• zelvopyr

Bleagh, odpadovější verze prvního odpadu.(6.9.2008)

• Boss321

Slabší než jednička, ale mě Discopříběh nikdy nevadil, protože duo Potměšil - Hrušínský je povedené a celkem se i zasmějete.....(19.9.2007)

• darkrobyk

Otřes všech otřesů! Talentovaný Jaroslav Soukup zahodil svůj talent tak daleko, že ho již nenašel. Z Michala Davida mi běhá mráz po zádech ještě po letech a zřejmě byl jednou z příčin, že jsem začal poslouchat punk...(10.11.2010)

Film je celkem na úrovni jako jednička, ikdyž klasika je jedničkou, kterou nic nepřekoná. Ve dvojce má hlavní úlohu Ladislav Potměšil což mě těší ze všeho na tomto filmu nejvíc. Je zde opět dost vtipných momentů jako v jedničce, i hudba je skvělá. V jedničce bylo vše o trochu lepší, to ale neznamená, že je dvojka propadák. Film hodnotím na 85% = ****(3.11.2012)

Já nevim, mě se to náhodou docela líbilo.(17.10.2005)

• - Ve scéně, kdy otec (Ladislav Potměšil) ukazuje Jirkovi (Rudolf Hrušinský nejmladší), že má 100 tisíc Kč, má otec (Ladislav Potměšil) na nohou pantofle. Když pak peníze vyhodí a přelézá balkon, má však na nohách polobotky. (max21)

• - Ve scéně, kdy otec Jirky (Láďa Potměšil) vytáhne v kuchyni z kastrolu 100 tisíc, jde o poměrně objemný balíček. Když však poté Jirka (Rudolf Hrušínský) mává balíčkem na skládce, je jeho objem sotva poloviční. (Armin82)

• - Aby režisér Jaroslav Soukup sehnal peněžní prostředky k filmu, podal si do novin inzerát, ve kterém sháněl sponzory. Snímek je proto možné popsat jako "film na inzerát". (cinemag)