Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  *****

  "Vy si určitě myslíte, že jsem byl nějaký proutník. Ale to všechno mělo čistě platonický charakter." - "Máňa řikala, že dokud se nevystěhuju, že to neni směroplatný." Taky jsme se kdysi stěhovali.(2.10.2005)

 • Amarcord_1
  *****

  95% - Kulový blesk mě strašně překvapil svou osobitostí. Osobitostí nejen úžasných herců, ale především osobitostí atmosféry, kterou jsem sice díky svému věku nezažil, ale ve fragmentech mého mládí kdesi stále žije. Sklep s uhlím, půda na věšení ;o) No... Abych se vrátil na zem, tak vyzdvihnu báječnou hudební kombinaci Lukášovy a Mozartovy hudby, která filmu dodává pathos a ironii zárověň. Dále geniální maličkosti v záběrech, a celkově "samozřejmě optimistický" ráz celku. Kulový blesk má holt koule...(31.8.2008)

 • johnys
  *****

  Vychytaná klasika, vybroušený humor k dokonalosti. "Ta půdička se vám povedla pane Knotek, to jsem nečekala, tady se mi to bude věšet..."(5.8.2005)

 • mysicka
  *****

  Moje nejoblibenejsi S+S komedie, ale to pro ostatni asi nebude smeroplatny... :-)(23.10.2003)

 • Subjektiv
  ***

  Člověk, toť k přestěhování nábytek a leckdy taky dobytek. Silné ***.(20.8.2009)

 • - Pri natáčaní sa improvizovalo. Napríklad vtedy, keď Knotek (Josef Abrhám) prichádza k Severínovmu (Ladislav Smoljak) domu a po zaznení klaksónu skočí z chodníka na cestu, pôvodne mal predpísaný opačný pohyb. (Raccoon.city)

 • - Počátek scény z nočních manevrů se odehrává v činžovním domě za tmy, je pouze slyšet povídání a zvuky postav. Zmatení diváci v kině reagovali pískotem, neboť se domnívali, že jde o poruchu. (cariada)

 • - Do hlavní role psychologa Knotka chtěl Ladislav Smoljak původně obsadit svého kolegu z Divadla Járy Cimrmana, Miloně Čepelku. Ten  nabídku odmítl, protože ho filmová práce nebavila. Roli tak získal Josef Abrhám. (Zdroj: kniha Nedělňátko aneb s Cimrmanem v zádech). (bloom)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace