Seriál se mi líbil, hlavně scény ze soudního sálu a obzvlášť pak porada poroty....Rozhodně bych však ubrala na osobních vztazích, podle mě zbytečně komplikovaly seriál a rozhazovaly hlavní akci(17.7.2009)

5* kvli tomu, že mám rád filmy typu 12 angry men. Mně se to velmi líbilo, jen škoda, že není kde to sehnat :/(8.5.2009)

Do samotného konce sem nevěděla, jak to ve skutečnosti bylo. Hezky to zpochybnili tak, že člověk nevěděl čemu věřit...(22.7.2007)

Nevím z jakého důvodu, ale tenhle seriál mě naprosto dostal. Možná protože je tak netradiční, možná proto, že ukazuje že my lidi jsme svině kteří myslí jen sami na sebe a před ničím se nezastaví. Na mě to prostě zapůsobilo, a nechalo to ve mě celkem hluboký dojem.(16.8.2011)

#17.8.2005 : První díl britského filmu "Porota" je skvěle rozehraný, kromě soudního procesu, který nepostrádá klasické scény obžaloby a obhajoby, sledujeme i osobní životy a problémy porotců. Scénárista chytře odkrývá jednotlivé střípky postupně, díky čemuž nechybí napětí ani dramatické střety. #31.8.2005 : Druhý díl je opět zatraceně dobrý, atmosféra houstne, tlak na porotce se díky velké medializaci procesu zvyšuje a osudy všech postav se slibně vyvíjí. #7.9.2005 : Závěrečný díl splnil má očekávání. Sice jsem už v průběhu prvních vdou dílů čekala, že to dopadne, tak jak to nakonec dopadlo, ale ten závěr na pohřbu, ten mě vážně dostal.(17.8.2005)