• Cival

Maisner je debil! A film na tom inteligenčně není o moc úrovní líp.(11.12.2002)

• Rimmer100

Nějak ani jeden díl z Byl jednou jeden polda.. se mi nějak zvlášť nelíbil (V prvním díle jsou alespoň originální gagy)(10.2.2007)

• BoPo

Tesne nad odpadom.(19.5.2010)

• Tosim

Jediné, co zůstalo na tomhle paskvilu velké, byly obří melouny Hany Gregorové, jenomže ta teď zhubla díky Chromaslimu, takže nic.(17.4.2003)

Dvojka je přece jen slabší než jednička, ale pořád dokonale zábavná. Ladislav Potměšil je zase skvělej a stupidní příběh je prostě vtipnej, i když je pravda, že teď je oproti jedničce fakt ultra stupidní, ale pořád lepší než třetí pokračování, kteryý je naprosto o ničem.(24.2.2007)

• - Film se natáčel v Hradci Králové, Praze, konkrétně v Novém městě a ve Smíchově a v New Yorku. (M.B)

• - Film, který Václav Maisner (Ladislav Potměšil) sleduje, je Tombstone (1993). (Chris Masters)

• - Ivan Gübel (Kuře) sa odmietol vyzliecť pri natáčaní scény, v ktorej je jeho postava nahá na patológii. Našťastie v budove hliadkoval policajt, ktorý mal podobnú postavu ako on a zastúpil ho. (Jello Biafra)