poster

Indiana Jones a Chrám zkázy

 • USA

  Indiana Jones and the Temple of Doom

 • slovenský

  Indiana Jones a Chrám skazy

Dobrodružný / Akční

USA, 1984, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anthony
  *****

  Souhlasím, že jde o nejslabší film trilogie - a i přesto je to jeden z nejzábavnějších filmů vůbec. Sice se mi více líbili jako protivníci nacisti, ale film je opět jako jízda na horské dráze - jedna akce stíhá druhou. Chvílemi je Steven trochu nechutný, ale jen kvůli honičce na vozíčcích jsem byl tehdy na filmu asi pětkrát - to ovšem lístek stál asi deset korun.(20.7.2003)

 • Falko
  *****

  Zo vsetkych casti bola odjakziva prave tato cast moja najoblubenejsia. Je viac rodinna, komedialna, dobrodruzna, ako prva cast. Nikdy nezabudnem na nebezpecnu jazdu vo vagonoch, na skriekanie Kate Capshaw v dzungli pri nebezpecnych zvieratach a mnoho dalsich scen. Zatial si nepamätam na tretiu cast Poslednu krizovu vypravu, ktoru som videl strasne davno, ale uz sa nemozem dockat, kym si ju zase pripomeniem. _________ Harrison Ford - (Indiana Jones) +++ Kate Capshaw - (Wilhelmina ´Willie´ Scott) +++ Jonathan Ke Quan - (Wan Li) +++ Amrish Puri - (Mola Ram) +++ Dan Aykroyd - (Earl Weber) +++ Frank Marshall - (Turista na letisku) +++ George Lucas - (Misionár) +++ Steven Spielberg - (Turista na letisku) +++ Produkcia: Kathleen Kennedy, George Lucas, Frank Marshall +++(16.2.2011)

 • EdaS
  ****

  Indyho dvojka je trošku moc zběsilá a kašle na postavy, ale honička na důlních vozících a závěrečná "neřešitelná" situace na visutém mostě patří k vrcholům série.(19.5.2008)

 • Cival
  *****

  Spíš bych dal 4,5* - není to totiž úplně dokonalé dílo jako například následující Indy a poslední křížová výprava. Každopádně strhující akce v dolech je... je strhující i po dvaceti letech. A vůbec celá druhá polovina je vrcholnou ukázkou našlapaného dobrodružného roller-coasteru.(19.5.2002)

 • Jossie
  *****

  Miluju Indiana Jonese, ale tenhle díl je nejslabší. Nelíbí se mi hysterická uječená hlavní ženská hrdinka a nemám ráda hostinu s hady, opičím mozkem a očima v polévce. No ale pořád je to geniální Indy :-)(12.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace