• MM_Ramone
  *

  Už v dobe svojho vzniku mi bol "Discopríbeh" cudzí. Ja ako (vtedy) tvrdý metalista som podobných trckov, o akých je tento snímok, nemohol ani len cítiť. A teraz po rokoch; S umiernenejším úsudkom som si dokonca povšimol i príšerné herecké výkony, kŕčovytý pokus o klipovú réžiu a primitívne songy Michala Davida. Takto vizerali filmy o mládeži v socialistickom Československu. Zbabrané sprostosti! *(18.2.2008)

 • sepp
  *

  Ne, s timto filmem jsem opravdu nevyrustal a i kdyz chapu lidi co s nim vyrustali, nemohu objektivne tento film hodnotit jinak nez odpad ceske kinematografie. Je vysoce poplatny sve dobe, ale jednu hvezdicku si zalouzi - ukazuje dobre marast a bezvychodnost tehdejsi doby...(4.9.2003)

 • Boss321
  ***

  Duo Hrušínský nejml. - Potměšil vytvořili výborné duo otec - syn. Bohužel ho vytvořili ve filmu, ze kterého přímo křicí 80. léta, doba mrkváčů, křiklavých barev a muziky Michala Davida. Když jsem byl malý, tak jsem tento film žral a tak z nostalgie dávám tři hvězdičky.(21.12.2007)

 • Davies182
  ****

  Proč? Písničky, "kultovní" scénky a roztomile debilní příběh. Sry, jasných (skoro) pět! (nostalgie je tak nádherná věc, těžko popsat!)(20.1.2011)

 • Legas
  ***

  Je to děs, já vím, ale když já ten film tolik miloval. Michal David byl můj favorit, byl jsem už v šesti letech na jeho koncertě a když natočili film s jeho písničkama, byl jsem v sedmém nebi.(19.4.2003)

 • - Ve scéně, kdy se jde Jirka (Rudolf Hrušínský nejml.) ostříhat k Jitce (Jaroslava Bobková), můžeme v kadeřnictví v levém horní rohu vidět mikrofon, který se pomalu ztratí mimo záběr. (Mr.Hudson)

 • - Na rozdíl od Andyho Krause, který ztvárnil Cáfa, se Mariana Slováková v roli Evy nevypořádala s češtinou, a tak ji při postsynchronech nadabovala Jana Mařasová. (funhouse)

 • - Pri scéne, kde prší a Jirka (Rudolf Hrušínský) sa na streche zobudí prikrytý len dekou, vytopil filmový štáb byt na poslednom poschodí paneláku. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace