• gouryella

Tak tady nezachranila film od pohromy ani pani Nedosinska.(25.7.2002)

Já, milovník starých prvorepublikových pamětnických filmů musím s hanbou přiznat, že si nevzpomínám, že bych tento film někdy viděla. V hlavních rolích vystupovaly téměř všechny herecké hvězdy tehdejší doby, které ruku v ruce podávaly ostudné herecké výkony, Járou Kohoutem počínaje a Jindřichem Plachtou konče. Komedie, která se v závěru změnila na parodii, jakou snad ani Ignát Herrmann nezamýšlel. Herecké výkony byly příšerné, výprava studiová, příběh kýčovitý, ale dohromady to působilo tak roztomilým starosvětským dojmem, že i přes všechny tyto nedostatky nebo právě kvůli nim, jsem se královsky bavila.(9.5.2014)

Tak debilní, až je to dokonalé. Co věta, to perla. Slavínský & Ferbasová just made my day!!(29.10.2015)

• xaver

Další důkaz, že každý den není posvícení a i mistr tesař se utne. Tentokrát se mistr Vladimír Slavíncký uťal hodně a natočil velmi slaboduchou komedii, která navíc ani nebyl moc k smíchu.(18.4.2012)

Takova zmatena jakobykomedie (spis teda asi romanticky film) o vdavkach a vdavekchtivych zenach/dcerach. Je to zajimave spis obsazenim nez kvalitou deje. 3-(30.5.2016)