Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Zdá se mi to, nebo je tato pohádka jedna z těch nejujetějších a naopak nejpovedenějších pohádek, které měly tu čest vzniknout po porevolučním letech do dneška? Hezky se na to všechno kouká, tak příjemně a ladně. Legrace je také dosti a inovace jakbysmet. Rozhodně lepší než zbytečné, kopírující kopie pohádky a la Troška. Příjemná hudba tomu navozuje ještě tak trochu atmosféru Tří veteránů a je tu o pohádku desetiletí zaděláno. Nebo rozhodně o pohádku, která se dokázala dostat do podvědomí na rozdíl od těch, co vznikají v České televizi v jednom kuse a neštěkne po nich ani pes. Tahle sice vznikala také v České televizi, točila se i v jiné části Evropy a dokázala, že pohádky neumírají, že náš stát, je i přesto pohádkový král a to nejdůležitější, že pohádky nikdy nevymřou. --- A je to tuplovanej doktor. On je totiž Dr Nec a Dr Voštěp!(21.11.2007)

 • Houdini
  ***

  Český Lev 1 nominace: Hudba(6.9.2004)

 • DJ Obelix
  ****

  Chtel jsem dat puvodne jen tri hvezdicky, ale vzhledem k tomu, jake "skvosty" se v techto letech v pohadkovem natocily, tak musim jednu pridat, protoze je o mnohem pohadkovejsi a dokonce i zabavna. Plus Bare Seidlove to tu take slusi ;-)(27.2.2007)

 • juta
  ****

  Zdeněk Svěrák vytvořil opět výborný scénář, proto se tato pohádka řadí mezi ty naše nejlepší. Pohádka to je i muzikální, ale v tomto případě to vůbec nevadí, protože písničky jsou chytlavé a melodické. Příběh je také velmi hezký, takže ta správná pohádka pro vaše děti.(25.7.2014)

 • Indiana
  ****

  Bezkonkurečně nejlepší pohádka devadesátých let (Troškovki mě nikdy moc neoslovily), která člověka především skvěle pobaví.(22.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace