• lesumir
  odpad!

  Cesky James Bond? Musim se zasmat, to je typicky cesky honza, co jsem uplne blbej, ale ma stesti. Miluji filmy, kde kdyz uz nevi, co do scenare dat, tak pouziji nadavky. Zajímave vyvrcholeni na konci s fotkama,jinak opravdu film, ktery by mohl natočit jen Olmer nebo Soukup!(9.8.2006)

 • paascha
  odpad!

  Nic horšího jsem nikdy nikde neviděl a doufám, že nikdx neuvidím. Soukup tímhle trumfnul všechny babraly a škvárotvůrce světa od Trošky až po Jakubiska. Opravdový hnůj!(17.12.2007)

 • Segrestor
  odpad!

  Je to prostě nekoukatelné. V jakékoliv době, v jakékoliv společnosti, s jakoukoliv drogou. Neexistuje nic, co by člověka přimělo to sledovat ba dokonce se tím bavit. Tak nějak si představuju konec světa podle mayského kalendáře. Všichni lidé se budou dívat na Jak ukrást Dagmaru (nevím ještě proč, ale asi nějaká podivná shoda okolností) a během prvních třiceti minut se povraždí celý západní svět, v dalších třiceti minutách shovívavější východ. Než film dojde zdárně ke svému konci, nezbude na zemi nikdo, kdo by o tom podal svědectví.(19.7.2011)

 • Boss321
  odpad!

  Co k tomuhle dodat? Snad jen to, že se jedná o jeden z nejhorších filmů v dějinách české kinematografie. Opravdu hnus!!!!!(28.10.2007)

 • JFL
  odpad!

  Labutí píseň soukupovské demence na stříbrném plátně. Epileptické pitvoření, doslovně naplňované předsudky, televizně cudná hambárna, jalové pokusy o parodii a samozřejmě buranská oslava pitomosti a neschopnosti coby kvalit, které definují a pozdvihují malého českého člověka - prostě všechny položky povinného seznamu televizní zábavy jsou zde zastoupené a představují maso i kostru celého nesmyslného projektu. Po hvězdné chvilce Jardy Sypala se naštěstí tento typ "humoru" z kin vytratil a přežívá v televizi, kde jej při životě udržují projekty českých Ed Woodů Ivana Mládka a Františka Ringo Čecha.(6.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace