65%(15.7.2007)

Příjemný film na jedno odpoledne. Pár scének k zasmátí. Pamatuji si, jak jsem tento snímek viděl před dávnými lety a když se stala ta tragédie na konci, tak ještě pár dní po zhlédnutí jsem byl trochu mimo. 80%(15.6.2008)

• NinadeL

Chudák Hana Talpová, takových štěků a málo co z toho.(20.2.2009)

• Skip

Takový vcelku prostý a jednoduchý film, který lehce vyšumí z paměti.(8.10.2009)

Průměrně, ale příjemně zpracovaný příběh o přicházející dospělosti a zkouškách, jež s sebou přináší, který z průměru vytahuje Lukáš Vaculík, který byl za mlada prostě nehorázně fešný. Navíc ty jeho krásné oči, ve kterých jakoby se zračilo jakési prázdno, stejně jako hloubka a krása. Nevím, proč mi připomíná Kurta Cobaina. Tím výrazem, očima... Rovněž skvělý soundtrack a zejména píseň "Já chci žít non-stop," která sem perfektně zapadla. Film má dýchající nostalgickou atmosféru časů, kdy se prodávaly sodovky, jezdily trabanty, doba nebyla přetechnizovaná moderními zbytečnostmi, vznikala pořádná hudba a polovina lidí v dopravních prostředcích neměla na uších sluchátka, ani netrávili dobu "nezbytným" lupáním po drahých mobilech. Ale to už bych mohla napsat celou úvahu o kontrastu tehdejší a dnešní společnosti:) "Na světě je krásně." - "Myslíte?" - "Mně se tu líbí, tobě ne?" - "Ne."(22.7.2012)