poster

Chyť mě, když to dokážeš

 • USA

  Catch Me If You Can

 • Kanada

  Catch Me If You Can

 • Slovensko

  Chyť ma, ak to dokážeš

Drama / Krimi / Životopisný

USA / Kanada, 2002, 141 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oskar
  ***

  Retrofilm o geniálním mladistvém podvodníkovi slibuje rozvernou krimikomedii á la 60. léta. To by se ho ale nesměl chopit Spielberg a zatlačit slibný námět do kouta vážnosti, klišé a pathosu. Já vám nevím, ale s každým dalším filmem S. S. ve mně sílí podezření, že si z nás ten člověk jednoduše dělá srandu. Naláká nás na pestrobarevný a hezky opentlený balíček, který koupíme, otevřeme a zjistíme, že je víceméně prázdný. Spielberg pak počítá utržené dolary, spokojeně si mne ruce a říká "Ha ha, zase naletěli..." ;-) Ale abych nebyl nespravedlivý - herci jsou bez výjimky výteční, stylové titulky a hudební motiv á la Henry Mancini mě taky potěšily. A scéna prvního setkání Hankse s DiCapriem v hotelovém pokoji je jednou z několika dokonalých. 60%(20.8.2004)

 • RHK
  *****

  Dávám plné hodnocení, protože jde hned o čtyři výborné filmy v jednom. :=) * Skvělá zábava (je to značeno jako komedie), * napětí od začátku do konce (drama), * geniálního zločince chytají, ale jde to ztěžka (krimi), * tolik zážitků jako Frank já nebudu mít ani za 10 životů (dobrodružný). Pátá hvězdička * je samozřejmě za DiCapria. Trailer: http://www.csfd.cz/film/8630-chyt-me-kdyz-to-dokazes-catch-me-if-you-can/videa/(2.1.2009)

 • Anthony
  ****

  Vtipné úvodní titulky ve stylu Růžových panterů, přesná hudba a dobré herecké výkony - hlavně Walken, ale i Leo. Oblíbené scény: hodina francouzštiny.(7.6.2003)

 • Galadriel
  ****

  Skvělá hříčka, kdybych ale nevěděla, že byl film natočený podle pravdivé události, asi bych si říkala, co to proboha ti Američané zase vymysleli za blbost. Všichni zúčastnění herci hrají dobře až výborně, hudba Johna Williamse příjemně dokresluje atmosféru a na panu Spielbergovi je vidět, že si stále hraje. Oddychovka, ale s jistou hloubkou a inteligencí.(8.12.2003)

 • AngelAngie
  ***

  Viděno 4x...(24.5.2008)

 • Tom Hanks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace