poster

Zakázané ovoce

 • Česko

  Mimo dohled

 • USA

  Out of Sight

 • Slovensko

  Zakázané ovocie

Krimi / Komedie / Romantický

USA, 1998, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ***

  Rozvláčný a bezzubý hon, kde si policajtská lovkyně a zločinecká kořist čile prohazují role a jsou k sobě přitahováni jako magnety s opačnými póly. Na jedné straně misky vah George Charisma Clooney, na druhé Jennifer Nuda Lopez. Mám na její obsazování propracovanou teorii: hollywoodští režiséři uzavřeli sázku, kdo vykřeše z Lopeziných oblin hereckou jiskru. Zkusil to Oliver Stone, Lasse Halstrom, Kevin Smith, Wayne Wang a teď i Soderbergh. Lituji, Stevene, tu sázku jste projel na celé čáře. A všichni před vámi též.(1.11.2007)

 • Dudek
  ****

  První co mě trklo do očí byla skvělá a neuvěřitelně sexy Jennifer Lopez, to druhé pak byla zajímavá režie Stevena Sodenbergha, který film pojal jako pohodovou hrátku. Zakázané ovoce funguje již od prvního záběru s originálním vykradením banky, do kterého skvěle pasuje Clooney, a tím jsme se dostali k meritu věci. Herci jsou totiž vybraní naprosto úžasné, každý do své roličky sedí a dokáže v divákovi vyvoval přesně ty pocity, jaké se po něm žádají. Jako hrátka to funguje spolehlivě, bohužel jako komedie už trochu skřípe. Chybí tomu více vtipných momentů a jen o trochu chytřejší scénář. [TOP 19/14 71%](18.2.2007)

 • heyda
  ****

  Je to tak mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale kvůli Jennifer se přikloním výš. Zakázané ovoce je trochu nadprůměrný krimi snímeček o charismatickém zloději (George Clooney) a policistce Jennifer Lopez, kteří se tak trochu dají dohromady a pak... Už nic nenapovím, ale věřte, že jednou se na to určitě dívat dá ;-)(15.9.2009)

 • Chrustyn
  **

  Clooney je sice sympaťák a Lopezová kočka, rozhodně to ale nestačí aby film pořádně zabavil.(6.8.2007)

 • EdaS
  ****

  Postavy z knížek Elmore Leonarda si spíš než akce užívají dlouhých rozhovorů o všem možném a podle toho taky vypadají filmové adaptace (Chyťte ho!, Jackie Brownová). Soderberghův chill-outový styl (s odpovídajícím soundtrackem Davida Holmese) je tu naprosto opodstatněný. Je fakt, že v první polovině by se některé košaté dialogy mohly proškrtat, hlavně v prospěch dvojice Clooney - Lopez, kde to opravdu a nefalšovaně jiskří. Zakázané ovoce je tuze elegantní a stylový biják, ale pod vyleštěným povrchem mu naštěstí bije srdce.(4.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace