• Trellíno
  odpad!

  No musim se přiznat, asi třikrát jsem se opravdu zasmál. Odpad dávám jenom opravdovým skvostům. DOPLNĚNÍ: Omylem jsem tento skvost zahlédl znovu a omlouvám se za tu jednu hvězdičku, co jsem tu předtím měl.(1.1.2003)

 • ORIN
  odpad!

  Kupa sraček završená tvrzením "režiséra" Soukupa, že tuhle sračku hodlá rozšířit na trilogii sraček o supersračce shnilé Hrušce...(1.10.2006)

 • Enšpígl
  odpad!

  Někoik návodů jak vyvolat blití :strčit si prst hluboko do krku, hrabat se hovnech, ožrat se , přežrat se / u obojího pořádně kombinovat jednotlivé druhy/ a jeden 100% pustiti si tento film.(1.9.2006)

 • Vodnářka
  *

  Nejhorší je, všechny tyhle trapné scény, jsou myšleny naprosto vážně..(15.8.2010)

 • Djoker
  **

  Pózu s odpadem si odpustím, protože odborné proslovy mnoha zdejších kritiků mě nechávají naprosto klidným. Film jsem viděl před lety a docela mě překvapilo jeho umístění na špičce nejhorších filmů, proto jsem s hodnocením počkal až na druhé zhlédnutí. Je pravda, že humor je místy tak ubohý, že si člověk říká, jestli to opravdu tvůrci myslí vážně, ale pokud to opravdu měla být parodie na Jamese Bonda, tak je zdejší hodnocení směšné. Pojďme si říct, že trapné situace jsou zábavné jak v reálném životě, tak ve filmu a několik se jich tady objevilo. Já osobně si pod odpadem většinou představím americké katastrofické filmy a nízkorozpočtové horory.(15.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace