Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beckett51
  ****

  První půlka skvělá, druhá lehce nudná. Pořád ale převládá kladný pocit.(22.4.2012)

 • Sarkastic
  ****

  Výborný film. Myšlenka filmu je OPRAVDU originální, vtipy neotřelé a smích vyvolávající, herci výteční, avšak příběh je místy nudný a ztrácí tempo (např. pohledy na domy, u Bílka v bytě). Ač te ju spousta herců z DJC (Divadlo Járy Cimrmana) k tomu Abrhám, Hrušínský a na režisérské stoličce Smoljak (a toho jako režiséra, herce i člověka velice uznávám), nemůžu hodnotit plným počtem, máme prostě lepší komedie (které se můžou chlubit lepším tempem, spádem a vůbec zajímavějším a propracovanějším příběhem). Možná kdyby se tehdy režie ujal pan Lipský...(19.2.2008)

 • Legas
  *****

  Tolik nádherného svěrákovského humoru a přesto je to docela smutný film, čehož jsem si nikdy předtím nevšimnul. Smoljakův debut se vydařil - tedy až na ten nekonečně dlouhý záběr s couvajícím náklaďákem.(2.9.2007)

 • genetique
  ****

  Úplne podmanivá komédia, s čoraz pamätnejšími scénami, ktoré čím ďalej budú chápať len 'barákoví' obyvatelia. Dôvtip primitívneho scenára smoljakovsko-svěrákovskej spolupráce opäť na výbornú. A keď budú v našej rodine sťahovacie manévre, určite dám našim pozrieť tento dokonalú, detailne-bezchybnú operáciu. 80%.(8.5.2008)

 • Tosim
  *****

  Největší akce v dějinách stěhování...(26.11.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace