poster

Chyť mě, když to dokážeš

 • USA

  Catch Me If You Can

 • Kanada

  Catch Me If You Can

 • Slovensko

  Chyť ma, ak to dokážeš

Drama / Krimi / Životopisný

USA / Kanada, 2002, 141 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Pokusil jsem se přestrojit za popeláře, soukromého rolníka i za třetího náhradníka druhého zástupce topiče, ale vždy jsem byl okamžitě odhalen. Asi jsem měl hned zkusit štěstí s pilotem, JUDr.em či MUDr.em, ale na to měl koule jen Frank. Mě to s ním docela bavilo, i když podobné týpky raději natahuji na skřipci a za normálních okolností bych ho nadháněl do přátelské náruče agenta Hanrattyho.(29.10.2014)

 • Oskar
  ***

  Retrofilm o geniálním mladistvém podvodníkovi slibuje rozvernou krimikomedii á la 60. léta. To by se ho ale nesměl chopit Spielberg a zatlačit slibný námět do kouta vážnosti, klišé a pathosu. Já vám nevím, ale s každým dalším filmem S. S. ve mně sílí podezření, že si z nás ten člověk jednoduše dělá srandu. Naláká nás na pestrobarevný a hezky opentlený balíček, který koupíme, otevřeme a zjistíme, že je víceméně prázdný. Spielberg pak počítá utržené dolary, spokojeně si mne ruce a říká "Ha ha, zase naletěli..." ;-) Ale abych nebyl nespravedlivý - herci jsou bez výjimky výteční, stylové titulky a hudební motiv á la Henry Mancini mě taky potěšily. A scéna prvního setkání Hankse s DiCapriem v hotelovém pokoji je jednou z několika dokonalých. 60%(20.8.2004)

 • imf
  ****

  Nejnovější Spielbergův film se nese v příjemném retru a naznačuje návrat Mistra do starých kolejí. Vynikající herecké výkony, chytře napsaný (jak by ne, když ho napsal sám život) příběh, zkrátka jeden z filmů, které ve vás budou doznívat ještě pěkných pár dní...(10.2.2003)

 • Superpero
  *****

  Když jsem to viděl poprvé byl jsem asi ještě malej a nedokázal jsem ocenit tuto brilantní filmařinu a herecké výkony. Omluvám se, tenhle film je skvost.(21.11.2005)

 • dobytek
  ****

  Spielberg tentokrát překvapivě nevsadil na svoje oblíbený "zbraně" (citový vydírání, haranty, potoky slz, apod.), kterejma útočí na city labilnějších diváků, a zřejmě natočil svůj nejlepší film. Nebo teda aspoň nejlepší film, kterej jsem od něho viděl. Je to první Spielbergův film, kterýmu dávám 4 hvězdičky. Troufám si teda říct, že v rukou nějakýho jinýho režiséra, kterej by to pojal spíš jako drama, z toho mohlo vzniknout ještě něco lepšího. Spielberg si prostě neodpustil nějaký ty svoje sentimentální píčoviny (jsem strašně smutnej, protože jsou vánoce a já jsem sám) nebo pokusy nacpat tam neškodnej humor vhodnej spíš do komedií, co se vysílaj v neděli odpoledne na Primě (červenej svetr v pračce s bílym prádlem), ale je tam toho snesitelný množství. Neni to žádnej zázrak, ale na Spielberga fakt slušný. To bych se možná moh zkusit kouknout i na Mnichov...(10.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace