• nash.
  **

  "Veledílo" jehož úspěch musel být v osmdesátých letech dílem mladičkých fafynek, protože kromě jejich idolů tu není nic co by stálo za pozornost.(11.4.2009)

 • Skip
  **

  Takový vcelku prostý a jednoduchý film, který lehce vyšumí z paměti.(8.10.2009)

 • Elyssea
  **

  Tofi a Vaculík = velká dvojka let osmdesátých. Dneska máme Efrona s Pattisonem, za zády jim funí Radcliffe. Tehdy byl Vaculík s Tofim jasná volba. Tahle "komedie" nejspíš pobaví pamětníky, mě nemá co říct. Děj vede odnikud nikam, zase tam otrapuje Andrlová... Celkově velmi slabé.(19.5.2009)

 • dobytek
  ***

  Tohle je asi jedinej film s Lukášem Vaculíkem a Sagvanem Tofifé, na kterej se vydržim dívat. Navíc se mi jednou poštěstilo, že jsem chytil tágo, ze kterýho právě vystupoval Sagvan, což se taky nepodaří každýmu, takže 3 hvězdičky. Jestli se mi někdy povede chytit tágo po Vaculíkovi, tak dám 4.(4.1.2007)

 • gudaulin
  ***

  Ze Soukupových filmů o mladých a pro mladé je tenhle kousek ještě nejlepší, byť už tady je znát, kam režisér neodvratně směřoval. Na druhou stranu, 80. léta jsou ve snímku zachycena slušně a dokonce můžu říct, že řada konkrétních scén z prostředí fabriky, kde jsem mimochodem začínal na stejné pozici jako filmoví hrdinové, se dokonale shoduje s mými zážitky a vzpomínkami. Patří k nim i scéna z hlasování na odborářské schůzi, kde se Vaculík s Tofim ocitli v roli kverulantů nebo zážitky s drobnými zlodějinami v jejich okolí. Celkový dojem: 50 %.(20.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace