• Psema

Hodně silný klalibr, kopírující stejnou zápletku, jen otočenou na starší generaci. Jinak stále Míša David, playback a zpívající Ruda Hrušínský.(26.1.2007)

• Gemini

Potřebujete další potvrzení teorie systematického boje dua Soukup-Olmer o titul nejhoršího režiséra CSFD??? Pokud ano, ke smůle nás všech se okolo válí víc než dost důkazů...(1.8.2003)

• heyda

No tohle už vážně nemuselo vzniknout. I proto, že první díl byl točen ještě v době totalitní a tohle 2 roky po Sametové revoluci. Tak nějak mi tohle už nesedělo a ta hvězdička je pouze za Láďu Potměšila.(14.11.2009)

• SeBig

na to mam jen jedno slovo - LOL(16.7.2010)

• Tosim

Soukup to vzal přes kopírák. Navrhuju, že by třetí Discopříběh byl o synovi Jirky Horáčka, který má podobné "trable." Dědeček a otec už jsou polepšení a mohli by dávat pozor na růst a výchovu svého nejmladšího. Vše tomu nahrává - disco pořád letí a Michal David se bohužel nedostal do propadliště dějin tak rychle, jak by rozumný člověk soudil...(2.6.2003)

• - Po Tankovém praporu (1991) se jedná o druhý film v tehdejším Československu, který byl financován ze soukromých zdrojů. Jedním ze sponzorů byla RENATA film, jež je uvedena v úvodních titulcích. (cinemag)

• - Přestože většina exteriérů se natáčela v Plzni, některé scény se natáčely na pražském sídlišti Řepy. (BrianStorker)

• - Sestru ze záchytné stanice Lucii (Veronika Kánská) předabovala Ljuba Krbová. (Amneris)