s rodiči na nedělní merendu. Já to mám tři v jednom a nestydím se za to.(25.2.2015)

 • Aky
  ****

  Je úplně jedno o čem je příběh, a jestli je naivní, nebo ne. Nejpříjemnější na tomhle filmu je, jak z něj na člověka přeskakuje dobrota Jindřicha Plachty. On snad opravdu takový musel být, nejen to hrát. A Jaroslav Marvan, ten nezklamal nikdy.(13.11.2005)

 • CrownThomas
  *****

  Jeden z nejlepších filml, jaké jsem kdy s Jaroslavem Marvanem shlédl......Vynikající práce.......90%(29.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace