Zatim nejlepší film, jaký jsem od Stevena viděl. Filtry, střih a vlastně celé technické provedení je perfektní a o hercích ani nemluvit. Manželé Douglasovi, Benicio Del Toro a mnozí další jsou skvělí. Trošku moc dlouhé a možná i trochu táhlé, ale přesto výborné.(10.7.2005)

Zručně natočený, nadprůměrný film o drogách, u kterého mi, narozdíl od jiných uživatelů, kamera nelezla krkem. Díky většímu počtu příběhů a samotnému tématu jsem měl však trochu problémy si najít nějakou postavu, které bych vyloženě fandil, takže mi bylo vlastně jedno, jestli skončí pod kytkama nebo ne. Nějaké moje sympatie měl alespoň Douglas, ale po dost pochybné změně názoru před veřejností a dost nedůvěryhodném chování jeho dcery (od kdy se prominentní, vcelku inteligentní dceruška nechá obšťastňovat od pochybného barevného dealera jen aby dostala fet?!) mě přestal zajímat i jeho osud. Budou to ještě 4*, ale na víc snímek nemá.(19.2.2011)

Chapadla tijuanské drogové chobotnice plíživě překračují mexicko-americkou hranici. Useknete-li jedno, narostou tři další. Technicky brilantní snímek v takřka dokumentárním stylu má v sobě na konci i přes celkové vyznění marného boje s větrnými mlýny malé jiskérky naděje. Muy bueno Benicio.(15.12.2008)

Pěkný pohled do říše drog, avšak já se docela nudil a trochu mi uniklo, v čem je ten snímek tak dobrý. Jediná zápletka, která mě zajímala, se motala kolem dcery M. Douglase, ostatní mě vůbec do děje nevtáhlo. Hodnotím poctivými 3*.(24.9.2010)

Myslím si, že ten, kdo shlédl TRAFFIC a GLADIATORA, nemé pochybnosti o tom, který film měl správně dostat Oscara za nejlepší film roku. TRAFFIC je ten nejdokonalejší film o drogové problematice, jaký kdy byl natočen. Soderbergh jako režisér a kameraman exceluje. Herecky pak zejména Michael Douglas, který by si Oscara zasloužil více, než oceněný Benicio del Toro.(21.7.2002)