Cesta k ráji

Paradise Alley

Drama / Sportovní

USA, 1978, 107 min

"Myslím, že ti lidi nerozumí, Cosmo !! Jo, já tě znám z víc stran než ostatní !!" - "Nebuď sprostá, Bunchie !!" ;)(11.2.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,185,518Tržby Celosvetovo $-(20.1.2010)

Retro se sociální notou, to můžu. Viděla jsem v kině kdysi dávno a líbilo se mi to tehdy víc než Rocky.(19.3.2011)

Dobrý film se Slyem. Dobře zvládl režii i roli Cosma. Docela mě potěšila role tehdejší wrestlingové star Terryho Funka jako Frankiho. Rozhodně tento film vtáhne člověka do děje a závěrečný wrestlingový zápas, je povedený. Objeví se v něm pár pěkných triků, Atomic Drop, sem tam Suplex a Belly to Belly, rozhodně na rok 1978 dobrý zápas!(25.1.2009)

Neustálé opakování jednoho a toho samého. Ale svůj režijní zářez udělal pěkně hlubokej a my tak můžeme vidět postupný vývoj a vylepšování jeho tvůrčí a hlavně herecké tvorby. Přeci jen z pornoprůmyslu to dotáhnout na uznávaného hollywoodského herce/režiséra se nepoštěstí každému.(22.1.2011)