Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mchnk
  ****

  Tak rozhodně je potřeba znát a mít v oblibě Pražský výběr. A pro takového diváka je to perfektní podívaná. Monstrózní nebo spíš velkolepě pompézní vystoupení této kapely a nejlepší songy. "Tatrman tatrman ahAÁ", "na václavskym Václaváku" nebo "a tak jsem se prošeelllll po Maimi bííííč....a co sem tam viděllll z toho sem byl pryč" :-) Rozhodně na svou dobu 100% underground, zvlášť když to byla "politicky nekorektní" skupina a zákaz jim podle jejich slov trošku prospěl, i když také pomohl k rozkolu v kapele. Jelikož je film natočen čerstvě po tzv. revoluci 89, jde hlavně o drsný pohled na politickou cenzuru, v tomto případě samozřejmě humorně nadnesenou. Také naprosto otevřená zpověď o osobních problémech v kapele a v podstatě o jejim konci. Zábava, dobrá hudba a experimentální režie.(22.4.2012)

 • Chrysopras
  ***

  Soudruzi, tak už zas můžete hrát...(31.7.2014)

 • igi B.
  ***

  Těž'ko hodnotitelná taškařice - leč v létech osumdesátých patřil Pražský výběr a pak Výběr k mým (krom brněnského androše :-) nejoblíbenějším českým kapelám. Tak tak. Tak proto... !(23.2.2006)

 • Renton
  **

  Pokud nepatříte k milovníkům hudby Pražského výběru, nechte si to raději ujít...(17.3.2005)

 • Bláža
  ***

  jako dokument vyborne, jako hrany film mizerne(21.3.2005)

 • - Bubeníka hrál ve filmu David Koller, protože bubeníci Pražského výběru Klaudius Kryšpín a Jiří Hrubeš v té době žili v emigraci. (tykeww)

 • - Filmem zazní mnoho písní skupiny Pražský výběr z prvního i druhého alba, kromě toho ale i dvě písně Pavlíčkovy skupiny Stromboli, a to konkrétně "Košilela" a "Veliké Lalulá". (tykeww)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace