poster

Rocky II

 • USA

  Rocky II

 • slovenský

  Rocky II

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1979, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  První hodina tohoto filmu je NUDNÁ!!!!!!!!!!!! Ale pak, jakmile mu manželka řekne, ať mu namlátí, to už je náš starý Rocky zpět a proto je mé hodnocení ještě nadprůměrné.(29.7.2007)

 • Wacoslav1
  ***

  O špetku lepší než jednička, ale pořád žádnej zázrak. Nejvíc mě v tomhle díle dostává chování Slye, kterej skutečně působí po celej film jako boxer co dostal už fakt hodně ran do hlavy... Sorry Slyi nic ve zlým.55%(13.7.2015)

 • D.Moore
  *****

  Druhý Rocky se mi líbí stejně jako ten předchozí, v něčem i o trochu víc. Hlavní klad ale zůstává stejný - hrdina, který sice rozhodně není žádný velký myslitel, spíš takový velký prostý kluk, ale který to všechno myslí dobře a nelze mu nedržet palce. Na Rockym II je vidět, že filmaři měli k dispozici větší rozpočet, takže není tak "televizní" (ne že by mi to minule vadilo) a zápas je v porovnání s tím minulým natočen velmi uvěřitelně - přímo vidíte a slyšíte, jak se Balboa s Creedem otloukají, cítíte to napětí... O rok později přišel Zuřící býk a skoro bych řekl, že se tady Martin Scorsese tak trochu inspiroval.(2.1.2016)

 • LiVentura
  ***

  Rocky vs. jeho asi největší protivník své doby Apollo Creed.(6.12.2009)

 • petaspur
  ****

  Apollo Creed sice v souboji o titul Rockyho porazil na body, ale to mu nestačí. Už ví, že se musí na neustále vstávajícího soupeře řádně připravit, nic nepodcenit a jednoznačně rozhodnout odvetu před limitem. Apollo prostě nechápe, že by měl poděkovat osudu za lehce sporné vítězství a doufat, že již v ringu nepotká bijce s taliánským kořenem, který mu na památku pořádně namlátí tlamičku.(29.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace