poster

Mumie se vrací

 • USA

  Mummy Returns, The

 • Slovensko

  Múmia sa vracia

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2001, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jacinda
  ****

  Super druhý díl, kterému k dokonalosti chybí jen ždibíček. Mumie 2 má dvě neuvěřitelné hlášky a to jsou: "Mlč Alexi. Na hysterické scény jsem tady já" a "Musíte se za mě obětovat. V nebi vás za to jistě odmění" (následuje rozekání malými příšerkami). Trošku slabší pasáž je let vzducholodí a uřvanej negr, který vykradl místní zlatnictví. Ale náš medžaj (jak se to kua píše?) je ještě víc sexy, flashbacky jsou napínavé (jednou jsme se ségrou peovádělli podobný boj a já si narazila kostrč) a malý Alex není nepříjemný.(3.1.2011)

 • FlyBoy
  *

  Nemyslím si, že by som bol vulgárny grobian, ktorý by sa vyžíval v neslušných výrazoch, nebodaj predpojato vetoval "Sommersovo vymakané bavičstvo" (ha-ha), ale jediné čo sa dá v náväznosti na predošlý multiplexový (s)hit rovnakého mediálneho zápachu v tomto prípade skonštatovať je to, že: "väčší rozpočet, väčšia kokotina..."(18.8.2012)

 • Fr
  ****

  Král Scorpion zaprodal svoji duši bohu Anubiovy a ten jej postavil do čela armády, která smetla vše, co jí stálo v cestě. Poté se změnila v písek a tiše vyčkává až příjde čas.... Anubiusův náramek, kniha života, kniha smrti, mumie, pygmejové, velký brouci, Imphotep si je jistej, že mu hubu nikdo nerozbije a hrdinové zachovávají ledový klid v každé situaci. Archeologický film, jaké mám rád, spousta nadsázky a digitální orgie, které jsou schopny kolikrát držet krok i s LOTR. A synek Alex, který vnáší svěží vánek. Jo, jo, být tátou je hrozná dřina.(14.7.2006)

 • xxmartinxx
  ****

  Sommers to sice maličko přehání, ale koukat se na to dá a užít si to ještě víc. Sympatičtí hrdinové, sympatičtí záporáci - celé je to velmi sympatické. Odpustit se dají i občasná zakopnutí.(7.9.2008)

 • Gemini
  ****

  ...a s ní všichni staří známí, opět v super formě. Prolínaček do starověkého Egypta je víc a konečně vám docvakne, proč Imhotep tak jel po Rachel Weisz. Patricia Velasquez je jako převtělení Anck-Su Namon k nakousnutí. Ale co je hlavní - Mumie 2 přináší novou postavu - geroje a bijce Scorpion Kinga (asi nejsympatičtější wrestler současnosti, Rock), kvůli kterému se to vlastně celé semele :) A zase je na co se dívat, obzvlášť Anubisovo vojsko je super. Černí šejkové jsou zpátky také, a hlavně díky nim se dočkáte opravdu gigantické bojové scény (takový předobraz Helmova Žlebu:). A hudbu spáchal Alan Silvestri, takže je i co poslouchat...(26.1.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace