Taková teenkomedie 80. let. Tehdy se to muselo rozhodně líbit, takových pohodových filmů bylo pomálu. Děj tu sice není skoro žádný, ale zato písničky se mi velmi líbí. 60%(31.12.2007)

Nechapu, co proti tomuhle filmu vsichni maj, podle me to je skvela zabava. I kdyz scenar neni nic moc a v podstate se tu toho moc nedeje a ani to neni nijak zvlast vtipny a pulka filmu je jen z peveckejch vystupu Hrusinskeho, je to fakt pohoda. Navic nektery pisnicky jsou docela chytlavy a herci fajn. Jednoznacne nejlepsi je Potmesil, ale i ostatni se dost snazi. Navic Soukup tu je jeste docela ve forme a v porovnani z nekterejma jeho kravinama je tohle skvost. Zkratka film, na kterej se da divat porad, takze pekny 4*.(31.7.2005)

Co odpadové hodnocení, to póza. Coby nenáročný hudební film pro mládež a dnes navíc jako úsměvné ohlédnutí se za křiklavými 80. léty to funguje dokonale, snad jen ten Hrušínský nejml. opravdu neumí hrát. Ne každý teen film musí mít inteligenci SNĚŽENEK A MACHRů. Jedna hvězdička navíc z nostalgie (svého času jsem to viděl snad stokrát).(21.6.2007)

• - Tvůrci si půjčili ze Škodovky největší jeřáb v republice, který je vyzvedl do výšky 70 metrů, aby mohli natočit tu davovou scénu. Problém byl, že jeřáb je strašně těžký a celé plzeňské náměstí je podkopáno množstvím chodeb. Naštěstí to dobře dopadlo. (cariada)

• - Pred tým, než režisér Jaroslav Soukup obsadil Rudolfa Hrušínského nejml. do hlavnej úlohy, vôbec netušil, že je vnuk slávneho herca. (Raccoon.city)

• - Predstaviteľka kaderníčky Jitky - Jaroslava Bobková-Stránská dostala pozvánku na konkurz, ale rozhodla sa naň neisť. To však režiséra Soukupa mrzelo, preto jej osobne zatelefonoval a presvedčil ju. (Raccoon.city)