• lesumir

Cesky James Bond? Musim se zasmat, to je typicky cesky honza, co jsem uplne blbej, ale ma stesti. Miluji filmy, kde kdyz uz nevi, co do scenare dat, tak pouziji nadavky. Zajímave vyvrcholeni na konci s fotkama,jinak opravdu film, ktery by mohl natočit jen Olmer nebo Soukup!(9.8.2006)

• Tom_Lachtan

byl jsem nucen to vidět ....... celé ...... ještě teď roky poté mne budí ze sna ten hlas .... hlas Vaška Hrušky ..... doprovází ho sled těch nejhorších záběrů na které měly mé oči tu "čest" pohlédnout ....... pak se k tomu přidá magistra kutláková (no, sice není z tohoto filmu, ale mluvím o snu) ........ pak jsem se probudil zalit ledovým potem vydávajíc zvuky smrtelného chrapotu ......... pak přijde ten hodný pán .......... ten v bílém plášti .................. pohladí mne po vlasech a dá mi pár prášků........ pak odejde a vypíše další řádky do složky: "PACIENT Č.3459912" .......... celá složka začíná slovy: pětitisící dvoustý sedmdesátý šestý pacient který viděl TEN film ....... jak rád bych měl u sebe žiletku ........... PS: nejhorší film všehomíra, je tak hrozný že není ani zábavný(16.5.2012)

• Jossie

To si snad Soukup už dělá srandu. A Sypal jako hlavní hrdina? Vždyť ten člověk neumí vůbec hrát !(12.11.2004)

• Djoker

Pózu s odpadem si odpustím, protože odborné proslovy mnoha zdejších kritiků mě nechávají naprosto klidným. Film jsem viděl před lety a docela mě překvapilo jeho umístění na špičce nejhorších filmů, proto jsem s hodnocením počkal až na druhé zhlédnutí. Je pravda, že humor je místy tak ubohý, že si člověk říká, jestli to opravdu tvůrci myslí vážně, ale pokud to opravdu měla být parodie na Jamese Bonda, tak je zdejší hodnocení směšné. Pojďme si říct, že trapné situace jsou zábavné jak v reálném životě, tak ve filmu a několik se jich tady objevilo. Já osobně si pod odpadem většinou představím americké katastrofické filmy a nízkorozpočtové horory.(15.8.2010)

• ORIN

Kupa sraček završená tvrzením "režiséra" Soukupa, že tuhle sračku hodlá rozšířit na trilogii sraček o supersračce shnilé Hrušce...(1.10.2006)

• - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)