• Dadel
  ****

  Výborná komedie, která sice není nijak třeskutě vtipná, ale usmívat se budete skoro pořád. Největším plusem filmu je okouzlující atmosféra naivních šedesátých let a DiCaprio, který dokazuje, že je často neprávem podceňován. Ale po přečtení předlohy musím jednu hvězdičku ubrat..(11.2.2003)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Cha, zasloužím si facku, že jsem k filmu působil tak skepticky. Catch me if you can okamžitě letí do topky talky filmů. Reálné story, kvalitní herecké Duo DiCaprio vs Hanks, Spielbergův říz, solidní tempo, úsměvné situace se mi postarali o exkluzivní filmový zážitek, kde jsem byl opravdu přikovaný k židli v řetězech. Způsob jakým DiCaprio vydělával peníze a manipuloval s lidmi pohladil na srdci a šokoval. Super! 100%(23.6.2015)

 • Faidra
  ****

  Další hrdina, co žádný hrdina není, ale vy mu stejně držíte palce, další poctivý chlápek v repertoáru Toma Hankse a další vymazlený snímek, co zpříjemní den. Všichni sice víme, že Spielberg má občas svoje, ale člověk se na něj proto nemůže zlobit.(24.6.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Skutečný Frank Abagnale Jr. je stejně vysoký jako jeho herecký představitel Leonardo DiCaprio. Oba mají na výšku shodně 183 cm. (CANNIBAL)

 • - Steven Spielberg film režíroval z nouze, chtěl ho pouze produkovat. Ale vzhledem ke komplikacím se začátkem natáčení - především kvůli povinnostem Leonarda DiCapria - se režie chopil. Původně měl film režírovat Gore Verbinski. (don corleone)

 • - Dům matky Franka, poté co se znovu vdala, je ten samý, který se objevil ve filmu Hlava rodiny (1991). (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace