Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  ***

  Příjemná retro hříčka Stevena Spielberga není vůbec špatným filmem. Samotný příběh má našlápnuto na zajímavý děj a zvučná jména jsou jen ku prospěchu věci. Tvůrci se však vzdávají vyššího pohledu na věc a místo zajímavého vývoje charakterů jednotlivých hrdinů a sond do jejich duší nám předkládají jen povrchní studii a sledují jednotlivé epizody ze života Franka Abagnaleho jen z nadhledu. Samotné vyvrcholení filmu, které mělo být překvapivým dovětkem a zároveň vzkazem, že i legálně se dá vydělávat veliké množství peněz, je bohužel zbytečně zaplácáno a vyjde tak vniveč. Ono je tam vůbec dost scén, jejichž vystřižení by bylo jen ku prospěchu věci, neboť působí docela rušivě a hlavně zbytečně, ponechání však nijak zásadně nebrzdí příběh... Celkově je film horší než kniha, jejíž dovětek byl o poznání temnější a dobrodružnější. Frankovo dlouholeté věznění v malé cele by mělo mít i uvnitř filmu své místo, protože se stalo velikou epizodou v jeho životě, a právě ono mu pomohlo přehodnotit svůj dosavadní život. V zásadě se však Spielbergovi povedlo natočit hravou vtipnou komedii, která nijak zásadně nedrhne, ale ani naplno nevyužívá svůj vnitřní potenciál... 70%(14.5.2006)

 • Houdini
  *****

  Oscar 2 nominace: Herec VR - Christopher Walken, Hudba(24.2.2004)

 • movie
  *****

  V kině jsem si připadl jak největší blb, když jsem do absolutního ticha rozesmál ve scéně, kdy si DiCaprio zkouší sako Sean Conneryho z Goldfingera a krejčí ho osloví "pane Flemingu"...Ale to je ta všeobecná kulturní nevzdělanost orientovaná směrem na západ!(23.2.2003)

 • Radek99
  *****

  Bav mě, když to dokážeš...(18.11.2006)

 • Dragoni
  ****

  Hvězdné obsazení v RetrostyleComedy story, to vše pod Spielbergovým vedením. Prostředí, kostýmy i hudba, vše výborně autentické. Film je dlouhý přes dvě hodiny, ale přesto se nebudete nudit . 80 %(18.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace