• Davies182
  ****

  Proč? Písničky, "kultovní" scénky a roztomile debilní příběh. Sry, jasných (skoro) pět! (nostalgie je tak nádherná věc, těžko popsat!)(20.1.2011)

 • bestlama
  ****

  Já vím, že pro většinu lidi je to sračka.. že Soukup toho moc neumí .. ale i přesto ... písničky super, příběh to taky trošku má ,.,..tak proč ne? :)(21.5.2009)

 • MM_Ramone
  *

  Už v dobe svojho vzniku mi bol "Discopríbeh" cudzí. Ja ako (vtedy) tvrdý metalista som podobných trckov, o akých je tento snímok, nemohol ani len cítiť. A teraz po rokoch; S umiernenejším úsudkom som si dokonca povšimol i príšerné herecké výkony, kŕčovytý pokus o klipovú réžiu a primitívne songy Michala Davida. Takto vizerali filmy o mládeži v socialistickom Československu. Zbabrané sprostosti! *(18.2.2008)

 • Boss321
  ***

  Duo Hrušínský nejml. - Potměšil vytvořili výborné duo otec - syn. Bohužel ho vytvořili ve filmu, ze kterého přímo křicí 80. léta, doba mrkváčů, křiklavých barev a muziky Michala Davida. Když jsem byl malý, tak jsem tento film žral a tak z nostalgie dávám tři hvězdičky.(21.12.2007)

 • Djkoma
  ***

  Česká komedie z dob komunismu. Mladý Rudolf Hrušinský nejml. a Ladislav Potměšil vytvořil velmi dobré duo otce a syna. Hudba Michala Davida už neni tak dobrá jako ve své době, ale dostačuje.(13.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace