Možná to z velké části jede podle šablony prvního dílu, ale místy je to ještě zábavnější. Jen kvůli pár zdejším odborníkům se přeci nebudu stydět za to, že jsem se u toho zasmál. Takže pózy stranou.(9.9.2009)

• Matty

Zkuste si místo mého komentáře představit pravý opak komentáře uživatele lucinkapes. Zajímavé komentáře: Pohrobek, lucinkapes, Weirdman(18.1.2006)

• paascha

Sračkologie pro pokročilé, na fakultě odpadů a hoven vyučuje profesour Soukup s asákem Potměšilem. Celá grupa pomocníčků z hlubin kanalizací filmových kvalit: sypal, synková atd. se snaží, co může, aby se alespoň blýskla vedle takových fekál obrů. Fuj, že vám není hanba!!!(14.12.2007)

• mzss1

Ještě o něco slabší jak jednička. Tohle už bylo opravdu zbytečné natáčet. Opravdu nuda, trapné scény. Herecké obsazení to ani moc nezachranuje už. S odř.ušima to celkově vidím na 15% = *(25.11.2012)

• Boss321

Náhodou je řada tragičtějších komedií a i když se parodie na Policejní akademii příliš nevyvedla, tak já se občas od srdce zasmál :)......(19.9.2007)

• - Ve scéně, kdy kapitán Hrubec (Jaroslav Sypal) sedá opačně na koně, se kuň splaší a začně rychle utíkat. V dalším záběru je však vidět, že na koni sedí jen připoutaná figurýna. (Lajty)

• - Ivan Gübel (Kuře) sa odmietol vyzliecť pri natáčaní scény, v ktorej je jeho postava nahá na patológii. Našťastie v budove hliadkoval policajt, ktorý mal podobnú postavu ako on a zastúpil ho. (Jello Biafra)

• - Film se natáčel v Hradci Králové, Praze, konkrétně v Novém městě a ve Smíchově a v New Yorku. (M.B)