Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak

Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančíci drak

Komedie

Česko, 1999, 82 min

• Segrestor

Vždy't jim to někdo musel říct: "Chlapi, ty vole, první a druhej díl byl debilní, nedrážďete hada bosou nohou, lidi nejsou blbý, nepodceňovat. Já vím, že vás svrběj prsty, že myslíte, že to bude trhák, ale serte na to." Inu neposlechli a takhle to dopadlo.(27.4.2011)

• bestlama

Typický příklad toho, že jde natočit horší pokračování, než bylo to předchozí ..(21.5.2009)

• Vesman

Můj názor na film se dá zformulovat do upravené verze jednoho známého citátu: "Přišel jsem, viděl jsem, zvracel jsem" (skoro). Trapné vtípky mě nutili spíš k pláči než k smíchu.(6.9.2004)

• gouryella

Naprosty brak v ceskem komedialnim zanru - tomuto filmu se snad nemuze smat ani jeho tvurce.(2.8.2002)

• sud

Jaroslav Soukup musel být snad v době vzniku filmu pacientem v Bohnicích.(14.3.2005)

• - Některé scény hrál skutečný dvojník Ladislava Potměšila. (A.MacGyver)

• - Bylo plánováno i čtvrté pokračování oblíbené série, ale režisér Soukup nesehnal potřebné finanční prostředky. (Dawe_Holi)

• - Natáčení probíhalo na zámku v Lysé nad Labem, Svitavách, Nechanicích a Praze. (M.B)