• Rob Roy
  ****

  Spielberg znovu dokazuje, jaký má úžasný cit pro vtip ("ne, ne, ano, ano") a pro mě poprvé velmi sympatický DiCaprio. Taktéž parádní Tom Hanks se zvlštním přízvukem. Mimochodem, mám podezření, že hlavní roli tu hraje jeho Colt Detective Special. Kvalitní zábava.(15.3.2003)

 • mysicka
  ****

  Opravdu pusobive a Leo je opravdu dobry herec, a to mi nikdo nevymluvi...(1.12.2003)

 • Dever
  *****

  Soundtrack John Williams: 1. Catch Me If You Can ,2. The Float ,3. Come Fly With Me - Frank Sinatra ,4. Recollections (The Father's Theme) ,5. The Airport Scene ,6. The Girl From Ipanema -Stan Getz & Joao Gilberto feat. Antonio Carlos Jobim ,7. Learning The Ropes ,8. Father And Son ,9. Embraceable You - Judy Garland ,10. The Flash Comics Clue ,11. Deadheading ,12. The Christmas Song - Nat King Cole ,13. A Broken Home ,14. Doctor, Lawyer, Lutheran ,15. The Look Of Love - Dusty Springfield ,16. Catch Me If You Can (Reprise and End Credits) ,(11.5.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Frank na základě zfalšovaného záznamu z Harvardu složil advokátní zkoušky v Louisianě regulérně díky někdejší možnosti opakovat je stále znovu a znovu. Stačilo natrefit na příznivé složení otázek a poučit se ze svých minulých chyb. (mikiqex)

 • - V sedemnástej minúte, keď Frankovi (Leonardo DiCaprio) daruje jeho otec (Christopher Walken) šekovú knižku, tak ho Frank objíme najprv z pravej strany, no po prestrihu sa objímajú z ľavej strany. Taktiež má Frankov otec sako zoblečené najprv z oboch pliec a po prestrihu len z jedného. (Mojo1968)

 • - Frankova (Leonardo DiCaprio) matka Paula (Nathalie Baye) si vo filme zapáli cigaretu 5 krát. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace