• hippyman
  ****

  po injekci dvou "cimrmanů" ve dvou dnech začínám tomuto fenoménu (ne)bezpečně přicházet na chuť. 80%. [Festival nad řekou, 2010](8.8.2010)

 • akisha
  *****

  Je mi fuk, jestli je tohle film, dokument, vystříhaný záběry či co. Je to neskutečně vtipný "snímek" o který by rozhodně pro všechny cimrmanovské fandy byla škoda se ochudit. Jak to bývá, komedie je tu provázaná s vážnou linkou, jak to bývá, tak to funguje dokonale a jak už to u cimrmanů bývá, je to ohromná švanda. A ty střípky ze zákulisí prostě miluju. "Až půjdu přes Most Karla do Divadla Národa na Stěnu Čerta, uznám, že jste zvítězili. Ale bude to vítězství Pyrrhy."(3.3.2011)

 • novoten
  ****

  Milý skok do vlastních řad. Sice založený na vtipu scén z jednotlivých her, ale díky vážnějšímu nosnému příběhu povýšený na něco víc. Bodovat jako divadelní skupina i mimo prkna je umění.(28.12.2006)

 • Ruut
  ****

  Vůbec ne cimrmanovská komedie, ale hodně hezká melancholická, místy smutná, sonda do tehdejší doby a asi i do zákulisí souboru Svěrákova + Smoljakova divadla.(6.9.2007)

 • Tosim
  *****

  Příšerná muka sledování, schvalování, pitomého vyptávání, stěhování... Dělat divadlo v osmdesátých letech v krajině řečené ČSSR bylo strašné. Divadlo Járy (da) Cimrmana o tom vědělo své a natočilo velmi pravdivou komedii. ZLATÝ PRCINY!(5.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace