Indiana Jones a Chrám zkázy

• slovenský

Indiana Jones a Chrám skazy

Dobrodružný / Akční

USA, 1984, 118 min

Najslabší Indy, s hromadou filmárskych chýb (trebárs pri scéne na mostíku nad priepasťou sa medzi zábermi dramaticky mení vzdialenosť medzi Indym a indickými hrdlorezmi), ale stále je to skvostná zábava. Videl som to 5-krát v kine a zakaždým som pri naháňačke na "huntoch" brzdil nohami o sedadlo predo mnou ;-).(1.4.2007)

Nejslabší díl z celé série, kterému chybí jisté kouzlo prvního a třetího dílu. V tomhle díle jde především o akci a dobrodružství a o žádné velké vykreslování charakterů se tu tentokrát nejedná, ale stále je to lepší než většina dobrodružných filmů......(11.12.2007)

Sice nejslabší Jones, ale i tak řádně super.(13.6.2002)

Je to sice asi nejslabší díl série, ale přesto o hodně moc převyšuje většinu podobných filmů. Pro mě je Indiana Jones prostě kult a nikdo mě nepřesvědčí o opaku... "voduuuuuu! voduuuuuu! ....... vodaaaaaa! vodaaaaaa! :-).(15.2.2003)

Dle mého názoru nejlepší Indy. Neoslovil mě pouze dokonalou honičkou na kolejích, ale pro mě nejpřitažlivějším prostředím a vtipy, které se mi zde líbily ze všech tří dílů nejvíc. To, že vás to nenudí ani vteřinu je samozřejmostí a devízou každého Indiana Jonese a v Chrámu zkázy to platí dvojnásob. Navíc velevýborná Williamsova rondová skladba Parade of the Slave Children. A co se týče nejlepší scény jednoznačně KAALIIMAA!!!(16.2.2006)