Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  ****

  Spielberg tentokrát překvapivě nevsadil na svoje oblíbený "zbraně" (citový vydírání, haranty, potoky slz, apod.), kterejma útočí na city labilnějších diváků, a zřejmě natočil svůj nejlepší film. Nebo teda aspoň nejlepší film, kterej jsem od něho viděl. Je to první Spielbergův film, kterýmu dávám 4 hvězdičky. Troufám si teda říct, že v rukou nějakýho jinýho režiséra, kterej by to pojal spíš jako drama, z toho mohlo vzniknout ještě něco lepšího. Spielberg si prostě neodpustil nějaký ty svoje sentimentální píčoviny (jsem strašně smutnej, protože jsou vánoce a já jsem sám) nebo pokusy nacpat tam neškodnej humor vhodnej spíš do komedií, co se vysílaj v neděli odpoledne na Primě (červenej svetr v pračce s bílym prádlem), ale je tam toho snesitelný množství. Neni to žádnej zázrak, ale na Spielberga fakt slušný. To bych se možná moh zkusit kouknout i na Mnichov...(10.7.2011)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::: Dicaprio - Spielberg - Hanks - Walken - Sheen ?? Ano. Z tohodle nemohlo vzniknout nic, než jen kvalitní a herecky koncertově velmi dobrý a povzbuzující film, který Vás nutí k zamyšlení . . . ::::::::::::(7.1.2009)

 • Lima
  ****

  "Three-men-show" - pana Režiséra, pana Skladatele a pana Herce. Spielberg svůj návrat k žánru komedie (i když - je to vůbec komedie?) tentokrát nezpackal a John Williams, který v poslední době prokazoval hlubokou stagnaci, velice zabodoval. A na závěr - pochybuje ještě někdo, že Leo DiCaprio je skvělý herec?(27.2.2003)

 • Dever
  *****

  Soundtrack John Williams: 1. Catch Me If You Can ,2. The Float ,3. Come Fly With Me - Frank Sinatra ,4. Recollections (The Father's Theme) ,5. The Airport Scene ,6. The Girl From Ipanema -Stan Getz & Joao Gilberto feat. Antonio Carlos Jobim ,7. Learning The Ropes ,8. Father And Son ,9. Embraceable You - Judy Garland ,10. The Flash Comics Clue ,11. Deadheading ,12. The Christmas Song - Nat King Cole ,13. A Broken Home ,14. Doctor, Lawyer, Lutheran ,15. The Look Of Love - Dusty Springfield ,16. Catch Me If You Can (Reprise and End Credits) ,(11.5.2011)

 • Cival
  ****

  Příjemná oddychová komedie natočená ve svěžím retrostylu. Spielberg má jako obvykle skvěle promyšlený každý detail, Kaminski dokázal vykouzlit věrohodnou atmosféru. Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že se dívám na nějaký pěkný comix o 60.letech. Jen tomu chybí pořádné emoce a výraznější kompozice Johna Williamse.(12.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace