• monolog
  ****

  Ano ano, není to pravda tak nápadité, jako první díl, ale i tak se mi to hodně líbilo. Možná ještě víc, jak první díl. A to hlavně proto, že Ladislav Potměšil dostal opravdu hodně prostoru a jeho postava mi byla sympatická už v prvním díle asi nejvíc. Navíc se mi líbil i humor a docela dost dobrých hlášek (Si myslíš, že tu mám ženskou? Copak jsem nějakej prasák? s gumovou pannou v ruce - osobně by mě zajímalo, KDO dokáže takovouto erotickou pomůcku použít natož ji koupit - nebo Cos to přived? když vejde Jirkova tchýně a jiné). Scénář by sice potřeboval doladit, ale i tak to je podle mě příjemný pokoukání, který navíc něco říká i o životě osamělýho chlapa, kterej se celej život drží kvůli něčemu na řetězu a pak se náhle utrhne a chce dohnat všechno, co prošvihl. Druhá míza se tomu říká a čeká to všechny. Písničky Michala Davida už sice nejsou tak dobrý, jako v prvním dílu, ale i tak oproti spoustě obdobných z té doby nadprůměr.(26.11.2006)

 • Marigold
  odpad!

  Porevoluční debilita se vším všudy. Kdo by tehdy řekl, že se jednalo o výsledek šoku ze změny poměrů, toho by čekala celá řada hořkých zklamání. Bohužel, tenhle výbřed hladce zapadá do úpadkové linie, která nejen že není slepá, ale dokonce je stále velmi populární. Oproti prvnímu dílu má tenhle film tu nevýhodu, že exotický je leda svou totální antifilmovostí...(20.3.2004)

 • Indiana
  ***

  Já nevim, mě se to náhodou docela líbilo.(17.10.2005)

 • Psema
  odpad!

  Hodně silný klalibr, kopírující stejnou zápletku, jen otočenou na starší generaci. Jinak stále Míša David, playback a zpívající Ruda Hrušínský.(26.1.2007)

 • bassator
  odpad!

  0%(20.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace