• sepp

Kdyby se na tohle pokracovani vykaslali, udelali by lip.(7.9.2003)

• špaček421

Z dnešního pohledu sračka, ale musím přiznat, že v osmi letech jsem na tom dost ujížděl.(8.4.2014)

• movie

Podprůměrná česká imbecilní komedie, kterou nemusíte vidět.(23.5.2002)

• mzss1

Ještě o něco slabší jak jednička. Tohle už bylo opravdu zbytečné natáčet. Opravdu nuda, trapné scény. Herecké obsazení to ani moc nezachranuje už. S odř.ušima to celkově vidím na 15% = *(25.11.2012)

• viperblade

Je to blbý film? Ano. Je to trapný film? Ano. Je to jeden z nejhorších filmů? Rozhodně NE. Neříkám, že bych se smál, ale znám mnohem větší cipoviny, hlavně z české produkce. Proto, aby to nějak "vyniklo", dávám 2, i když si to zaslouží jednu. Ale co, pořád si tak říkám, že radši třikrát tohle, než jednou Waterloo. A to myslím zcela vážně.(11.4.2009)

• - Film, který Václav Maisner (Ladislav Potměšil) sleduje, je Tombstone (1993). (Chris Masters)

• - Film se natáčel v Hradci Králové, Praze, konkrétně v Novém městě a ve Smíchově a v New Yorku. (M.B)

• - Film, při kterém si Maisner (Ladislav Potměšil) cvičí dovednosti s pistolí, je western Pro hrst dolarů (1964) s Clintem Eastwoodem v hlavní roli. (ELBobes)