• slovenský

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1979, 114 min

Apollo Creed sice v souboji o titul Rockyho porazil na body, ale to mu nestačí. Už ví, že se musí na neustále vstávajícího soupeře řádně připravit, nic nepodcenit a jednoznačně rozhodnout odvetu před limitem. Apollo prostě nechápe, že by měl poděkovat osudu za lehce sporné vítězství a doufat, že již v ringu nepotká bijce s taliánským kořenem, který mu na památku pořádně namlátí tlamičku.(29.11.2008)

Jakžtakž slušný druhý díl.(28.5.2006)

Dvojka má pár dobrých míst a silný tréningo-boxérský finiš (s legendárním odpočtem), ale jinak je to blah blah celkem nuda. Zabít Adrianu.(5.11.2011)

Mnohem horší jak první díl, ve všem.(31.5.2008)

Ani druhý díl mě nezklamal. Sice nedosahuje kvalit jedničky, ale i tak se mi to líbilo. Sylvester pro mě nikdy nebude špičkový herec, ale do role Rockyho se vyloženě hodí a navíc to zvládl i z režisérské židličky.(14.11.2007)

• - Ve scéně, kdy je Rocky (Sylvester Stallone) a Adriana (Talia Shire) v zoo, se střídají záběry, v nichž Rocky střídavě má a nemá na pravém rameni sníh. (chleba24)

• - V jedné z prvních verzí scénáře jsme se ve flashbacku měli dozvědět Rockyho jméno - Robert. (Karlos80)

• - Zhruba v 90. minutě filmu Rocky (Sylvester Stallone) přeskakuje v parku čtyři lavičky. Pravdou ale je, že přeskakuje pouze dvě stejné lavičky dvakrát po sobě. (Syna.1990)