• Xmilden

Kdo vydrží zhlédnutí takového filmu už musí opravdu vydržet všechno. A myslím že kdyby mi někdo někdy řekl že se mu to libilo, tak ...., ale to se opravdu stát nemůže.(7.9.2006)

• J*A*S*M

U toho hotelu, kde se to točilo, je keška, ale hvězdičku za to dávat nebudu.(15.8.2007)

• Segrestor

Je to prostě nekoukatelné. V jakékoliv době, v jakékoliv společnosti, s jakoukoliv drogou. Neexistuje nic, co by člověka přimělo to sledovat ba dokonce se tím bavit. Tak nějak si představuju konec světa podle mayského kalendáře. Všichni lidé se budou dívat na Jak ukrást Dagmaru (nevím ještě proč, ale asi nějaká podivná shoda okolností) a během prvních třiceti minut se povraždí celý západní svět, v dalších třiceti minutách shovívavější východ. Než film dojde zdárně ke svému konci, nezbude na zemi nikdo, kdo by o tom podal svědectví.(19.7.2011)

• EdaS

Viděl jsem pouze první půlku, ale zbytek téhle hrůzy zkrátka nemohl změnit můj názor. Odvaha spojit své jméno s tímto filmem by měla být vstupenkou do psychiatrické léčebny.(8.2.2004)

• cheyene

Až na těch pár scén, které člověku vyloudily úsměv na rtech je to hloupost a opět se potvrzuje, že na komedie z let 70. a 80. zatím žádná nenavázala...(9.7.2007)

• - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)