Kamarád do deště zraje jako víno. Česká akční jednička, která je obdařena luxusní všeříkající hitovkou!(10.10.2011)

Společně s druhým dílem z Brooklynu, oběma Diskopříběhy a prvním Majorem Maisnerem - nejlepší film Jaroslava Soukupa. Česká, komediálně laděná krimi klasička.(23.6.2016)

• Fingon

Zajímalo by mě, proč jsem se smál momentům, které vůbec takové být neměly...(22.8.2006)

Typický film na jedno podívání.(20.6.2003)

Co dodat; slečny si na zdi vylepovaly plakáty s Vaculíkem a Tofim, zamilovaně na ty přeslazené filmové idoly let osmdesátých koukaly a film byl naprostý hit. Chcete se nevěřícně zasmát, mladí nepamětníci? Když šla ségra tehdy kupovat plakáty, chtěla Vaculíka a Bartošku, ovšem soudružky prodavačky jí tuto kombinaci odmítly prodat:-))). No vážně, ségra mohla koupit buď Vaculíka a někoho méně populárního, nebo Bartošku a někoho méně populárního - asi v rámci rovnoprávnosti, aby byl nějaký ten placatý papírový krasavec dostupný pro každou mladou soudružku:-))). 55%(30.4.2009)