Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ***

  Přesně jak říká Tyler - pár zajímavých míst, nějaká ta vizuální vychytávka, a jinak šeď. A není to barevným filtrem;) "Neočekávané dějové zvraty" jsou jasné předem, i když doba předtušení (abychom zachovali filmovou terminologii) je různá. Cruise nehraje příliš věrohodně a některé postavy naprosto nedávají smysl. Třeba Peter Stormare... O Williamsově hudebním počinu radši mluvit nebudu, tentokrát se totiž ani úderné hlavní téma nekonalo. Kdy už se konečně P. K. Dick dočká kvalitní adaptace??? (Blade Runner se nepočítá, Elektrické Ovce NEJSOU Blade Runner) PS: Product placement se musí umět podat, zářným příkladem budiž (podle některých individuí s pochybným vkusem) "pokleslé" bondovky. Víc zábavy než se Spielbergem člověk užije na Špilberku;)(30.7.2005)

 • movie
  ****

  Téměř výborný Spielberg. Dávám jen čtyři hvězdičky s tím, že se mi nelíbil druhý plán ve scénáři a že se v brzké době na film podívám ještě jednou, a uvidím, jestli u hodnocení zůstanu nebo ho posunu ještě o něco výš. Každopádně špičková zábava - technicky i herecky bez chyby.(31.7.2003)

 • choze
  *****

  Spielberg zpátky ve svém žánru s Kaminskim po ruce opět čaruje. Oceňuju hlavně to hororové ladění mnohých scén, počínaje vizemi vražd, přes rozhovor s lehce pomatenou matkou PreCrimu až po operaci očí nevypočitatelným úchylem Peterem Stormarem. Vizuálně samozřejmě pecka, nápaditá je jak realistická vize blízké budoucnosti plná fajn udělátek (monitor s klávesnicí, špivouci), tak akce (únik na vertikální dálnici, honička s jetpacky, bitka ve smontovávaném autě), jen ten jinak inteligentní scénář s dráždivou premisou je strašně průhledný (neříkejte, že jste nepředvídali, proč Anderton zabije Lea nebo kdo za tím vším stojí). A občasné samoúčelné exhibice, jako když Agatha předvídá budoucnost za pochodu (nemá náhodou vidět jen vraždy?). Každopádně jedno z nej filmových sci-fi.(29.6.2011)

 • Hal_Moore
  *****

  Spielberg sci-fi umí, zvláště když v něm hraje Cruise. Vynikající jak po zvukové, tak obrazové, tak herecké stránce. Vize budoucnosti je opravdu originální a vůbec bych se nezlobil, kdyby tak opravdu vypadala.(1.1.2006)

 • genetique
  *****

  Čím ďalej filmov s inteligentnou sci-fi zábavu, ktoré diváci priam žerú. Peckovo natočený snímok, ktorému po grafickej a vizuálnej stránke možno len aplaudovať a to isté si zaslúži akcia. Navyše ma strhol veľmi premyslený scenár a to hneď od začiatku až do úplného ozaj zbesilého a neohraného konca. Pre mňa totálny film. 100%.(23.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace