Můžeme říci klasické životní osudy dívčího osazenstva školního internátu na konci 70. let. Vkus těchto holek je v některých případech doslova nepochopitelný. Film jen potvrzuje mou domněnku, že v těchto dobách bylo snazší sbalit holku, než sehnat banány. I přesto se jedná o úsměvný, ale i dramatický příběh z doby, kdy děvčata měla na život trošku jiný názor než dnes, i když máme zde i situace, které nejsou pro dnešní teenagerky vůbec neznámé.(30.3.2012)

Film pro mě získal nečekaně zábavný rozměr, když se ukázalo, že moje extrémně hovorná starší spolužačka v něm zamlada hrála tiché zakřiknuté děvče... :-))(27.1.2010)

Tak špatné, až bych tomu uvěřila.(20.2.2009)

Obyčejný příběh dospívajících holek je podán na 70. léta neobyčejně - zajímavě působí lyricky laděné scény (rozhovor školních bačkor).(21.12.2014)

• rt12

Přadlena Jaromíra Mílová byla skvělá, jinak to stálo za starou socialistickou bačkoru.(30.5.2014)