Za tu přechcávku mám chuť přidat i 4.*. Jinak je to ale standardní popcornová podívaná - doma s vypnutým mozkem a něčím dobrým k jídlu a pití po ruce, proč ne...(9.9.2006)

rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $450,717,150(9.12.2006)

Oceanova jedenáctka navrací lidu peníze prosázené v kasinech s takovou noblesou, že to musí s výjimkou pana Benedicta (skvělý Garcia) ocenit všichni. Líbivá forma Dannyho parťáků spolu s elegancí a šarmem hlavních hrdinů vám pomůže zapomenout na to, že vlastně sledujete neuvěřitelnou hloupost, kdy si lupiči odnáší v osmi lidech najednou 1,5 tuny bankovek ve sportovních taškách a po celý film z mostu nepokrytě močí na Murphyho zákon: „Když se něco může pokazit, tak se to pokazí.“ Scéna navrácení manželské důvěry "zapněte si kanál 88" byla jen pomyslná třešnička na dortu, ale znáte to, když je něco sexy, ledacos tomu odpustíte..(1.9.2008)

Pro tento snímek mi přijde nejvýstižnější označení "pohodový film". Tentokrát se nic závažného neřeší, ani drogy ani nebezpečné odpady, jediný smysl filmu je pobavit. To ovšem film nijak neshazuje - i dělat zábavu se musí umět. A Soderberghovi se tento záměr daří. Plno s chutí hrajících hvězd jsou dalším velkým plusem. A závěrečná pointa (tj. jak vyloupit banku a nebýt chycen) se moc líbila. Nejvíce jsem se ale nasmál při scénách ilustrujících dřívější neúspěšná vyloupení kasina.(30.10.2003)

Hviezdne zoskupenia ako zo snov a ich zlodejská jazda plná nápaditosti. George Clooney svojím šarmom exceluje doplňovaní ostatným osadenstvom. ║Rozpočet $85miliónovTržby USA $183,417,150Tržby Celosvetovo $450,717,150(12.1.2008)