poster

Solaris

 • USA

  Solaris

 • Slovensko

  Solaris

Sci-Fi / Drama / Romantický / Mysteriózní

USA, 2002, 94 min

Předloha:

Stanisław Lem (kniha)

Scénář:

Steven Soderbergh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  **

  Tak táto nudnosť ma úplne odradila, aby som si pozrel Tarkovského verziu.(9.6.2005)

 • Jamal
  **

  Jeden z nejvíce uspavajících filmů na filmovém maratonu, ty barvy ve filmu vám dávají pocit jako když sníte k tomu absolutně nudnej příběh, kde se snad ani nemluví ....(7.12.2005)

 • Dadel
  ****

  Sice jsem to moc nepochopil a ten film se zdá delší než doopravdy je, ale líbilo se mi to. Film obsahuje několik působivých scén a příjemně nehollywoodskou hudbu. A asi největším kladem filmu je, že v něm nehraje Julia Robertsová:)(18.2.2003)

 • Renton
  **

  Scénář: Steven Soderbergh .. Prý chceme zrcadla. Chceme vlastně? Stevene, Stevene, forma dobrá, myšlenka knihy Lema rovněž lehce zachována, ale co ta plochá a prázdná realizace? Dialogy a hloupé slovní úskoky jsou místy děsné, emoce téměř žádné a oni se pořád milují, i když vlastně nežijí.(4.10.2007)

 • golfista
  ****

  Osobně jsem byl blízko "dokonalého uspokojení filmem". Ale kdybych měl popsat přesně důvod, tak bych to asi nedokázal přesně zformulovat. Soderbergh je velký mistr a co dokázal udělat s vizuální a zvukovou stránkou je obdivuhodné. Dokonce se mi film zdál moc krátký, což se mi často nestává. Mám podobné pocity jako Tsunami - chci okamžitě knížku a moc bych chtěl vidět Tarkovského verzi z roku 1972. Btw - ještě jsem nikdy neviděl film, u kterého by byl první "titulek" až po skončení filmu :)(22.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace