• Boss321
  ***

  Já vím, je to ukrutná kravina, ale já jsem se bavil dobře. Navíc Ladislav Potměšil jakožto major Maisner nemá chybu :).....(1.7.2007)

 • Djkoma
  ***

  Rozhodně nejlepší díl celé trilogie, která v celkovém souhrn patří k tomu nejhoršímu, co se kdy u nás natočilo. První díl je příjemný něčím trochu novým a neustálé hledání tajného agenta majorem Maisnerem je příjemný způsob pro skeče a vtipné situace. Plejáda známých českých herců však nemůže změnit potenciál variace na Policejní akademii po Česku a tak film ztrácí velmi rychle dech. I tak lze říct, že se jedná o to málo na co se dalo okolo let 94-96 dívat. Bohužel se tento film také stal posledním aspoň trochu zábavným a s konkurencí měřitelným snímkem Jaroslava Soukupa, který poté nabral směr šílených komedií bez smyslu, točené snad jen pro jeho radost.(18.2.2007)

 • Davies182
  ***

  Úplně blbá komedie, která mě jako teenagera dokázala rozesmát. Ale že bych se na ní podíval teď, a dobrovolně, to si nedokážu ani představit.(19.3.2009)

 • Rembrant
  **

  Ucházející komedie s pár opravdu skvělými momenty, které ovšem celý film nezachrání. L. Potměšil coby major Maisner táhne celý film, ale slabší scénář se projevil.(22.2.2012)

 • Tosim
  **

  Tvůrci filmu sesbírali vtipy o policajtech a udělali z nich film. No a dál?(7.9.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace