Můj oblíbený film z dětství, který jsem viděl nejméně desetkrát. A pokaždé jsem Williamsovi TAK záviděl, že dokáže létat... Dnes se jen překvapeně divím tomu, že Hooka hrál Dustin Hoffman :-)(8.1.2008)

Na první pohled děsný úlet. Už to spojení Williams hraje dospělého Petera Pana a nosí punčocháče. Jenomže ve Spielbergově režii to sviští, má to pár fórků, kouzelnou atmosféru a je to zase za 4*.(10.2.2007)

Nejhorší Spielbergův film, co jsem viděl. Začátek odehrávající se v reálném světě byl ještě docela zábavný, ale ty nevkusné, přeplácané kulisy a kostýmy, hrůza:)(9.1.2004)

70%(10.5.2007)

Na to, že sa réžie chopil Steven Spielberg, tak to teda za veľa nestojí. Pri tomto filme musel mať jednu z výnimočných slabších chvíľ. Javí sa mi to celé akési nepresvedčivé. A aj keď hlavné úlohy boli obsadené hercami prvej triedy (D.Hoffman, R.Williams, J.Roberts), i tak sa mi ich predvedené výkony moc nepozdávajú. Rozhodne Spielberg má na svojom konte o poznanie lepšie diela ako je "Hook". ***(29.1.2008)