• sta

Tohle už bylo moc hloupé, aby to člověk vydržel alespoň do poloviny.(28.5.2003)

• sepp

Kdyby se na tohle pokracovani vykaslali, udelali by lip.(7.9.2003)

• ajuska

Tam, kde jednička ještě měla alespoň náznak nápadu a vtipu, zbývá teď jen trapnost a rozpačitost.(21.1.2006)

• Radyo

Jaroslav Soukup opět posunul hranice nevkusu a udělal z řady diváků infantilní imbecily, jelikož tohle mohl přežít ve zdraví jen vysoce odolný a blbostivzdorný jedinec. Naštěstí jsem neviděl trojku, díky čemuž jsem ještě naživu.(26.7.2002)

• Boss321

Náhodou je řada tragičtějších komedií a i když se parodie na Policejní akademii příliš nevyvedla, tak já se občas od srdce zasmál :)......(19.9.2007)

• - Ve scéně, kdy kapitán Hrubec (Jaroslav Sypal) sedá opačně na koně, se kuň splaší a začně rychle utíkat. V dalším záběru je však vidět, že na koni sedí jen připoutaná figurýna. (Lajty)

• - Film, který Václav Maisner (Ladislav Potměšil) sleduje, je Tombstone (1993). (Chris Masters)

• - Film se natáčel v Hradci Králové, Praze, konkrétně v Novém městě a ve Smíchově a v New Yorku. (M.B)