• Trellíno

No musim se přiznat, asi třikrát jsem se opravdu zasmál. Odpad dávám jenom opravdovým skvostům. DOPLNĚNÍ: Omylem jsem tento skvost zahlédl znovu a omlouvám se za tu jednu hvězdičku, co jsem tu předtím měl.(1.1.2003)

• ORIN

Kupa sraček završená tvrzením "režiséra" Soukupa, že tuhle sračku hodlá rozšířit na trilogii sraček o supersračce shnilé Hrušce...(1.10.2006)

• Enšpígl

Někoik návodů jak vyvolat blití :strčit si prst hluboko do krku, hrabat se hovnech, ožrat se , přežrat se / u obojího pořádně kombinovat jednotlivé druhy/ a jeden 100% pustiti si tento film.(1.9.2006)

• Vodnářka

Nejhorší je, všechny tyhle trapné scény, jsou myšleny naprosto vážně..(15.8.2010)

• Djoker

Pózu s odpadem si odpustím, protože odborné proslovy mnoha zdejších kritiků mě nechávají naprosto klidným. Film jsem viděl před lety a docela mě překvapilo jeho umístění na špičce nejhorších filmů, proto jsem s hodnocením počkal až na druhé zhlédnutí. Je pravda, že humor je místy tak ubohý, že si člověk říká, jestli to opravdu tvůrci myslí vážně, ale pokud to opravdu měla být parodie na Jamese Bonda, tak je zdejší hodnocení směšné. Pojďme si říct, že trapné situace jsou zábavné jak v reálném životě, tak ve filmu a několik se jich tady objevilo. Já osobně si pod odpadem většinou představím americké katastrofické filmy a nízkorozpočtové horory.(15.8.2010)