Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  *****

  Tahle komedie zraje jako víno! Výtečný nápad s masivní stěhovací akcí, která spojí lidi jinak naprosto "mimoběžné", provedlo duo Smoljak-Podskalský ve velké stylu. Díky výtečným hereckým výkonům se podařilo dodat všem postavám dostatečnou autenticitu, díky scénáři má zase film charakteristický S+S smysl humor. Gagy s brazilskou kávou, směroplatností a řízením palby patří mezi nezapomenutelné momenty české komediální tvory, ostatně jako celý Kulový blesk.(10.2.2004)

 • sepp
  *****

  Jedna z mych nejoblibenejsich Smoljakovskych komedii vubec s radou nesmrtelnych replik. A L.Smoljak v roli spojky je proste uzasny :)(7.9.2003)

 • Boss321
  *****

  Pánové Svěrák a Smoljak vždy věděli jak člověka správně pobavit. Tentokrát přišli s nápadem největší akce v dějinách stěhování s perfektním hereckým obsazením.(30.11.2007)

 • Tosim
  *****

  Největší akce v dějinách stěhování...(26.11.2002)

 • petaspur
  *****

  Megalomanská bytová dvanáctisměna je dokonale připravena (stejně jako půdička, kde se to paní Jechové bude věšet) a nyní již jen zbývá doufat, že se neobjeví nějaké nepatrné trable. Třeba, že by někdo pokazil akci tím, že by si to rozmyslel, nestihl se oženit nebo dokonce zbaběle zemřel. O zajištění akce a překonávání drobných problémů se však stará organizačně všehoschopný Dr. Radosta, podporovaný rychlou spojkou Ing. Severínem a pod takovým vedením nelze o úspěchu akce pochybovat, tedy pokud bude dodržena žádost: "Osobo, vraťte mi ty housle".(17.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace