• Djkoma

Lituji času vloženého do tohoto filmu....(19.6.2004)

• Webb

Sakra co k tomu mám napsat? Na to fakt nemám slovník a druhý nejhorší film mluví za vše.(19.12.2008)

• novoten

Skutečně zasloužené umístění. Herci v oslepující křeči a katastrofa v režii. Jeden z pěti nejhorších filmů, co jsem kdy viděl.(2.4.2006)

• J*A*S*M

U toho hotelu, kde se to točilo, je keška, ale hvězdičku za to dávat nebudu.(15.8.2007)

• JFL

Labutí píseň soukupovské demence na stříbrném plátně. Epileptické pitvoření, doslovně naplňované předsudky, televizně cudná hambárna, jalové pokusy o parodii a samozřejmě buranská oslava pitomosti a neschopnosti coby kvalit, které definují a pozdvihují malého českého člověka - prostě všechny položky povinného seznamu televizní zábavy jsou zde zastoupené a představují maso i kostru celého nesmyslného projektu. Po hvězdné chvilce Jardy Sypala se naštěstí tento typ "humoru" z kin vytratil a přežívá v televizi, kde jej při životě udržují projekty českých Ed Woodů Ivana Mládka a Františka Ringo Čecha.(6.12.2011)