• paascha

První zásek do zad soudnosti od nerozlučné disko trojky 80. let, Lukiho, Sagiho a Míši D v režii mistra sraček Soukupa. Truchlivé melodrama o kamarádství a zlém osudu dvou hodných a milých učňů, věčných šprýmařů a roztomilých lumpů. Jediné positivum na tom shitu je, že cigoš Sagič na konci chcípne - podobně i Vaculík v Lásce z pasáže. Škoda, že ne dřív:-( jo, a ta vytuněná JAWA taky není špatná:-)(1.11.2007)

• Orlau32

Film s takovou tématikou mi nic neříká, je mi cizí. Navíc Sagvana Tofiho absolutně nemusím a Vaculíka jakbysmet. Doufám, že takovou mládež jsme v republice (až na vyjímky) neměli.(28.3.2008)

Jako odraz tehdejší doby více než přesvědčivé. Duo Vaculík - Tofi jsem měl vždy rád, ale dostali mě až jako Kamarádi do deště. Důkaz toho, že v 80. letech Soukup uměl natočit celkem přijatelný film.......(1.7.2007)

Film si tak blbý hodnocení nezaslouží. Jasně Vaculík s Tofim nikdy neuslyší "a cenu akademie za nejlepší herecký výkon získává..", ale tady to nebylo až tak podstatný, film zachycuje poměrně vydařeně tehdejší realitu, hlavně scény z frabriky a různé nárážky "co budeme dělat ? Přeměříme to ještě jednou" nebo vyhlašování pracovní soboty" to bylo fakt dobrý. Povolávák, holky, dospívání, kdo tu dobu zažil ví svý. Nečekaně trefný.(27.4.2013)

• tuntavala

Beznadej.(5.1.2016)