Můžu se opět jen smát,asi nevíte co znamená přátelství až za hrob.Možná mám tenhle díl ještě radši než ten první.Pral bych se vo tebe jak šavlozubej tygr...ale nějakej bez zubej ne?je tady kadlec.. a co chce?kafe!Jo tak jo,tenhle díl mám určitě radši....skvělá doba,skvělý přátelství...pro mě nejvíc.Bezva hudba,dramatická zápletka,boj o lásku,kamarádství ale hlavně ta čest... 42%?děte do prdele!(10.5.2011)

Viditelně slabší pokračování, ale rozhodně ne tak slabé, aby si zasloužilo zdejší bídné hodnocení a ode mě méně jak tři hvězdičky. Příběh již není tak odlehčující jako v jedničce, spíše spěje k vážnému příběhu s osudovou ženou. Tou je Simona Krainová, kterou vůbec nemusím, ale jako tmavovlasá kráska mě uchvátila. Lukáš Vaculík je maximální sympaťák a pohledný mladík. Rovněž mě potěšil Pavel Rímský se svým pronikavým hlasem. Skromně jsem očekávala nějakou hlubokou a romantickou scénu mezi Simčou a Lukášem, protože jim to spolu náramně slušelo, ale nakonec jsem se spokojila s málem. Ve druhé půli jsem se ke konci trochu ztratila v návaznosti postav a jejich údělu, ale jinak mi byl příběh z Brooklynu příjemným zážitkem. "Jsi fajn chalan, keď na ťeba niekto sáhne, tak ho zabijem."(27.5.2010)

• Faidra

Kristepane, já mít takový kamarády, tak se modlím, aby už nikdy nepršelo...(29.4.2008)

• -bad-mad-wolf-

Zoufale nekonzistentní pitomost, v níž se neustále něco kuje a neustále nic z toho nedává smysl => takže téměř totéž, co jednička. S tím rozdílem, že veškeré sympatie zmizely.(2.8.2015)

• choze

"TO SOM OKÚKOL V JEDNOM FILME Z AMERIČKY." Podstatně slabší než jednička a než podobné porevoluční komerčárny s náběhem na akčnost jako NAHOTA NA PRODEJ či FONTÁNA PRE ZUZANU 2. Příběh (z Brooklynu) je neuměle a dost nešťastně (drogy) vylouhovaný první díl, není tu nijak zvlášť otištěna porevoluční atmosféra a Sagvan Tofi tu ze sebe dělá nebetyčně trapného kašpara. Ale Simča je fajn.(24.9.2007)

• - Režisér Jaroslav Soukup potreboval dievča, ktorej by diváci uverili, že je luxusná prostitútka, a preto si z agentúry "Czech models" vybral osem dievčat, z ktorých v konkurze najlepšie obstála Simona Krainová s nulovou hereckou skúsenosťou. (Raccoon.city)

• - Představitelku jedné z hlavních rolí, Simonu Krainovou, ve filmu nadabovala o něco zkušenější herečka, Ljuba Krbová. Režiséru Soukupovi vadil Krainové silný "ostravský" přízvuk, známá modelka totiž pochází z Havířova. O předabování dlouho netušili ani skalní fanoušci filmu, samotná Krainová to prozradila bulváru až řadu let po premiéře filmu. (curfew77)

• - Film, na který se dívá George (Marek Vašut) v hotelu, se jmenuje Divoká srdce (1989), který režíroval také Jaroslav Soukup. (mchnk)