• Enšpígl

Po revoluci i jsem na Michala Davida zcela zapomenul pak přišel tenhle film a já dostal vyrážku.(1.12.2006)

• bestlama

Opravdu tohle pokračování nemuselo nikdy vzniknout ... Doufám, že nikdy nebude Discopříběh 3-D ... :-D(19.5.2009)

• bassator

0%(20.3.2010)

• Webb

Zatímco první díl se do bažiny zabořil tak, že jí byla vidět jenom hlava, druhý díl si nazul pořádně těžký boty pro větší efektivitu a rychlejší smrt. Rozhodně nebrat!(14.7.2009)

• Radek99

Pro mne bylo dlouho synonymem úpadku českého filmu jméno Zdeňka Trošky. Ale kam se Troška vlastně hrabe na Soukupa! Dlouho takové trošku nenápadné jméno v pozadí (natočil kdysi i dobré filmy - Pěsti ve tmě, Romaneto, Lásku z pasáže...)...no ale spolupráce s Borisem Janíčkem?! - to jsou KROKY do kulturního pekla... A on tam pan Soukup také se svou režijní prací za pár let došel (stačí jen nahlédnout do jeho filmografie)...(7.7.2007)

• - Po Tankovém praporu (1991) se jedná o druhý film v tehdejším Československu, který byl financován ze soukromých zdrojů. Jedním ze sponzorů byla RENATA film, jež je uvedena v úvodních titulcích. (cinemag)

• - Ve scéně, kdy otec Jirky (Láďa Potměšil) vytáhne v kuchyni z kastrolu 100 tisíc, jde o poměrně objemný balíček. Když však poté Jirka (Rudolf Hrušínský) mává balíčkem na skládce, je jeho objem sotva poloviční. (Armin82)

• - Film bol natáčaný s obrovskými problémami, nakoľko po amnestii vtedajšieho prezidenta Havla bola Plzeň plná kriminálnikov, ktorí liezli do záberov, a muselo sa čakať, až ich to prestane baviť a odídu. (Raccoon.city)