• gouryella
  *****

  Pro me jednoznacne nejlepsi cesky sportovni film - kdesi jsem cetl, ze Vasut dokonce chtel kvuli roli brat anabolika, ale pak od toho upustil - klobouk dolu pred jeho skvelym vykonem jak v ringu, tak mimo nej.(23.7.2002)

 • Anglie
  ****

  Vynikající boxerské retro, životní výkony Vašuta a Balzerové. Škoda, že takových sportovních filmů není víc.(15.2.2003)

 • Tommassi3
  ***

  "Vildo, ty musíš lidem ukázat, že my se lekáme až třetí den.. Až třetí den !!"(10.9.2015)

 • maverick10
  ***

  Velmi prijemna dobova atmosfera. To se na cesky film malokdy vidi. Slibny potencial brzdi hloupy a primitivni dialogy a velmi otravna monotoni hudba, pri ktere jsem si pripadal jako Kryton pri promitani rimmerovych fotek z naftovych plosin. Ovsem i tak je to slibny film v kariere Jardy Soukupa, jehoz filmovy talent se utopil diskopolicajtech na koleckovych bruslich.(17.1.2010)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Údajný skvost v mizerné filmografii Jaroslava Soukupa nijak kvalitním filmem není. Je stejně hrubozrný a prostý, jako jeho pozdější "komedie", nicméně ta vážná tvář a třicátá léta mu docela sluší.(14.9.2009)

 • - V letech 1933 - 1936 byl Vilda Jakš mistrem ČSR ve střední váze. V letech 1932 - 1935 vybojoval v profesionálním ringu 28 zápasů bez porážky. Roku 1935 se stal prvním Čechoslovákem, který boxoval o titul profesionálního mistra světa. (cheyene)

 • - Pavel Nový (Tomi) priznal, že keďže z kamerových skúšok nemal príliš dobrý pocit a rolu Tomiho naozaj chcel, poprosil režiséra filmu Jaroslava Soukupa, či by mu nevenoval chvíľku času na súkromný rozhovor. Následne mu za kulisami povedal, že túto rolu strašne chce a spraví pre ňu všetko, čo bude v jeho silách, aby to dopadlo čo najlepšie. A hoci tomu nedával veľké šance, Soukup súhlasil. To bol vraj jediný prípad v živote, keď si o nejakú filmovú rolu priam zažiadal. (Santino7)

 • - Pavel Nový (Tomi) povedal, že vo fáze príprav filmu mal najlepšiu kondíciu v celom jeho živote. V tom čase trénoval niekedy až trojfázovo, pričom základy boxu sa učil pod profesionálnym dohľadom na sídlisku vo Vítkoviciach v miestnosti, ktorá sa pôvodne využívala ako práčovňa. (Santino7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace