• Enšpígl
  odpad!

  Někoik návodů jak vyvolat blití :strčit si prst hluboko do krku, hrabat se hovnech, ožrat se , přežrat se / u obojího pořádně kombinovat jednotlivé druhy/ a jeden 100% pustiti si tento film.(1.9.2006)

 • genetique
  *

  Nás môže akurát tak tešiť, že už na prvý pohľad to tvorcovia nemysleli vážne. Inak by si to zaslúžilo aj mínusové body. Ale tak už keď na ničom inom, aspoň na tej skrumáži trapnych scien sa nedá nezasmiať. A aspoň je tu ďalšie kolo o najdebilnejšie zobrazenie pojmu 'česká komédia', kde medzi sebou súťažia Troška a Soukup. Ešteže sú tu na záchranu aj iní. 20%.(7.3.2006)

 • gouryella
  *

  Ne ze bych mel neco proti blaznivym komediim, ale ceho je moc, toho je prilis ...(11.3.2003)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  byl jsem nucen to vidět ....... celé ...... ještě teď roky poté mne budí ze sna ten hlas .... hlas Vaška Hrušky ..... doprovází ho sled těch nejhorších záběrů na které měly mé oči tu "čest" pohlédnout ....... pak se k tomu přidá magistra kutláková (no, sice není z tohoto filmu, ale mluvím o snu) ........ pak jsem se probudil zalit ledovým potem vydávajíc zvuky smrtelného chrapotu ......... pak přijde ten hodný pán .......... ten v bílém plášti .................. pohladí mne po vlasech a dá mi pár prášků........ pak odejde a vypíše další řádky do složky: "PACIENT Č.3459912" .......... celá složka začíná slovy: pětitisící dvoustý sedmdesátý šestý pacient který viděl TEN film ....... jak rád bych měl u sebe žiletku ........... PS: nejhorší film všehomíra, je tak hrozný že není ani zábavný(16.5.2012)

 • Djoker
  **

  Pózu s odpadem si odpustím, protože odborné proslovy mnoha zdejších kritiků mě nechávají naprosto klidným. Film jsem viděl před lety a docela mě překvapilo jeho umístění na špičce nejhorších filmů, proto jsem s hodnocením počkal až na druhé zhlédnutí. Je pravda, že humor je místy tak ubohý, že si člověk říká, jestli to opravdu tvůrci myslí vážně, ale pokud to opravdu měla být parodie na Jamese Bonda, tak je zdejší hodnocení směšné. Pojďme si říct, že trapné situace jsou zábavné jak v reálném životě, tak ve filmu a několik se jich tady objevilo. Já osobně si pod odpadem většinou představím americké katastrofické filmy a nízkorozpočtové horory.(15.8.2010)

 • - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace