Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zelvopyr
  *****

  Konečně! ... od Spielberga výborné řemeslo hodné srovnání s Duelem či Čelistmi. Po nepříjemně studených Minority report a A.I. hned další film napravil reputaci vypravěče.(28.8.2006)

 • mandes
  ****

  rozpocet $52 million trzby celosvetovo $351,112,395(4.11.2006)

 • charlosina
  ***

  Zajímavý příběh sympatického podvodníčka, který pobaví. Nic víc. // Prostě hon na vychytralou myš bez emocí.(27.1.2008)

 • Djkoma
  *****

  Naprostá bomba. Bezchybný snímek, který je nejen komedií, ale i příjemnou exkurzí do života podvodníka. Vše je úžasně stylizované do retra (období 50-60. let) nepřekonatelná a herecké výkony boží. Steven Spielberg připravil vyvážený a vtipný filmy, v kterém je Leonardo DiCaprio překvapivě velmi sympatický. Nemohu najít jedinou chybu ve snímku, který splňuje naprosto všechno co by měl. Spokojenost maximální a nekonečná.(5.6.2004)

 • woody
  ****

  BOMBA!!!Jestli Christopher Walken nedostane Oskara tak to bude pro akademiky trapné,Hanks je jeden z nejlepších pronásledovatelů,DiCaprio hraje od Critters 3 snad nejlíp za celou svou kariéru(a ta trvá dost dlouho)a když to režíruje Spielberg a odehrává se to v 60.letech podle skutečného případu nemůže to být nic jiného než BOMBA!A ta myška tak dlouho zápasila až utloukla mléko na tvaroh.(2.3.2003)

 • Tom Hanks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace