Jak už tu někdo trefně poznamenal, tak tohle téma je plýtváním Spielbergovštinou :) Ale nebudete se nudit, ale taky se nenadchnete. Prostě na Stevena slabé, v celku dobré, ale ty čtyři hvězdičky dávám jen tak tak - a to hlavně díky oběma hlavním představitelům.(14.10.2003)

Veľmi príjemná oddychovka, ktorej najväčším pozitívom je, že na rozdieľ od MINORITY REPORT jej i pri 141 minútach nejde vytknúť jediný prešľap. S citom a eleganciou napísané i zrežírované, s výborne vyváženým balancom medzi humorom a drámou. Hviezdami filmu nie sú DiCaprio a Hanks, ale úžasný Christopher Walken a - a to hlavne - Steven Spielberg.(11.2.2003)

Příjemná oddychová komedie natočená ve svěžím retrostylu. Spielberg má jako obvykle skvěle promyšlený každý detail, Kaminski dokázal vykouzlit věrohodnou atmosféru. Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že se dívám na nějaký pěkný comix o 60.letech. Jen tomu chybí pořádné emoce a výraznější kompozice Johna Williamse.(12.2.2003)

Oscar 2 nominace: Herec VR - Christopher Walken, Hudba(24.2.2004)

"Three-men-show" - pana Režiséra, pana Skladatele a pana Herce. Spielberg svůj návrat k žánru komedie (i když - je to vůbec komedie?) tentokrát nezpackal a John Williams, který v poslední době prokazoval hlubokou stagnaci, velice zabodoval. A na závěr - pochybuje ještě někdo, že Leo DiCaprio je skvělý herec?(27.2.2003)

Skvělá hříčka, kdybych ale nevěděla, že byl film natočený podle pravdivé události, asi bych si říkala, co to proboha ti Američané zase vymysleli za blbost. Všichni zúčastnění herci hrají dobře až výborně, hudba Johna Williamse příjemně dokresluje atmosféru a na panu Spielbergovi je vidět, že si stále hraje. Oddychovka, ale s jistou hloubkou a inteligencí.(8.12.2003)

Odzbrojující humor, dostatečný cit, příjemná hudba a němý úžas, že by se vám chtělo vstát ze sedaček, nad tím, co všechno jeden mladý člověk (ne)dokázal být. Takhle si představuju příjemné odreagování v kině a zapomenutí na běžné starosti života po dobu dvou hodin.(24.3.2003)

Je mi líto, ale to, co by u jiných bylo snad i vrcholem tvorby je u Spielberga jen průměrný výsledek a já se dokonce odvažuji tvrdit, že jde o jeho vůbec nejslabší film. Nemohou za to herci, ti své role zvládli na výbornou, ale scénáristicky mě to vůbec nepřesvědčilo.(3.4.2005)

Příjemný film u kterého se stále usmíváte,člověk by to chtěl také umět,jestli je pravda,jak píší na konci,tak si hlavní hrdina po propuštění z vězení možná přišel ještě na větší peníze, a legálně!(5.3.2003)

Spielbergovy filmy posledních let lze rozdělovat na dobré a špatné (nikoliv na dobře a špatně zrežírované – dobře jsou zrežírované všechny), ale také na ty s ambicemi a bez nich. Chyť mě, když to dokážeš nevyvíjí nikterak patrnou snahu o umělecký, duchovní či politický přesah a zůstává stylovou retro hříčkou natočenou nejspíš jen tak, pro radost. Inu, proč ne. 70% Zajímavé komentáře: Melies, ripo, Aiax, mm13, bullshitski(14.5.2006)

Naprostá bomba. Bezchybný snímek, který je nejen komedií, ale i příjemnou exkurzí do života podvodníka. Vše je úžasně stylizované do retra (období 50-60. let) nepřekonatelná a herecké výkony boží. Steven Spielberg připravil vyvážený a vtipný filmy, v kterém je Leonardo DiCaprio překvapivě velmi sympatický. Nemohu najít jedinou chybu ve snímku, který splňuje naprosto všechno co by měl. Spokojenost maximální a nekonečná.(5.6.2004)

Sice už jsem viděl lepší "chytré honičky",ale zase na druhou stranu vždy se rád pobavím v příběhu, který se skutečně stal,tak tedy jest psáno a tak tedy jest dáno.No byl to mazák ten kluk to se musí nechat . O Spielbergovi se to už ví dávno, že své příbehy umí vyprávět báječně.(8.6.2006)

Nejnovější Spielbergův film se nese v příjemném retru a naznačuje návrat Mistra do starých kolejí. Vynikající herecké výkony, chytře napsaný (jak by ne, když ho napsal sám život) příběh, zkrátka jeden z filmů, které ve vás budou doznívat ještě pěkných pár dní...(10.2.2003)

Rozpočet $52miliónovTržby USA $164,615,351Tržby Celosvetovo $352,114,312/95%/(15.5.2006)

BOMBA!!!Jestli Christopher Walken nedostane Oskara tak to bude pro akademiky trapné,Hanks je jeden z nejlepších pronásledovatelů,DiCaprio hraje od Critters 3 snad nejlíp za celou svou kariéru(a ta trvá dost dlouho)a když to režíruje Spielberg a odehrává se to v 60.letech podle skutečného případu nemůže to být nic jiného než BOMBA!A ta myška tak dlouho zápasila až utloukla mléko na tvaroh.(2.3.2003)

Vtipné úvodní titulky ve stylu Růžových panterů, přesná hudba a dobré herecké výkony - hlavně Walken, ale i Leo. Oblíbené scény: hodina francouzštiny.(7.6.2003)

Bav mě, když to dokážeš...(18.11.2006)

Viděno 4x...(24.5.2008)

Když jsem to viděl poprvé byl jsem asi ještě malej a nedokázal jsem ocenit tuto brilantní filmařinu a herecké výkony. Omluvám se, tenhle film je skvost.(21.11.2005)

Spielberg znovu dokazuje, jaký má úžasný cit pro vtip ("ne, ne, ano, ano") a pro mě poprvé velmi sympatický DiCaprio. Taktéž parádní Tom Hanks se zvlštním přízvukem. Mimochodem, mám podezření, že hlavní roli tu hraje jeho Colt Detective Special. Kvalitní zábava.(15.3.2003)

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42