Indiana Jones a Chrám zkázy

• slovenský

Indiana Jones a Chrám skazy

Dobrodružný / Akční

USA, 1984, 118 min

Souhlasím, že jde o nejslabší film trilogie - a i přesto je to jeden z nejzábavnějších filmů vůbec. Sice se mi více líbili jako protivníci nacisti, ale film je opět jako jízda na horské dráze - jedna akce stíhá druhou. Chvílemi je Steven trochu nechutný, ale jen kvůli honičce na vozíčcích jsem byl tehdy na filmu asi pětkrát - to ovšem lístek stál asi deset korun.(20.7.2003)

Miluju Indiana Jonese, ale tenhle díl je nejslabší. Nelíbí se mi hysterická uječená hlavní ženská hrdinka a nemám ráda hostinu s hady, opičím mozkem a očima v polévce. No ale pořád je to geniální Indy :-)(12.11.2004)

A mně se tenhle díl líbí nejvíc! Má největší spád, a o to tady přeci jde. Jen ti nacisti mi tam chybí:-)(23.5.2002)

8 / 10 Druhý diel tejto kultovej série sa až nebezpečne priblížil k béčkovej kategórií filmov, no našťastie duo Ford - Spielberg ho dokáže vždy v pravej chvíli vyzdvihnúť o pár kvalitatívnych stupienkov vyššie - a ak si k tomu pripočítame vynikajúcu výpravu, dostaneme veľmi slušný štvorhviezdičkový film, ktorý vás chladnými určite nenechá.(19.11.2005)

Druhé pokračování Indyho tak nějak postrádá kouzlo prvního filmu. Jde tu především o čistou akci a na vykreslení charakterů postav už nezbývá prostor.(19.5.2002)