Zuřící býk po česku? Snad tak trochu. Scény v ringu bych na naše poměry v takovémto provedení rozhodně nečekal. Impulzivní Vašut je samozřejmě tahounem příběhu, ale já bych vyzdvihl ještě výkon Elišky Balzerové. Naopak Pavel Nový se svou postavou a taťkovským knírem se do role boxera moc nehodí. Hudební doprovod mohl být rozmanitější a bohatší. Výprava parádní.(4.5.2012)

Pro me jednoznacne nejlepsi cesky sportovni film - kdesi jsem cetl, ze Vasut dokonce chtel kvuli roli brat anabolika, ale pak od toho upustil - klobouk dolu pred jeho skvelym vykonem jak v ringu, tak mimo nej.(23.7.2002)

Naprostá špička v mým filmovým žebříčku co se českých filmů týče. Vašut ve svojí životní roli. 100%(6.11.2007)

Nejlepší film J.Soukupa. Věrohodný Vašut, krásná Balzerová. Z řady nezapomenutelných scén snímaných působivou kamerou - modravé vody bazénu a Balzerová ve vaně....(10.11.2010)

Vynikající boxerské retro, životní výkony Vašuta a Balzerové. Škoda, že takových sportovních filmů není víc.(15.2.2003)