• Rimmer100

První díl je dobrý, ale druhý se už moc nepovedl (slabší vtipy, chabý scénář) Proto 1*(10.2.2007)

• SeBig

na to mam jen jedno slovo - LOL(16.7.2010)

• Lima

Potměšil s barevným přelivem a Michal David...No, znám i horší kombinace, ačkoliv....(20.9.2003)

• Shit

Bohužel je tohle už opoznání horší než první díl, ale zase na druhou stranu si nemyslim, že by si to takhle špatný hodnocení zasloužilo, přece jen Ladislav Potměšil je tady zase skvělej a tentokrát dostal mnohem víc prostoru a nebýt stupidního scénáře, tak z toho mohla být velice solidní komedie.Ttaky je škoda, že ubylo písníček a tim i vstupů zpívajícího Hrušinskýho, který tady nedostal zrovna moc prostoru a když už se objevil, tak byl úplně nulovej, ale i tak si to podle mě ty 2* zaslouží(9.8.2005)

• movie

Tak tohle je hodně špatný.Nastavovaná kaše, na kterou se nadá koukat!Soukup prostě neví kdy přestat!(8.9.2002)

• - Ve scéně, kdy otec (Ladislav Potměšil) ukazuje Jirkovi (Rudolf Hrušinský nejmladší), že má 100 tisíc Kč, má otec (Ladislav Potměšil) na nohou pantofle. Když pak peníze vyhodí a přelézá balkon, má však na nohách polobotky. (max21)

• - Ve scénách, kdy otec Jirky (Ladislav Potměšil) žije s Álou (Eva Čížkovská), si lze všimnout, že má na levé straně tváře modřiny. V jednom záběru má však modřiny na pravé straně. (Lajty)

• - Po Tankovém praporu (1991) se jedná o druhý film v tehdejším Československu, který byl financován ze soukromých zdrojů. Jedním ze sponzorů byla RENATA film, jež je uvedena v úvodních titulcích. (cinemag)