Z filmu každým pórem sála atmosféra perestrojkových 80. let. Dnes jeho barvy nejsou výrazné tak jako tehdy a to nekonečné omílání v TV mu rovněž neprospívá, přesto slušný příběh, solidní zápletka a sympatická ústřední dvojka se mu upřít nedá. 60%.(19.7.2005)

Velice slušná zástupce svého žánru, který má docela promyšlené podvody, dobrou ústřední dvojku i hudbu, a dobře se na to dívá i po letech (Syřiště ale vede). Přece jen ale to není zrovna můj šálek čaje.(16.11.2013)

Jasně žádnej Godard to není a Tofi s Vaculkou si herecky DiCapriem taky nemůžou tykat, ale má to v sobě super atmosféru konce osmdesátek, tady zabodovala zejména noční Praha a hudba. Obsahový punc super naivity dokáže docela dobře přebít kamarádský vztah Toma s Michalem, protože když je člověk až po uši v hovnech samotnýmu se z nich kolikrát hrabe těžce.(9.4.2014)

• Shrew

To se mu to holky svlíká, když má s sebou Vaculíka...(2.9.2008)

Typický film na jedno podívání.(20.6.2003)