poster

Indiana Jones a Chrám zkázy

 • USA

  Indiana Jones and the Temple of Doom

 • slovenský

  Indiana Jones a Chrám skazy

Dobrodružný / Akční

USA, 1984, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Ze všech Indiana Jonesů mám CHRÁM ZKÁZY rád nejméně. Těžko říct jestli je to změna prostředí, absence nacistů nebo horší příběh. Pořád jde ale v konkurenci dobrodružných snímků o těžký nadstandart. Vynikající vtipné scény (večeře v paláci) jsou střídány úchvatnými akčními sekvencemi, kterým dominuje honička v důlních vozících. Když tak nad tím přemýšlím jsou to spíš 4,5 než 4*, ale myslím, že Indy mi to protentokrát odpustí :-).(3.12.2006)

 • Dan9K
  *****

  Dle mého názoru nejlepší Indy. Neoslovil mě pouze dokonalou honičkou na kolejích, ale pro mě nejpřitažlivějším prostředím a vtipy, které se mi zde líbily ze všech tří dílů nejvíc. To, že vás to nenudí ani vteřinu je samozřejmostí a devízou každého Indiana Jonese a v Chrámu zkázy to platí dvojnásob. Navíc velevýborná Williamsova rondová skladba Parade of the Slave Children. A co se týče nejlepší scény jednoznačně KAALIIMAA!!!(16.2.2006)

 • sud
  *****

  Po létech jsem se k této trilogii vrátil a přišel jsem k názoru, že si i "Chrám zkázy" zaslouží plné hodnocení. Celá trilogie je totiž vysokou školou dobrodružného filmu - žánru, který dneska už snad nikdo ani neumí udělat. A ačkoli se jedná o nejslabší článek, rozdíl je poměrně zanedbatelný. 90%.(26.7.2005)

 • Gemini
  ***

  The Weakest Link:)) Ale některé scény stejně jsou klasické - co třeba důlní vozíky?(21.2.2003)

 • Divočák
  *****

  Jednoznačně nejlepší díl celé (zatím) trilogie. Oproti ostatním dvěma disponuje o dost rychlejším tempem a taky mnohem exotičtějším prostředím, což podle všeho nemusí sednout každému. Tak nízké hodnocení mě ale i tak překvapuje.(5.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace