Nastala chyba při přehrávání videa.
 • charlosina
  ***

  Zajímavý příběh sympatického podvodníčka, který pobaví. Nic víc. // Prostě hon na vychytralou myš bez emocí.(27.1.2008)

 • movie
  *****

  V kině jsem si připadl jak největší blb, když jsem do absolutního ticha rozesmál ve scéně, kdy si DiCaprio zkouší sako Sean Conneryho z Goldfingera a krejčí ho osloví "pane Flemingu"...Ale to je ta všeobecná kulturní nevzdělanost orientovaná směrem na západ!(23.2.2003)

 • Rob Roy
  ****

  Spielberg znovu dokazuje, jaký má úžasný cit pro vtip ("ne, ne, ano, ano") a pro mě poprvé velmi sympatický DiCaprio. Taktéž parádní Tom Hanks se zvlštním přízvukem. Mimochodem, mám podezření, že hlavní roli tu hraje jeho Colt Detective Special. Kvalitní zábava.(15.3.2003)

 • Faidra
  ****

  Další hrdina, co žádný hrdina není, ale vy mu stejně držíte palce, další poctivý chlápek v repertoáru Toma Hankse a další vymazlený snímek, co zpříjemní den. Všichni sice víme, že Spielberg má občas svoje, ale člověk se na něj proto nemůže zlobit.(24.6.2007)

 • Dever
  *****

  Soundtrack John Williams: 1. Catch Me If You Can ,2. The Float ,3. Come Fly With Me - Frank Sinatra ,4. Recollections (The Father's Theme) ,5. The Airport Scene ,6. The Girl From Ipanema -Stan Getz & Joao Gilberto feat. Antonio Carlos Jobim ,7. Learning The Ropes ,8. Father And Son ,9. Embraceable You - Judy Garland ,10. The Flash Comics Clue ,11. Deadheading ,12. The Christmas Song - Nat King Cole ,13. A Broken Home ,14. Doctor, Lawyer, Lutheran ,15. The Look Of Love - Dusty Springfield ,16. Catch Me If You Can (Reprise and End Credits) ,(11.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace