poster

Cesta k ráji

 • USA

  Paradise Alley

Drama / Sportovní

USA, 1978, 107 min

 • Kryšpín
  ***

  Neustálé opakování jednoho a toho samého. Ale svůj režijní zářez udělal pěkně hlubokej a my tak můžeme vidět postupný vývoj a vylepšování jeho tvůrčí a hlavně herecké tvorby. Přeci jen z pornoprůmyslu to dotáhnout na uznávaného hollywoodského herce/režiséra se nepoštěstí každému.(22.1.2011)

 • Roman.Ticka
  ****

  Miluju perly moudrosti od prostoduchých lidiček. "Já mám city!" (Cosmo) "Skočím do řeky. Protože jsem šťastnej." (Big Glory) "Miluju Tě Cosmo(Slyi)!" (Susan)(28.10.2010)

 • Lima
  ***

  Slyův režisérský debut a vůbec ne špatný. Teda jestli čekáte Felliniho, tak se samozřejmě obraťte jinam, ale příběh bratrů ve vyhlášené Hell´s Kitchen má dobrou atmosféru, solidní herecké výkony a postrádá tisíckrát omleté klišé. Sice se, vzhledem k Rockymu, Sly trošku opakuje, ale to se dá přežít. Tak mně napadá, Stallone chtěl točit takovéto filmy a teprve kola komerce ho pořádně semlela. Otázka je, jestli to je pro diváka dobře, či špatně.(28.9.2003)

 • Enšpígl
  ****

  Za celou svou kariéru nehrál Sly horší postavu než tady. Vůbec ten film je hodně zvláštní je tu celkem dost rvaček, ale Stallone nejede ani v jedný z nich do všech strká svýho brášku. Vůbec nevím, kdo to byl za herce ten kluk. Škoda, že na CSFD už přibývají jenom reklamy a ne další možnosti a informace pro uživatele, protože abych tohle zjistil musím jít na jiný stránky. Docela mě překvapilo, že tenhle čumobraz rejžova Stallone s ohledem na to, že byl teprve na začátku své bohaté a úspěšné kariéry dávám hvězdičku navíc. Samotný film je celkem dost vtipnej, hlavně ze začátku třeba to holubí hovno na Slyovi nemá chybu. Celou dobu jsem si o jednotlivých bratrech myslel své, ale v závěru se situace nečekaně pozmění a s ní i můj názor na bratry. V tomhle filmu bylo cítit, že Sly má pro určitý druh scén se sociálním podtextem docela cit, viz vánoční setkání se stárnoucím wrestlerem. To bylo takový upřimný a následně i správně chlapácký. Film z chudého prostředí NY, který asi Sly dříve velmi dobře znal, protože všechna ta chudoba, vztahy mezi lidma a dialogy působili věrohodně.(29.10.2010)

 • Faustka
  *****

  Postava Cosma Carboniho, Slyovi přesně sedla. Svými nepřáteli nazývaný taky jako "makarón" ,líbí se mi na něm,jak si dokáže udělat srandu i sám ze sebe,italský původ se prostě nezapře. Jeho velkohubej drsňák s citlivou duší se jen pokouší vymanit ze své chudoby a různými praktikami si dopomoci k penězům,což se mu díky jeho bratrům docela začíná dařit.-:)(15.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace