Major Maisner patří k nejzábavnějším postavám v novodobých dějinách českého filmu. Kdo se nechce smát, ten ať to v sobě klidně drží. My, kteří jsme v pohodě a rádi se zasmějeme, tak se na to v klidu podíváme. Jenom kvůli tomu, že film natočil Soukup, to přece nebudu házet do odpadu. Ladislav Potměšil je borec, navždy si ho budu spojovat právě s touto rolí hustýho poldy.(9.9.2009)

• Tosim

Tvůrci filmu sesbírali vtipy o policajtech a udělali z nich film. No a dál?(7.9.2002)

For ME 70%(1.8.2007)

• Boogeyman

Je to zvláštní, ale v kině jsem se bavil o sto šest. Hlavně ve scénách, kde měl Moravec na hlavě masku Mickey Mause! Je smutné, že se člověk vyvíjí a stárne a stává se náročnějším.(2.7.2007)

• Rembrant

Ucházející komedie s pár opravdu skvělými momenty, které ovšem celý film nezachrání. L. Potměšil coby major Maisner táhne celý film, ale slabší scénář se projevil.(22.2.2012)