Proč? Písničky, "kultovní" scénky a roztomile debilní příběh. Sry, jasných (skoro) pět! (nostalgie je tak nádherná věc, těžko popsat!)(20.1.2011)

• AngelAngie

Svého času velký hit .. nedivím se.(29.5.2008)

• sud

Čistě a jen film své doby, skanzen 80. let. Solidní oddechovka s párem zajímavých momentů, celkově se už ale spíše jedná o film pro pamětníky. 40%.(2.8.2005)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 10/10 Hudba 10/10 Efekty 8/10/// +hudba Michala Davida, celkový nádech filmu, vztah otce a syna -dnes opravdu vyznějí 80tá léta hodně křiklavě/// Já vám řeknu, že tento film se mi líbí strašně moc. A pokračování rovněž. Prostě tady je dobrá jak hudební složka (tedy za předpokladu, že máte rádi Michala Davida) tak i ta komediální. Je zde několik památných scén a když se to vezme, tak se na film klidně podívám i podesátý a rád. Vždy zvedne náladu a potěší./// Celkem 91%///(22.9.2007)

Já vím, že pro většinu lidi je to sračka.. že Soukup toho moc neumí .. ale i přesto ... písničky super, příběh to taky trošku má ,.,..tak proč ne? :)(21.5.2009)

• - Ve scéně, kdy se jde Jirka (Rudolf Hrušínský nejml.) ostříhat k Jitce (Jaroslava Bobková), můžeme v kadeřnictví v levém horní rohu vidět mikrofon, který se pomalu ztratí mimo záběr. (Mr.Hudson)

• - Na premiéru filmu, která byla v amfiteátru na Lochotíně v Plzni, přišlo neuvěřitelných 22 tisíc lidí. (cariada)

• - Na rozdíl od Andyho Krause, který ztvárnil Cáfa, se Mariana Slováková v roli Evy nevypořádala s češtinou, a tak ji při postsynchronech nadabovala Jana Mařasová. (funhouse)