poster

Porota (TV seriál)

 • Velká Británie

  Jury, The

Drama

Velká Británie, 2002, 6x50 min

 • Ony
  ****

  Tento film mě příjemně překvapil. Netušila jsem, že snímek ze soudní síně oživovaný pohledy do životů členů poroty může být tak napínavou podívanou. U nás porota působí docela exoticky. O to je film zajímavější. Pro nějaké výrazné herecké výkony tu nebyl prostor, ale myslím, že si všichni herci počínali celkem dobře a přispěli k věrohodnosti příběhu. Oceňuji, že mě tenhle film ani chvíli nenudil a donutil k přemýšlení. Netýkal se jen tak nějakého zločinu, ale řešil mnohem víc (tolerance, xenofobie, šikana, pomsta, . . .).(31.10.2005)

 • sue2008
  ***

  Seriál se mi líbil, hlavně scény ze soudního sálu a obzvlášť pak porada poroty....Rozhodně bych však ubrala na osobních vztazích, podle mě zbytečně komplikovaly seriál a rozhazovaly hlavní akci(17.7.2009)

 • Dispa
  *****

  5* kvli tomu, že mám rád filmy typu 12 angry men. Mně se to velmi líbilo, jen škoda, že není kde to sehnat :/(8.5.2009)

 • Kathien°
  ****

  Do samotného konce sem nevěděla, jak to ve skutečnosti bylo. Hezky to zpochybnili tak, že člověk nevěděl čemu věřit...(22.7.2007)

 • Lynn
  ****

  #17.8.2005 : První díl britského filmu "Porota" je skvěle rozehraný, kromě soudního procesu, který nepostrádá klasické scény obžaloby a obhajoby, sledujeme i osobní životy a problémy porotců. Scénárista chytře odkrývá jednotlivé střípky postupně, díky čemuž nechybí napětí ani dramatické střety. #31.8.2005 : Druhý díl je opět zatraceně dobrý, atmosféra houstne, tlak na porotce se díky velké medializaci procesu zvyšuje a osudy všech postav se slibně vyvíjí. #7.9.2005 : Závěrečný díl splnil má očekávání. Sice jsem už v průběhu prvních vdou dílů čekala, že to dopadne, tak jak to nakonec dopadlo, ale ten závěr na pohřbu, ten mě vážně dostal.(17.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace