• Marigold

Normalizační skanzen se vším všudy. Ještě pár let a bude to stejně exotické jako cestopisy Hanzelky a Zikmunda.(20.3.2004)

Duo Hrušínský nejml. - Potměšil vytvořili výborné duo otec - syn. Bohužel ho vytvořili ve filmu, ze kterého přímo křicí 80. léta, doba mrkváčů, křiklavých barev a muziky Michala Davida. Když jsem byl malý, tak jsem tento film žral a tak z nostalgie dávám tři hvězdičky.(21.12.2007)

• Stegr

10% - No, tak tohle byla hrůza. Ani ve snu mě nenapadlo, že druhý díl dokáže být ještě horší...(6.10.2007)

• Radek99

Běloskvouce čistočistý odpad... Nejvíc ale děsí to nostalgicko-recesistické retro opojení, které je k významovému ukotvení a hudební složce tohoto filmu připojené... 80. léta byla ale ve skutečnosti humus...viz právě Discopříběh.(18.11.2006)

Hustota! Hudební týdeník Triangel, patky až za roh a běh naháče přes Plzeňský náměstí! Tenhle film je taková nostalgie, že se mi bude vždycky líbit! A druhej díl taky paráda! "Evooaoo!!" "Běž domu!"(10.7.2006)