Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  *****

  Naprostá dokonalost. Tak emocionálně silný závěr jsem už dlouho neviděl ... srovnatelný s účinkem závěru Schindlerova seznamu.(24.5.2003)

 • Aluska88
  ****

  Po Blízkém setkání s třetím druhem, které mě uchvátilo svým vizuálním zpracováním a atmosférou, jsem si říkala, že A.I. Umělá inteligence by mohla být na stejné úrovni. Vizuální stránka je opět skvělá, jako ve všech Spielbergových filmech, ale zase mi zde chyběla více propracovanější obsahová stránka a zcela jsem postrádala tu emoční. Zhruba první hodina je výborná, do momentu, než se rodina kybernetického Davida elegantním způsobem zbaví, příběh funguje. Jenže jsem myslela, že David stráví se svou novou rodinou podstatně větší část času. Poté, co je zanechán sám v lese, se film jakoby dělí. Začíná jeho zdlouhavé putování za hledáním Modré víly. Vizuál a několik dobrých scén to drží, ale samotný příběh je dost slabý a jaksi futuristicky chladný a robotický. V závěru filmu se pak objevuje Spielbergovo kýčovité hraní na city. A.I. má výborný vizuál, nevyrovnaný příběh a pro mě naprostou absenci jakýchkoliv emocí. Dostala mě scéna s manželi, kterak se připravují na večírek, kterou Steven zcela okatě okopčil od Kubrickova Eyes Wide Shut:)(4.5.2012)

 • Matty
  **

  Vykašlali se na Teddyho, parchanti! 40% Zajímavé komentáře: Eodeon, Aiax, MilesTeg, Petriver(1.3.2005)

 • KevSpa
  **

  Medvídek Teddy je moc fajn:-)(24.1.2004)

 • tron
  ****

  Lebo medvedík Teddy. Lebo energický Jude Law. Lebo hypnotický Haley Joel Osment. Lebo zatopený svet. Lebo mimozemšťania. Lebo návrat Frances O´Connorovej. Lebo veľa otázok a žiadne odpovede. Lebo Spielberg verzus Kubrick.(30.10.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace