• Galadriel

Ubohé, nevkusné, v žádném případě vtipné ani ničím zajímavé. Lidi, proč může někdo něco takového vůbec natočit, ať mi ti tvůrci netvrdí, že se jim to líbí!(8.12.2003)

• ScreamJay

Humor si nelze vynutit a tímhle už rozhodně ne. Já plakal, ano plakal jenže smíchy to nebylo. Kam se to jen některé odnože českého filmu řítí!!!(7.2.2004)

• J*A*S*M

U toho hotelu, kde se to točilo, je keška, ale hvězdičku za to dávat nebudu.(15.8.2007)

• Djkoma

Lituji času vloženého do tohoto filmu....(19.6.2004)

• Tom_Lachtan

byl jsem nucen to vidět ....... celé ...... ještě teď roky poté mne budí ze sna ten hlas .... hlas Vaška Hrušky ..... doprovází ho sled těch nejhorších záběrů na které měly mé oči tu "čest" pohlédnout ....... pak se k tomu přidá magistra kutláková (no, sice není z tohoto filmu, ale mluvím o snu) ........ pak jsem se probudil zalit ledovým potem vydávajíc zvuky smrtelného chrapotu ......... pak přijde ten hodný pán .......... ten v bílém plášti .................. pohladí mne po vlasech a dá mi pár prášků........ pak odejde a vypíše další řádky do složky: "PACIENT Č.3459912" .......... celá složka začíná slovy: pětitisící dvoustý sedmdesátý šestý pacient který viděl TEN film ....... jak rád bych měl u sebe žiletku ........... PS: nejhorší film všehomíra, je tak hrozný že není ani zábavný(16.5.2012)