• Radyo
  **

  Vaculík a Tofi nikdy nepatřili mezi mé oblíbence, navíc v době natočení tohoto prvního dílu už jsem měl trochu jiné zájmy, než sledovat filmy pro teenagery. Takže, shrnuto, žádná převratná filmová perla to není, nicméně s trochou sebezapření se tenhle film dá přežít.(27.8.2002)

 • Gilmour93
  **

  Jeden DÁVÁ v hospodě židle po zavíračce na ježka, druhý BERE ve své drožce na hůl západoněmecké turisty.. Český Colin Farrell Tofi žvýká jak Růžička při sedmém semifinále, zvedá si glykemickou křivku neustálým chlastáním Coca-Coly a svůj dublinský akcent obohacuje o slovíčka jako koukej, či vodsaď, nicméně musí se mu nechat, že parazitní činnost na této jediné roli úspěšně vykonává dodnes. Soukupova kinder gangsterka má své nepochybné osmdesátkové disco kouzlo, ale srovnávat ji s Hillovým Podrazem je stejně odvážné, jako tvrdit, že právě Sagvan má všechny předpoklady k divadelnímu ztvárnění Othella.. V Lok, Fernetu Stock a dva kouřící výfuky Volhy se spíše inspiroval G.Ritchie a možná mi i tak proto trošičku chyběla v Kamarádech postava Big Chrise (V.Jones), jak mlátí dveřmi od auta Vaculíka do hlavy se slovy: „Ještě - nikdy - nikdo - neměl - na sobě - tak hnusný - svetr..!“(30.9.2008)

 • Djkoma
  ****

  Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík se stali idoly mladých a jako dvojce jsou v české kinematografii nepřekonaní. Výborný film, který více osloví lidi, které znají a zažili dobu.(4.6.2006)

 • golfista
  ****

  Asi poslední trošku slušný film pana Soukupa. Asi nejsem úplně normální, ale tohle se mi fakt líbí. A to vážně Tofiho nemusím :)(27.3.2003)

 • ork
  ****

  For Me 70%(8.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace