• Aky
  *****

  Už to tenkrát začínlo trochu jít - dělat si srandu z ředitelů umění, kultury a ideologie. Je moc dobře, že toho "Cimrmani" využili právě v tomo teprve vznikajícím uvolňovaní, kdy byli onoho posměchu a sarkasmu plní. Později by to už buď nevzniko, nebo nebo by to v retrospektivním ohlížení ztratilo ten správný říz.(25.2.2011)

 • Šakal
  *****

  je neuvěřitelné ( vzhledem k podmínkám v jakých vše vznikalo a jakými " porodními " bolestmi si divadlo po celou dobu své existence procházelo) , že dotyční pánové v sobě nacházeli stále novou sílu bavit diváky a toto jejich nadšení přetrvalo až do současnosti.Tohle " řemeslo " je totiž především o LÁSCE, člověk k němu musí míti vztah. Tady se nedá nic šidit, ( vnímavý ) divák to okamžitě odhalí. Nejistá sezóna je hořkou komedíí, líčící s humorem vlastním tvůrcům, patřičným nadhledem a nádechem nostalgie, strasti " malého " divadla. Dotyční pánové jsou totiž také obyčejní lidé, řešící každodenní starosti. p.s. pro tyto pány a jejich druh humoru budu já mít vždy slabost....(26.9.2010)

 • Lavran
  *****

  Nejistá sezóna plná jistého přísunu kvalitního humoru, který je okořeněn hořkou výmluvností...(8.2.2008)

 • Gemini
  ****

  Ano, svědomí mi říká, že za to jak se povedlo vysmát se do ksichtu oněm ideologickým komisím schvalujícím každé představení/píseň/film/knihu by to chtělo dát víc, ale když Cimrman je pro mě o zábavě a ne o zrcadlení doby.(10.12.2006)

 • ajuska
  *****

  Pozoruhodné doplnění Cimrmanovských her, kde je dost těžké rozeznat realitu od fikce a které dokonale ukazuje příšernost komisí vyžadujících politickou angažovanost a podobné nesmysly. Hořkosladký, ale ve výsledku velmi pozitivní zážitek.(13.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace