Trojité espresso krimi žánru. Silně vybudovaný příběh s velkou dávkou napětí a režijního švihu Spielberga (perfektně si hlídá všechny detaily) a hereckých es Hanks a Walken. DiCaprio fantastický. Finále působivý. Soundtrack skvělý. Pokud mám chuť' na krimi žánr, padne volba mezi PULP FICTION, nebo Catch Me If You Can.(2.2.2013)

Nejnovější Spielbergův film se nese v příjemném retru a naznačuje návrat Mistra do starých kolejí. Vynikající herecké výkony, chytře napsaný (jak by ne, když ho napsal sám život) příběh, zkrátka jeden z filmů, které ve vás budou doznívat ještě pěkných pár dní...(10.2.2003)

Když jsem to viděl poprvé byl jsem asi ještě malej a nedokázal jsem ocenit tuto brilantní filmařinu a herecké výkony. Omluvám se, tenhle film je skvost.(21.11.2005)

BOMBA!!!Jestli Christopher Walken nedostane Oskara tak to bude pro akademiky trapné,Hanks je jeden z nejlepších pronásledovatelů,DiCaprio hraje od Critters 3 snad nejlíp za celou svou kariéru(a ta trvá dost dlouho)a když to režíruje Spielberg a odehrává se to v 60.letech podle skutečného případu nemůže to být nic jiného než BOMBA!A ta myška tak dlouho zápasila až utloukla mléko na tvaroh.(2.3.2003)

Jak už tu někdo trefně poznamenal, tak tohle téma je plýtváním Spielbergovštinou :) Ale nebudete se nudit, ale taky se nenadchnete. Prostě na Stevena slabé, v celku dobré, ale ty čtyři hvězdičky dávám jen tak tak - a to hlavně díky oběma hlavním představitelům.(14.10.2003)