Dannyho parťáci

Ocean's Eleven: Dannyho jedenástka

Dannyho jedenástka

Krimi / Komedie / Thriller

USA, 2001, 116 min

Dobrá nálada od prvního Clooneyho šarmantního pohledu až do závěrečného tónu smyslného soundtracku. Soderbergh se ke mně dral skrz několik nevydařených pokusů, ale o to víc jsem teď rád, že jsem se nakonec dobral parádního zážitku. Tuhle pevně organizovanou a přitom lehce popletenou squadru si nelze neoblíbit.(26.7.2008)

Všechno co si představíte pod štítkem "Popcornová zábava", nikoli ovšem hanlivě. Svižná zabáva zavánějící dobrodružstvím, napětím a testosteronem :-). 55%.(24.10.2008)

Pohoda, vtip a nadhled...Co dál? Napětí, akce, vymakaný plán...A co hlavně? Herecké obsazení, ze kterého se vám zatočí hlava...Tak proč jen tři hvězdičky? Těžko říct - možná přílišná očekávání, možná pocit, že tohle všechno jsem už někde někdy viděl. Někde, kde to fungovalo lépe...Škoda.(3.2.2006)

Jedine cim je tenhle film zajimavej je herecke obsazeni. Podobnych flmu tu uz bylo spousta.(2.1.2005)

může být něco zábavnějšího, než v přímém přenosu sledovat , jak se partička mistrů ,,svého" řemesla dostává přes bezpečnostní dveře dolů výtahem co nejede, přes ozbrojený stráže do trezoru, který nejde otevřít, tak aby je neviděli kamery jenom proto, aby si odnesli 150 milionů dolarů? asi ne. tak fajn. ten den má pan benedict spoustu práce. vlastně nestíhá! proč? právě jemu ty prachy patří! v super obsazení mě zaujali hlavně A.Garcia a B. Pitt. těm to sekne! fakt!(30.1.2006)