Nevím z jakého důvodu, ale tenhle seriál mě naprosto dostal. Možná protože je tak netradiční, možná proto, že ukazuje že my lidi jsme svině kteří myslí jen sami na sebe a před ničím se nezastaví. Na mě to prostě zapůsobilo, a nechalo to ve mě celkem hluboký dojem.(16.8.2011)

5* kvli tomu, že mám rád filmy typu 12 angry men. Mně se to velmi líbilo, jen škoda, že není kde to sehnat :/(8.5.2009)

Seriál se mi líbil, hlavně scény ze soudního sálu a obzvlášť pak porada poroty....Rozhodně bych však ubrala na osobních vztazích, podle mě zbytečně komplikovaly seriál a rozhazovaly hlavní akci(17.7.2009)

Do samotného konce sem nevěděla, jak to ve skutečnosti bylo. Hezky to zpochybnili tak, že člověk nevěděl čemu věřit...(22.7.2007)

Tento film mě příjemně překvapil. Netušila jsem, že snímek ze soudní síně oživovaný pohledy do životů členů poroty může být tak napínavou podívanou. U nás porota působí docela exoticky. O to je film zajímavější. Pro nějaké výrazné herecké výkony tu nebyl prostor, ale myslím, že si všichni herci počínali celkem dobře a přispěli k věrohodnosti příběhu. Oceňuji, že mě tenhle film ani chvíli nenudil a donutil k přemýšlení. Netýkal se jen tak nějakého zločinu, ale řešil mnohem víc (tolerance, xenofobie, šikana, pomsta, . . .).(31.10.2005)