Film si tak blbý hodnocení nezaslouží. Jasně Vaculík s Tofim nikdy neuslyší "a cenu akademie za nejlepší herecký výkon získává..", ale tady to nebylo až tak podstatný, film zachycuje poměrně vydařeně tehdejší realitu, hlavně scény z frabriky a různé nárážky "co budeme dělat ? Přeměříme to ještě jednou" nebo vyhlašování pracovní soboty" to bylo fakt dobrý. Povolávák, holky, dospívání, kdo tu dobu zažil ví svý. Nečekaně trefný.(27.4.2013)

Týmto filmom nastúpila vláda dvojice Vaculík - Tofi, ktorá trvala asi desať rokov s premenlivými úspechmi. Ale hlášky sú v tomto filme vynikajúce : " Priviezli menčestráky..." alebo " Tá schôdza bola inzultácia. Jak teraz vyzerám ?" " Dobre..." alebo " Mimoriadna linka Plzeň - Malacky."(25.2.2007)

Ať už se jim film líbil nebo ne, když kterémukoli mému vrstevníkovi řeknu Vítr v kapse, bez jakéhokoli přemýšlení vypálí: Vaculík a Sagvan Tofi. A značná část pamětníků přidá i Andrlovou a hlavně „bonžóórno...“ Karla Augusty. Takže ta komedie musela mít něco do sebe. Včetně hudby, však víme: Non stop, já chci žít nonstop... Kdo by taky nechtěl, že. Tenkrát i dnes.(11.1.2013)

Příjemný film na jedno odpoledne. Pár scének k zasmátí. Pamatuji si, jak jsem tento snímek viděl před dávnými lety a když se stala ta tragédie na konci, tak ještě pár dní po zhlédnutí jsem byl trochu mimo. 80%(15.6.2008)

Nonstop, já chci žít nonstop...Klasika 80. rokov, snímok na ktorom ulietavali vtedajší teeneageri, s kultovou dvojicou Tofi - Vaculík.(28.1.2011)

• - Film sa natáčal v Plzni a v Prahe. (Raccoon.city)

• - Sagvan Tofi (Cyril) sa počas natáčania ako 17-ročný prvýkrát zamiloval do mladej slečny z Plzne, s ktorou zažil prvé milovanie. Často za ňou cestoval a nejaký čas spolu dokonca chodili. (Zdroj: pluska.sk) (Raccoon.city)

• - Tenkrát stál běžný film 6 milionů kčs, ale tvůrci ho natočili jen za 3 200 000 kčs. (cariada)