poster

Indiana Jones a Chrám zkázy

 • USA

  Indiana Jones and the Temple of Doom

 • slovenský

  Indiana Jones a Chrám skazy

Dobrodružný / Akční

USA, 1984, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  *****

  Najslabší Indy, s hromadou filmárskych chýb (trebárs pri scéne na mostíku nad priepasťou sa medzi zábermi dramaticky mení vzdialenosť medzi Indym a indickými hrdlorezmi), ale stále je to skvostná zábava. Videl som to 5-krát v kine a zakaždým som pri naháňačke na "huntoch" brzdil nohami o sedadlo predo mnou ;-).(1.4.2007)

 • Boss321
  ****

  Nejslabší díl z celé série, kterému chybí jisté kouzlo prvního a třetího dílu. V tomhle díle jde především o akci a dobrodružství a o žádné velké vykreslování charakterů se tu tentokrát nejedná, ale stále je to lepší než většina dobrodružných filmů......(11.12.2007)

 • movie
  *****

  Sice nejslabší Jones, ale i tak řádně super.(13.6.2002)

 • Galadriel
  *****

  Je to sice asi nejslabší díl série, ale přesto o hodně moc převyšuje většinu podobných filmů. Pro mě je Indiana Jones prostě kult a nikdo mě nepřesvědčí o opaku... "voduuuuuu! voduuuuuu! ....... vodaaaaaa! vodaaaaaa! :-).(15.2.2003)

 • Dan9K
  *****

  Dle mého názoru nejlepší Indy. Neoslovil mě pouze dokonalou honičkou na kolejích, ale pro mě nejpřitažlivějším prostředím a vtipy, které se mi zde líbily ze všech tří dílů nejvíc. To, že vás to nenudí ani vteřinu je samozřejmostí a devízou každého Indiana Jonese a v Chrámu zkázy to platí dvojnásob. Navíc velevýborná Williamsova rondová skladba Parade of the Slave Children. A co se týče nejlepší scény jednoznačně KAALIIMAA!!!(16.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace