Na tohle se dá dívat asi mnoha pohledy, ale rozhodně bych to nezatracoval.. Potměšil jednoznačně bezkonkurenční!! „Já ti tady dělám bábovku a ty si tady lítáš nahej?“ Podle mě to funguje!!(12.12.2005)

• Enšpígl

Filmy nabízí jednu závažnou otázku byl pro mě horší příběh a nebo disco od Michala Davida ??(1.12.2006)

• sepp

Ne, s timto filmem jsem opravdu nevyrustal a i kdyz chapu lidi co s nim vyrustali, nemohu objektivne tento film hodnotit jinak nez odpad ceske kinematografie. Je vysoce poplatny sve dobe, ale jednu hvezdicku si zalouzi - ukazuje dobre marast a bezvychodnost tehdejsi doby...(4.9.2003)

• Cival

Jeden z nejnesnesitelnějších filmů všech dob.(28.4.2003)

• salahadin

Jeden z těch filmů, u nichž bych radši mlátil hlavou o hydrant....+ ta umělecky nejlevnější tuzemská hudba od načinčané chilské čuramedánské čuněčí čivavy Michala Davida. Nejmladší Hrušínský měl tentokrát špatnou ruku při výběru role....Jaroslav Soukup je v podstatě filmový fenomén. "...hledám něco, abych byl jen svůůůj..." to jsou mi problémy.(19.10.2008)