poster

Mumie se vrací

 • USA

  Mummy Returns, The

 • Slovensko

  Múmia sa vracia

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2001, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Líbilo se mi to podstatně méně jak první díl.(30.5.2008)

 • Botič
  ***

  S přibývajícími lety čím dál tím matnější kousek. který se slibně rozjede, ale ke konci samožroutsky imploduje do sebe. Asi už skutečně stárnu!(15.6.2013)

 • sud
  **

  Můj komentář by se mohl shodovat s komentářem k prvnímu dílu. Jsou oba na stejné úrovni. Jsou z toto hodně cítit prachy a vnucovat se divákům (zvláště těm americkým, kteří o filmu nemusejí moc přemýšlet, do kina jdou hlavně na popcorn a pokud se hlavní hrdina neobjeví do pěti minut na plátně, odcházejí z kina). Oba filmy by se mi možná líbily, kdyby mi bylo deset, nebo dvanáct, teď už to jde mimo mě. Pokud jste příznivci filmů kde jsou počítačové triky (tady jich je opravdu hodně), nějaká ta zábava a na konci Hollywoodský happyend, budete spokojeni. Vy ostatní se na to radši nekoukejte.(30.1.2006)

 • Fr
  ****

  Král Scorpion zaprodal svoji duši bohu Anubiovy a ten jej postavil do čela armády, která smetla vše, co jí stálo v cestě. Poté se změnila v písek a tiše vyčkává až příjde čas.... Anubiusův náramek, kniha života, kniha smrti, mumie, pygmejové, velký brouci, Imphotep si je jistej, že mu hubu nikdo nerozbije a hrdinové zachovávají ledový klid v každé situaci. Archeologický film, jaké mám rád, spousta nadsázky a digitální orgie, které jsou schopny kolikrát držet krok i s LOTR. A synek Alex, který vnáší svěží vánek. Jo, jo, být tátou je hrozná dřina.(14.7.2006)

 • tron
  ***

  „Vieš, pred niekoľkými rokmi by sa mi to zdalo čudné...“ Triky. To je prvé, čo si všimnete. Veľa trikov. Niektoré lepšie, iné horšie... a medzitým skáče rozpačitý polonahý ex-wrestler Dwayne Johnson, neškodná (nekrvavá) akcia, nudný Arnold Vosloo a scenár, pripomínajúci smiešne prekombinovanú počítačovú hru. MÚMIA SA VRACIA, to je však zároveň skvelé tempo (naháňačka v Londýne, „liliputáni“), sympatická trojica O´Connellovcov (plus už menej zábavný strýko John Hannah), zmija a vzducholoď. Výsledkom je bláznivý a hlučný mix, vhodný hlavne na nedeľné poobedie. Príjemná indianajonesovská old schoolová staromódnosť originálu (8O%) je ale rozhodne preč. Viac v mojej recenzii na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/404/ Kino Považan 2001(19.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace