poster

Indiana Jones a Chrám zkázy

 • USA

  Indiana Jones and the Temple of Doom

 • slovenský

  Indiana Jones a Chrám skazy

Dobrodružný / Akční

USA, 1984, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Druhé zapráskání doktorským bičem si udrželo vysoce dobrodružný standard, avšak humor byl tentokrát o hvězdu skromnější.(23.7.2011)

 • Segrestor
  *****

  Vydloubané oči v poledním menu a opičí mozečky jako závdavek? Děkuji nechci. Stejně tak byla hnusná ta ovesná kaše, kterou tam pojídal ten anorektický Ind, stejně tak mě štval smrad z toho slona, na kterým se klátila Kate Capshaw, stejně tak mě děsí vyrvaná srdce v rukou tlustého indického šovinisty. Přesto všechno, i když mi tento film rozhodil idylické dětství, dávám pět hvězd, protože takový první kontakt s americkým velkofilmem nejde nezažít.(10.5.2011)

 • Tosim
  *****

  Tehdy jsem šel s kamarádem na Tarzana...film se nedostavil a tak hodné boskovické kino opatřilo náhradní program...TOHLE! Zaplaťpánbu. Moje první setkání se Stevenem Spielbergem a už takhle silné. Indy vs. bojovníci s velkými turbany mě rozesmáli, vyrvané srdce zase vyděsilo, prostě dokonalá zábava!(9.5.2003)

 • H34D
  ****

  Druhý Indiana Jones v podobě snad až bezchybného Harrisona Forda poskytuje po vzoru jedničky opět velkou dávku svěží akce, navrch okořeněné o pár vtipných momentů. Ve střední fázi je trochu temnější a také se mnohem více vyžívá v nechutnostech, což ovšem není úplně na škodu, neboť uznejte sami, kde jinde byste mohli spatřit tolik nechutného hmyzu pohromadě, či alespoň vzdálěně přes obrazovku přivonět k lahodným opičím mozečkům a polévky z očí? Já myslím, že nikde... Co mě však na filmu docela dráždilo, byl ten malý klučina Shorty, jehož schopnosti se spíše než dítěti podobaly zmenšené verzi šikmookého supermana. 8/10(30.5.2008)

 • movie
  *****

  Sice nejslabší Jones, ale i tak řádně super.(13.6.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace