Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ****

  Nápad sledovať budúcnosť Petra Pana (skvelý Robin Williams) a jeho návrat do Krajiny nekrajiny, na ktorú už dávno zabudol, je veľmi originálny a napriek vlažnému prijatiu i renomé filmu, doteraz do určitej miery nedocenený. Síce sa jedná o jeden z najslabších zárezov u Spielberga, no jednak je u neho latka neuveriteľne vysoko, po druhé ak sa pozrieme na spackaný podobný námet v burtonovej Alice in Wonderland, jedná sa o celkom prepracovanú modernú variáciu na klasickú rozprávku.(23.6.2012)

 • HoneyBunny
  ****

  Solidně odvedená práce, která potěší hlavně děti. Chybí v tom ale kouzlo, magičnost, NĚCO, co v tom mělo být.(13.2.2003)

 • Djkoma
  ***

  Snaha Spielberga vytvořit něco nového je patrná, avšak jeho povaha jako tvůrce ET-ho se nedá zapřít a bohužel na ni Hook velmi rychle dojíždí. Naivita se kterou přenesl příběh Petra Pana do Peterových pozdních let a nechal ho v poddání Robina Williamse vrátit se do Země nezemě a porazit kapitána Hooka(Dustin Hoffman), aby zachránil své děti je celkem plochá a nudná. Herecké výkony hlavně ten Robina Williamse je průměrný a on znovu předvádí své dětské grimasy a je v celku nudný. Velká škoda. Julii Roberts nemám rád, takže o ní raději nebudu mluvit. jediné co v tomto filmu může potěšit je hudba Johna Williamse, který se snaží, ale na takovéto pohádce toho již mnoho nespraví. Příště to zkus lépe Stevene.(7.7.2005)

 • juta
  ****

  Snad jediný film o Petru Panovi, který jsem jako malý viděl. Dřív jsem si toho nevšiml, ale teď bylo znát, že to točil Spielberg. Má plno záběrů, které se mohly pořešit o mnoho líp. Ten jeho styl mě moc nesedí, ale u tohodle filmu mu to odpustím. Co tenhle film dělá tak dobrý je mimo jiné hudba od Williamse. V pár písničkách bylo znát, že se inspiroval z filmu Sám Doma. Dodává filmu krásné kouzlo.(29.3.2013)

 • Momo_desu
  ***

  Petra Pana nemám rada ale k tomuto filmu chovám určite väčšiu úctu ako k rozprávke od Disney i keď neviem ani prečo asi na mňa doľahla nostalgia.(28.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace