Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  ****

  Trojité espresso krimi žánru. Silně vybudovaný příběh s velkou dávkou napětí a režijního švihu Spielberga (perfektně si hlídá všechny detaily) a hereckých es Hanks a Walken. DiCaprio fantastický. Finále působivý. Soundtrack skvělý. Pokud mám chuť' na krimi žánr, padne volba mezi PULP FICTION, nebo Catch Me If You Can.(2.2.2013)

 • imf
  ****

  Nejnovější Spielbergův film se nese v příjemném retru a naznačuje návrat Mistra do starých kolejí. Vynikající herecké výkony, chytře napsaný (jak by ne, když ho napsal sám život) příběh, zkrátka jeden z filmů, které ve vás budou doznívat ještě pěkných pár dní...(10.2.2003)

 • Superpero
  *****

  Když jsem to viděl poprvé byl jsem asi ještě malej a nedokázal jsem ocenit tuto brilantní filmařinu a herecké výkony. Omluvám se, tenhle film je skvost.(21.11.2005)

 • woody
  ****

  BOMBA!!!Jestli Christopher Walken nedostane Oskara tak to bude pro akademiky trapné,Hanks je jeden z nejlepších pronásledovatelů,DiCaprio hraje od Critters 3 snad nejlíp za celou svou kariéru(a ta trvá dost dlouho)a když to režíruje Spielberg a odehrává se to v 60.letech podle skutečného případu nemůže to být nic jiného než BOMBA!A ta myška tak dlouho zápasila až utloukla mléko na tvaroh.(2.3.2003)

 • golfista
  ****

  Jak už tu někdo trefně poznamenal, tak tohle téma je plýtváním Spielbergovštinou :) Ale nebudete se nudit, ale taky se nenadchnete. Prostě na Stevena slabé, v celku dobré, ale ty čtyři hvězdičky dávám jen tak tak - a to hlavně díky oběma hlavním představitelům.(14.10.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace