• Big Bear
  **

  Po úspěchu jedničky se Soukup pustil do dvojky. Zase tu máme Lukiho se Ságem, jen jedem v drsnějším prostředí. Mafiáni už nekradou žigulíky, mají teď peugeoty a renolty, Plesnivé bundičky vystřídala fialová saka, jen ty bílé ponožky v mokasínách a sandálech zůstaly. Teď už nejde o tržby o pejsany, teď je doba drsnější - do sametové republiky přišly drogy. A znovu říkám, máme tu další konzervu, tentokráte ze začátku devadesátek - což byla taky jízda. Jo tehdy ještě Vašut v tričku s nápisem KGB neměl problémy s prostatou a necpal nám, že ji vinař. To byly časy. Za dealera Vacka dávám o hvězdu navíc :-) * *(19.3.2013)

 • Niktorius
  odpad!

  Ach jo. Kdyby Soukupova "tvorba" alespoň vznikala v sedmdesátých a osmdesátých letech v USA. To by snad šlo o obyčejné brakové gangsterky. Jenže když se styl brakových gangsterek "obohatí" o čecháčkovství a zasadí se do českých reálií, vzejde z toho prachsprosté plýtvání celuloidem.(27.8.2007)

 • sepp
  odpad!

  Odpad, nic jineho toto priserne pokracovani socilaisticke nudy neni.(4.9.2003)

 • novoten
  ***

  Jeden ze Soukupových vrcholů, který mi kdysi díky své romantické linii přišel jako opravdu výborný film. Nakonec to je skutečně jen průměr, ale pošmourná disco-clubová atmosféra se povedla na jedničku.(3.7.2005)

 • Lima
  odpad!

  Nedávno, v našem městě, se Sagvan s Ludvíkem v rámci Discopárty předváděli jako barmani. A proto slavnostně prohlašuju: Tenhle film má smysl. Díky němu Sagvan dneska nemusí žebrat a může čerpat z jeho odkazu na podobných disco parties. Ale slyšel jsem taky, že Sagvan prodává V Grónsku ledničky. Takže teď nevím. Každopádně, jako titán českého filmu si zaslouží naši úctu :o))(13.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace