poster

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak

 • Slovensko

  Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak

Komedie

Česko, 1999, 82 min

 • Pohrobek
  odpad!

  Naprosto geniálně natočená komedie. Člověk nezavře ústa od začátku do konce. Vynikající herecké výkony, provedené s obrovskou dávkou sebekritiky. Nanejvýš zdařilý scénář, neotřelé zápletky a dějové zvraty. Prosím o čtvrtý díl! Jinak to nevydržím.(20.9.2004)

 • movie
  odpad!

  Hodně podprůměrná hyperdementní –nějaký útvar-, který nesmíte vidět.(23.5.2002)

 • Campbell
  ***

  tentokrát to docela táhlo, humor byl už bohužel pohozen, a občas trapnej. Ale jako pokračování to ujde. Jen naštěstí že nevzniklo 4 pokračování které původně mělo vzniknout.(6.12.2010)

 • Sobis87
  odpad!

  Jeden z vrcholů českého filmového humusu.(29.12.2008)

 • kingik
  ***

  Třetí pokračování české crazy komedie o policajtech je natolik "crazy" až mu to vlastně škodí. Major Maisner bude mít svého identického dvojníka z řad zločinců a tak dojde k řadě záměn, trapasů a omylů. Ladislav Potměšil do své role překvapivě neinvestoval tolik hereckého umění, jak bych čekal a dvojníky od sebe nijak výrazně neodlišil, zahrál je skoro stejně a tak ztížil orientaci v nich.Ve formě je však šílené duo Sypal & Moravec, které v psychiatrické léčebně spřádá svoje zákeřné plány. Nápad s dvojníky sice nebyl využit maximálně, ale jak se říká, konce dobrý, všechno dobré. Odklon od původního záměru parodovat americké policejní komedie po česku je tady nejpatrnější. Trojka už nechrlí gagy takovou kadencí,ale přesto je výrazný posun k vlastní invenci dost znatelný, i za cenu nepříliš atraktivních lokací Svitav, méně nápaditého scénáře a slabšího Potměšilova výkonu. Majora Maisnera bychom se prý možná mohli dočkat ještě počtvrté a pokud ano, jsem za vypilovanější scénář a brilantnější komické situace. Zatančit si s drakem však neodmítnu ani tentokrát. 60%(10.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace