• josieaddms
  *****

  Nevím z jakého důvodu, ale tenhle seriál mě naprosto dostal. Možná protože je tak netradiční, možná proto, že ukazuje že my lidi jsme svině kteří myslí jen sami na sebe a před ničím se nezastaví. Na mě to prostě zapůsobilo, a nechalo to ve mě celkem hluboký dojem.(16.8.2011)

 • Dispa
  *****

  5* kvli tomu, že mám rád filmy typu 12 angry men. Mně se to velmi líbilo, jen škoda, že není kde to sehnat :/(8.5.2009)

 • sue2008
  ***

  Seriál se mi líbil, hlavně scény ze soudního sálu a obzvlášť pak porada poroty....Rozhodně bych však ubrala na osobních vztazích, podle mě zbytečně komplikovaly seriál a rozhazovaly hlavní akci(17.7.2009)

 • Kathien°
  ****

  Do samotného konce sem nevěděla, jak to ve skutečnosti bylo. Hezky to zpochybnili tak, že člověk nevěděl čemu věřit...(22.7.2007)

 • Ony
  ****

  Tento film mě příjemně překvapil. Netušila jsem, že snímek ze soudní síně oživovaný pohledy do životů členů poroty může být tak napínavou podívanou. U nás porota působí docela exoticky. O to je film zajímavější. Pro nějaké výrazné herecké výkony tu nebyl prostor, ale myslím, že si všichni herci počínali celkem dobře a přispěli k věrohodnosti příběhu. Oceňuji, že mě tenhle film ani chvíli nenudil a donutil k přemýšlení. Netýkal se jen tak nějakého zločinu, ale řešil mnohem víc (tolerance, xenofobie, šikana, pomsta, . . .).(31.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace