Dannyho parťáci

Ocean's Eleven: Dannyho jedenástka

Dannyho jedenástka

Krimi / Komedie / Thriller

USA, 2001, 116 min

Dobrá nálada od prvního Clooneyho šarmantního pohledu až do závěrečného tónu smyslného soundtracku. Soderbergh se ke mně dral skrz několik nevydařených pokusů, ale o to víc jsem teď rád, že jsem se nakonec dobral parádního zážitku. Tuhle pevně organizovanou a přitom lehce popletenou squadru si nelze neoblíbit.(26.7.2008)

Silné obsazení hrající pod své možnosti v průměrně zábavném filmu.(3.6.2004)

Hviezdne zoskupenia ako zo snov a ich zlodejská jazda plná nápaditosti. George Clooney svojím šarmom exceluje doplňovaní ostatným osadenstvom. ║Rozpočet $85miliónovTržby USA $183,417,150Tržby Celosvetovo $450,717,150(12.1.2008)

Soundtrack David Holmes: 1. A Song For Young Lovers - Percy Faith [1:01] ,2. Boobytrapping [2:32] ,3. The Projects - Handsome Boy Modeling School [4:12] ,4. The Plans [1:24] ,5. Papa Loves Mombo - Perry Como [2:37] ,6. Ruben's Inn [3:05] ,7. Lyman Zerga [1:52] ,8. Caravan - The Arthur Lyman Group [2:24] ,9. Gritty Shaker [3:26] ,10. Planting the Seed [2:12] ,11. Pickpockets [1:31] ,12. A Little Less Conversation - Elvis Presley [1:42] ,13. Dream, Dream, Dream - Percy Faith [0:12] ,14. Stealing the Pinch [1:03] ,15. Blues in the Night - Quincy Jones [3:56] ,16. Tess [3:21] ,17. Hookers [1:06] ,18. $160 Million Chinese Man [4:10] ,19. 69 Police [4:23] ,20. Clair de Lune - Claude DeBussy [5:00] ,21. A Song For Young Lovers - Percy Faith [0:45],(9.6.2011)

Tenhle film je ideální sledovat hned po zprávách, aby jsme si mohli porovnat zlodějny našich politiků s Krejčířem, Koženým a Pitrem v čele, tedy českých parťáků s těmi Dannyho parťáky. Samozřejmě jednoznačně vítězí ty Dannyho. Jsou totiž zábávný, okrádají rovnoceného soupeře a dělají to s velkou elegancí. Navíc košile, který v tomto filmu na sebe házel Brad Pitt jsou neskutečně sexy . Vždycky, když už mám zkaženou náladu z těch českých parťáků o kolik státních peněz zase ulevili naší zemi, jdu si pustit Dannyho parťáky a nálada se velmi rychle vrátí.(10.7.2007)