Z filmu každým pórem sála atmosféra perestrojkových 80. let. Dnes jeho barvy nejsou výrazné tak jako tehdy a to nekonečné omílání v TV mu rovněž neprospívá, přesto slušný příběh, solidní zápletka a sympatická ústřední dvojka se mu upřít nedá. 60%.(19.7.2005)

• Fingon

Zajímalo by mě, proč jsem se smál momentům, které vůbec takové být neměly...(22.8.2006)

Hlavně z nostalgie, ale i proto, že film bezděky ukazuje soudobé ideály, hodnoty a (nulové) morální imperativy. A navíc je to místama sranda, i když hlavně tam, kde to tvůrci asi nezamýšleli, aneb "Grázl jste vy a ten váš zeťák, pane Kadlec" :-))(12.4.2007)

Geniální protirežimní film, jehož jedinou chybou je, že přišel prakticky s křížkem po funuse. I tak jde ovšem o syrový obraz doby, který by se měl vypálit do hlavy každého dospívajícího caparta. Geniálně invenční a složitě komponovaná hudba Sagvana Tofiho, jež se po revoluci stává modlou pražské smetánky, doprovází specifickou režii muže, na kterého je každá teorie krátká. Polské Kino morálního neklidu nám má co závidět.(23.1.2003)

Pri tomto filme nejde o umenie, ale je to svižne natočený ľahký príbeh, s dobrou hudbou Vaša Patejdla a Jána Baláža. Myslím, že z tejto kategórie filmov je tento najlepší. A herci..? Karel Augusta je skvelý.(6.2.2007)