Film z mého mládí, nehodnotím objektivně. 5/10(19.12.2005)

Asi byla chyba dívat se na Kamaráda do deště po sérii českých filmů, které spatřilo jen málokteré oko - a že ty filmy byly opravdu dost nekoukatelné. Proti nim Příběh z Brooklynu plyne poměrně slušně - jeho největším problémem je naprostá průměrnost. Nebýt toho, že je to pokračování svým způsobem kultovního filmu s těmi samými herci, tak po tomhle filmu neštěkne ani pes, ani televize.(10.7.2009)

• Stegr

35%(3.11.2007)

No podle mě to neni špatnej film, jak to podle hodnocení vypadá, samozřejmě že český komedie jsou nepřekonatelný, ale podobných krimi jako je tohle v český kinematografii moc nenajdete. Příběh sice neni nijak zvlášť dobrej, ale mě bohatě stačil a některý fórky jsou fakt perfektní a nalitej Karel Augusta je prostě božskej. A obsazení se taky docela povedlo, samozřejmě Toffi neni moc velkej sympaťák, ale zase má pár dobrejch hlášek a Vaculík s Vašutem a Krainovou hrajou slušně. Fakt si nemam moc na co stěžovat. Podle mě, průměrný krimi, ale v našich poměrech to je přece jenom nadprůměr(23.8.2006)

Viditelně slabší pokračování, ale rozhodně ne tak slabé, aby si zasloužilo zdejší bídné hodnocení a ode mě méně jak tři hvězdičky. Příběh již není tak odlehčující jako v jedničce, spíše spěje k vážnému příběhu s osudovou ženou. Tou je Simona Krainová, kterou vůbec nemusím, ale jako tmavovlasá kráska mě uchvátila. Lukáš Vaculík je maximální sympaťák a pohledný mladík. Rovněž mě potěšil Pavel Rímský se svým pronikavým hlasem. Skromně jsem očekávala nějakou hlubokou a romantickou scénu mezi Simčou a Lukášem, protože jim to spolu náramně slušelo, ale nakonec jsem se spokojila s málem. Ve druhé půli jsem se ke konci trochu ztratila v návaznosti postav a jejich údělu, ale jinak mi byl příběh z Brooklynu příjemným zážitkem. "Jsi fajn chalan, keď na ťeba niekto sáhne, tak ho zabijem."(27.5.2010)