• AngelAngie

Svého času velký hit .. nedivím se.(29.5.2008)

V jakémsi záchvatu melancholie jsem se jednoho dne během svého britského exilu rozhodla podívat na Diskopříběh. Už párkrát v minulosti jsem ho viděla, ale z nějakého důvodu mi v hlavě utkvělo jen to, že Potměšil a Hrušínský hrají duo otce a syna a že to vše doprovází soundtrack od Michala Davida. Jakožto vyznavač trochu jiného hudebního stylu jsem čekala, že se u mě okamžitě dostaví odpor k hudební stránce, překvapivě mě ale mnohem více zklamalo vizuální zpracování. Upřímně, vybledleji působící film neseženete, ani kdybyste ho nechali stokrát projet pračkou s nějakým levným pracím prostředkem. Přitom po příběhové stránce to taková hrůza zdaleka není, protože v té záplavě nových teenagerských filmů točících se výhradně kolem sexu, příběh Diskopříběhu vyznívá poměrně lidsky a realisticky. (To, že se navíc odehrává v městě, kde jsem žila téměř dvacet let, je takový sympatický bonus.) Jak se znám, pár let zase Diskopříběh neuvidím a v mezičase jeho děj znovu spolehlivě zapomenu, nicméně pokud po něm v daleké budoucnosti v nějaké slabé chvilce sáhnu, úplně zklamaná nebo znechucená nebudu. Mohlo to dopadnout mnohem hůř. (Na druhou stranu ale i mnohem lépe.)(4.6.2011)

Když na tom vyrůstáš, tak není co řešit. Naprostá bomba. Hodnocení OST: 10/10. :)(28.8.2009)

• Marigold

Normalizační skanzen se vším všudy. Ještě pár let a bude to stejně exotické jako cestopisy Hanzelky a Zikmunda.(20.3.2004)

Já vím, že pro většinu lidi je to sračka.. že Soukup toho moc neumí .. ale i přesto ... písničky super, příběh to taky trošku má ,.,..tak proč ne? :)(21.5.2009)