• Faidra
  *

  Kristepane, já mít takový kamarády, tak se modlím, aby už nikdy nepršelo...(29.4.2008)

 • mzss1
  ***

  Prokazatelně horší než první díl. Herecké obsazení je na tom opět výborně. Film funguje lépe jako krimi nebo tak nějak než komedie. Vtipné scény tu jsou, ale je jich o trochu méně než v jedničce. Už příběh mě tolik nezaujal. Určitou kvalitu film má i po více shlédnutích, ale na jedničku to rozhodně nemá. Takže to vidím jen tak na 64% = ***(24.11.2012)

 • dobytek
  **

  Tohle je fakt děs. Jestli to měla bejt reklama na cigára nebo na Renault, tak se to možná povedlo, ale jako film to stojí za hovno. Ještě klika, že Vaculík a Tofifé už žádný další filmy spolu nenatočili. Pobavila mě snad akorát hláška "Vy si mejete ruce v záchodě?", což je na celej film dost málo. Ale jak už jsem někde psal, tak jednou se mi podařilo chytit tágo po Sagvanu Tofifém, takže odpad prostě nemůžu dát :-) update: No musim přidat jednu hvězdu za tu atmosféru začátku 90. let a za celkem dobrou muziku - Moby, Technotronic, atd...(9.1.2007)

 • Radek99
  odpad!

  Posmutnělý obraz stavu českého filmu počátku 90. let...(13.10.2007)

 • Niktorius
  odpad!

  Ach jo. Kdyby Soukupova "tvorba" alespoň vznikala v sedmdesátých a osmdesátých letech v USA. To by snad šlo o obyčejné brakové gangsterky. Jenže když se styl brakových gangsterek "obohatí" o čecháčkovství a zasadí se do českých reálií, vzejde z toho prachsprosté plýtvání celuloidem.(27.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace