Cesta k ráji

Paradise Alley

Drama / Sportovní

USA, 1978, 107 min

Postava Cosma Carboniho, Slyovi přesně sedla. Svými nepřáteli nazývaný taky jako "makarón" ,líbí se mi na něm,jak si dokáže udělat srandu i sám ze sebe,italský původ se prostě nezapře. Jeho velkohubej drsňák s citlivou duší se jen pokouší vymanit ze své chudoby a různými praktikami si dopomoci k penězům,což se mu díky jeho bratrům docela začíná dařit.-:)(15.12.2008)

Dobrý film se Slyem. Dobře zvládl režii i roli Cosma. Docela mě potěšila role tehdejší wrestlingové star Terryho Funka jako Frankiho. Rozhodně tento film vtáhne člověka do děje a závěrečný wrestlingový zápas, je povedený. Objeví se v něm pár pěkných triků, Atomic Drop, sem tam Suplex a Belly to Belly, rozhodně na rok 1978 dobrý zápas!(25.1.2009)

Netypický, ale dobrý Sly.(27.2.2005)

"Myslím, že ti lidi nerozumí, Cosmo !! Jo, já tě znám z víc stran než ostatní !!" - "Nebuď sprostá, Bunchie !!" ;)(11.2.2014)

Chyběl mi tu Stallonovo důraz, který má v každém filmu. Film je docela o ničem, je to jenom sportovní žánr, jako byl Rocky, ovšem ten se mu povedl více. 50% kvůli Silvestrovi, ale hraje tu nesympatickou roli, která mi nepadla do oka.(27.10.2010)