• Oktavianus

Nezábavný a nudný film na motivy zajímavé, ale nudné knihy Radka Džona. Ne, dík.(28.8.2012)

Skvělý snímek s mladým Suchánkem.(22.8.2008)

Příjemný snímek natočený podle románu Džínový svět od Radka Johna. Kniha je sice lepší, ale i Karel Smyczek dokázal do svého filmu dát tu volnost a ducha Johnových románů. V jedné z hlavních rolí se představil Michal Suchánek, který ve svém "dětském" období (dávno před Tele Tele) uměl docela solidně hrát.(21.7.2006)

Když jsem letos o Velikonocích koukal na celý film, tak jsem si scénu s rybičkami, přiotrávenými alkoholem, taky vybavil. Film mě mile překvapil, zobrazení vztahů mezi rodiči a dětmi nadčasové. Suchánkova filmová matka skvěle komentuje pubertu svého syna: "Já ho koupu pravidelně každý týden a žádné puberty jsem si ještě nevšimla." A Suchánek před spolužáky kontruje: "Ne že ještě nemám pubertu. Já UŽ ji nemám." Herecké obsazení Suchánek - Freimanová jako zdařilý prolog pro Sněženky a machry.(9.7.2008)

Hodně slabý Smyczek, ale Suchánek už tehdy velmi dobrý. Vzhledem k účasti mojí maličkosti na natáčení a v komparsu dovolím si hvězdičku přidat :-)(29.1.2003)