Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berg.12
  ****

  Pro mě zatím jednoznačně nejlepší porevoluční pohádka. Nápad se spojením dvou Čapkových pohádek se povedlo přetvořit v dobrý a nápaditý scénář. Povedené herecké obsazení, humor i muzika. Jediné, co bych jí vytkl, je tempo. Rozumím, že je přizpůsobené i dětem, ale ve spoustě dialogů a třeba v písni "Seznamte se" mi připadá, že je určeno už těm opravdu hodně pomalým.(15.6.2005)

 • Gemini
  ****

  Dětštější než Tři Veteráni, ale stále vhodné pro celou rodinu od babiček po vnoučata, a především plné životních mouder a laskavého humoru, tak jak to jenom pan Svěrák umí. Směs klasických pohádek tak trošku jinak, ale ve výsledku moc pěkně sesumírovaná. BTW Jaroslav Sypal konečně nalezl to správné uplatnění pro svůj výraz bezelstného idiota, který jsme se naučili tak moc nenávidět v "komediích" o majoru Meisnerovi, a to je samo o sobě důvodem k menší oslavě:) Já zkrátka nemůžu jinak - 80%, a možná že bych se dal přesvědčit i o víc.(20.5.2009)

 • Phobia
  ****

  Přistupovala jsem k této pohádce se značnou nedůvěrou, ale nějak si časem přece jen získala mé sympatie. Nechybí "svěrákovský" humor, chytlavé "uhlířské" písničky, absurdní gagy i povedené hlášky. K dokonalosti však přece jen něco chybí. "A hlavně, synku, NEPRACUJ!!!" :-D(25.11.2008)

 • Segrestor
  *****

  To je snad poslední skvělá česká filmová pohádka. Jakoby od té doby tady zavládla ta proradná nicota.(3.1.2013)

 • Indiana
  ****

  Bezkonkurečně nejlepší pohádka devadesátých let (Troškovki mě nikdy moc neoslovily), která člověka především skvěle pobaví.(22.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace