Malinko vážnější role, přesto se mi film moc líbí.(29.5.2014)

Výborná komedie z neveselé doby. Jedna z Burianových nejlepších, i když mi jeho koktání občas už lezlo na nervy. Nicméně mu to v páru se Zitou Kabátovou moc slušelo!(26.12.2007)

Jo, Zlaté dno je, holt, zlaté dno, o tom přesvědčí sám Vlasta Burian alias papírník Cyril Putička své dva syny i dceru. To, co Burian nedotáhl se Zitou Kabátovou v Přednostovi stanice, tak dotáhl tady:-) Néé, opravdu, hráli spolu jen ve třech filmech (mj. ještě v Provdám svou ženu) a v tomto s ní nakonec sehrál manželský pár, i když z jeho strany to byl nejprve hodně nesmělý až dětinský výkon, tak přesto byl jako amant okouzlující. Burian podal vskutku umírněný a krotký herecký výkon tak trochu víc ve prospěch celku, jeho proměna byla znát, byl víc lidský, vážný a nehrál jen na sebe. Mentorování a moralizování bylo slyšet na každém kroku. Scéna vypravěče pánských anekdot na svatebním večírku nebo ta trošku delší pasáž s univerzálním žehlicím prknem byly ve filmu asi ty nejlepší. Poslední protektorátní film Krále komiků. Ale také jeden z těch lepších a umělecky zdařilejších od režiséra Slavínského, v němž opět hrála Věra Ferbasová ( Konstantina-dcera Putičky), kterou de facto objevil a byla jeho dvorní herečkou, a v němž si zahrálo i neobvykle dost menších dětí..(26.12.2007)

Geniální zejména v obsazení dětských rolí aneb: "Taková krásná knížka? Máte zdravej rozum?" :)(18.2.2009)

Báječně civilní Vlasta Burian a důkaz, že se zápalem, osobním přístupem a příjemným naladěním, korunovaným úsměvem se dá dokázat cokoliv.(31.10.2010)