• lesumir
  ***

  Vůbec né špatné, tvůrci se nechali strhnout vlnou policejních akademii a jejich uspěchem a tak natočili českou verzi, která sice není tak úspěšná a vtipná, ale dívat se na to rozhodně dá!(11.5.2008)

 • bestlama
  odpad!

  Trapná česká komedie,, napodobující Policejní Akademii... české filmy fakt nemusím ...(21.5.2009)

 • salahadin
  **

  No tak buďme soudní, oproti následujícím dílům je tohle ještě skvost. I když blbej, ale skvost. Kdybych nevěděl, že má Maisnera na svědomí Soukup, bez obav ho označím za dítě Zdeňka Trošky, mezi zdejší policejní skvadrou a tou z Kameňáků nevidím jediný rozdíl. Tři díly, jeden horší jak druhý, vzůstající debilitída a ztrapňující se celebrity... ano, vážení diváci, pravá jihočeská........(20.2.2007)

 • sharky
  ****

  Chytře vymyšlená česká verze Policejní akademie, která svou americkou verzi vykrádá od začátku do konce. Jenže to kupodivu funguje a je to vtipnější než originál, škoda jen, že další díly už se tak nepovedly.(7.10.2003)

 • Karlos80
  *

  No musím říct že párkrát jsem se i zasmál. Jednou, dvakrát..? No třeba zrovna při té scéně z náměstkem, Maisnerem a se schovanou promovanou psycholožkou Kudlákovou, která když ji náměstek náhle schovanou za gaučem objevil, tak se zmohla jen na velmi razantní odpověď : "Už je ten blbec pryč"! Nebo ta s deseti prsty poručíka Kuřete v podání Ivana Gübela. I když zrovna tento druh humoru vůbec nemusím ani ho nijak nevyhledávám, tak zase v mnoha situacích to na člověka mohlo působit jako patřičné estrádní nenáročné oddechové divadélko. Mnohé vtípky ve své době určitě fungovali, ale dnes jsou už bohužel směšné. K jednotlivým rolím se vyjadřovat nebudu, ale koho jsem doslova nemusel (názor na něj jsem nezměnil ostatně i dnes) tak to byla role estrádního prdlouše třetí cenové skupiny poručíka Hrubce v podání Jaroslava Sypala, který by se snad ztrapnil i v té nejpodřadnější estrádě a to klidně i bez honoráře. Simonka krásná to žena, avšak hrát neumí, ale zas to alespoň nahrazuje svým kouzlem osobnosti a šarmem. Takže teď už mi tu zbyli jen Ladislav Potměšil, Rudolf Hrušinský III (patolog Slavíček) a Rudolf Hrušínský IV nejml. kteří se mi právě z tohoto filmu jevili jako ty nejlepší, i když v uvozovkách to nejlepší mají nebo měli už dávno za sebou. Pak zde ale byli i značně nedomyšlené věci jako např.: syn náměstka o kterém nikdo nevěděl, ani podle dotazníku, aby se náhodou neprovalilo že je tu z protekce, a další na které si teď zrovna už nevzpomenu. Je to takové stále dokola obehrávané a omílané klišé (i když stále lepší než dvě následující pokračování), určené převážně pro ne moc náročného televizního diváka, který se spokojí i z málem a také pro věrného diváka televize Nova, která tuto kravinku omílá pětkrát do roka..(12.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace