• Big Bear

Po úspěchu jedničky se Soukup pustil do dvojky. Zase tu máme Lukiho se Ságem, jen jedem v drsnějším prostředí. Mafiáni už nekradou žigulíky, mají teď peugeoty a renolty, Plesnivé bundičky vystřídala fialová saka, jen ty bílé ponožky v mokasínách a sandálech zůstaly. Teď už nejde o tržby o pejsany, teď je doba drsnější - do sametové republiky přišly drogy. A znovu říkám, máme tu další konzervu, tentokráte ze začátku devadesátek - což byla taky jízda. Jo tehdy ještě Vašut v tričku s nápisem KGB neměl problémy s prostatou a necpal nám, že ji vinař. To byly časy. Za dealera Vacka dávám o hvězdu navíc :-) * *(19.3.2013)

• Niktorius

Ach jo. Kdyby Soukupova "tvorba" alespoň vznikala v sedmdesátých a osmdesátých letech v USA. To by snad šlo o obyčejné brakové gangsterky. Jenže když se styl brakových gangsterek "obohatí" o čecháčkovství a zasadí se do českých reálií, vzejde z toho prachsprosté plýtvání celuloidem.(27.8.2007)

• sepp

Odpad, nic jineho toto priserne pokracovani socilaisticke nudy neni.(4.9.2003)

Jeden ze Soukupových vrcholů, který mi kdysi díky své romantické linii přišel jako opravdu výborný film. Nakonec to je skutečně jen průměr, ale pošmourná disco-clubová atmosféra se povedla na jedničku.(3.7.2005)

• Lima

Nedávno, v našem městě, se Sagvan s Ludvíkem v rámci Discopárty předváděli jako barmani. A proto slavnostně prohlašuju: Tenhle film má smysl. Díky němu Sagvan dneska nemusí žebrat a může čerpat z jeho odkazu na podobných disco parties. Ale slyšel jsem taky, že Sagvan prodává V Grónsku ledničky. Takže teď nevím. Každopádně, jako titán českého filmu si zaslouží naši úctu :o))(13.4.2003)