• Jara.Cimrman.jr
  *****

  Rozpuštěný a vypuštěný je poměrně slabý vývar z Vraždy v salónním coupé, zejména díky daleko méně přesvědčivému Hlaváčkovi, ale zase to dohání několika povedenými novinkami. Mezi ně samozřejmě patří Bedříšek s kachnami, záchrana univerzálního dědice, dozrávání podezřelých, kývající Václav či spokojení Hlaváčkovi rodiče. Při premiéře jsem sice směrem k Markovi Brodskému vyslal mnoho nelichotivých výrazů, ale s postupem času jsem si zvykl jak na jeho praktikanta, tak na úpravy v pro mě "nedotknutelné" hře, takže Cimrmani mají ode mne zase neobjektivních pět hvězd.(19.4.2014)

 • Sašenka165
  *****

  Perfect: "Kachny, kachny, kachny..." - "Prosim vás, co je to tady za ptáky?" - "Kachny!"(30.11.2007)

 • Lima
  **

  Pány Svěráka a Smoljaka mám moc rád, ale tohle je nuda. Rozpačitému dojmu napomáhá herecky velice toporný Marek Brodský.(2.6.2002)

 • H34D
  ***

  Vzhledem k ucházející kombinaci nadsázky a trefného vyobrazení tehdejší práce u policie jsem schopen jít na průměrné hodnocení, jinak mi ale film z dnešního pohledu nepřišel vůbec vtipný. Divadlo Járy Cimrmana dle mě oplývá trošku jiným druhem nadsázky, možná je to tím, že je vytrženo více z kontextu - jde více do absurdna... Zde jsem se zkrátka nebavil. 5/10(21.12.2014)

 • Tosim
  ****

  PANE INSPEKTORE, KDE MÁTE BOTY?(12.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace