• tuntavala

Beznadej.(5.1.2016)

jako děcko jsem tento film fakt baštil a to jsem ještě netušil , že skončím v technologii :)(26.2.2008)

Od prvních tónů vypalovačky Michala Davida je jasné, o co půjde. Instantní 80. léta s překvapivým nadhledem zakonzervovaná do rádoby působivého příběhu se silným koncem. Síla příběhu časem vyčpěla, kvalita zachycení pár symbolů té doby se udržela.(20.2.2008)

Obsahově je celá tahle série o ničem, co si budeme namlouvat. Kombinace Sagi, Luki, Augusta a Soukup je pekelná. Ale jako odraz tehdejšího života a spiolečnosti je to zajímavý a docela zábavný. "Musíš vykouřit aspirin, to bude mít ten správnej efekt." :-))(1.11.2007)

Oblíbená dvojice v jakémsi prequelu ke Kamarádovi do deště, který její souznění dotáhl na vrchol. Vítr v kapse je sympatickou rošťárnou i s největším ze všech rošťáků - Karlem Augustou. Tragický konec překvapí.(31.7.2016)

• - Ondrej Bystrický (Lukáš Vaculík) má na osobnom kontrolnom lístku, takzvanej "pichačke", číslo 1712412. (Raccoon.city)

• - Sagvan Tofi (Cyril) sa počas natáčania ako 17-ročný prvýkrát zamiloval do mladej slečny z Plzne, s ktorou zažil prvé milovanie. Často za ňou cestoval a nejaký čas spolu dokonca chodili. (Zdroj: pluska.sk) (Raccoon.city)

• - Tenkrát stál běžný film 6 milionů kčs, ale tvůrci ho natočili jen za 3 200 000 kčs. (cariada)