• paascha
  odpad!

  je to strašný, ale pořád ne tak, jako Discopříběh(24.9.2007)

 • Tommassi3
  **

  "Já bych se vo tebe rval jak eskymáckej pes !!" ;)(22.9.2014)

 • Big Bear
  **

  Po úspěchu jedničky se Soukup pustil do dvojky. Zase tu máme Lukiho se Ságem, jen jedem v drsnějším prostředí. Mafiáni už nekradou žigulíky, mají teď peugeoty a renolty, Plesnivé bundičky vystřídala fialová saka, jen ty bílé ponožky v mokasínách a sandálech zůstaly. Teď už nejde o tržby o pejsany, teď je doba drsnější - do sametové republiky přišly drogy. A znovu říkám, máme tu další konzervu, tentokráte ze začátku devadesátek - což byla taky jízda. Jo tehdy ještě Vašut v tričku s nápisem KGB neměl problémy s prostatou a necpal nám, že ji vinař. To byly časy. Za dealera Vacka dávám o hvězdu navíc :-) * *(19.3.2013)

 • sepp
  odpad!

  Odpad, nic jineho toto priserne pokracovani socilaisticke nudy neni.(4.9.2003)

 • Fingon
  ***

  Asi byla chyba dívat se na Kamaráda do deště po sérii českých filmů, které spatřilo jen málokteré oko - a že ty filmy byly opravdu dost nekoukatelné. Proti nim Příběh z Brooklynu plyne poměrně slušně - jeho největším problémem je naprostá průměrnost. Nebýt toho, že je to pokračování svým způsobem kultovního filmu s těmi samými herci, tak po tomhle filmu neštěkne ani pes, ani televize.(10.7.2009)

 • - Filmová diskotéka Brooklyn existuje i ve skutečnosti, a to v Praze 5 na Stodůlkách. Jejími majiteli byli po určitou dobu dokonce Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi. Exteriéry však byly natočeny jinde. (AntonioG33)

 • - Lukáš Vaculík souhlasil s účastí na filmu až poté, co Jaroslav Soukup několikrát přepsal scénář. (korbitch22)

 • - Režisér Jaroslav Soukup potreboval dievča, ktorej by diváci uverili, že je luxusná prostitútka, a preto si z agentúry "Czech models" vybral osem dievčat, z ktorých v konkurze najlepšie obstála Simona Krainová s nulovou hereckou skúsenosťou. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace