• slovenský

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1979, 114 min

Skvělé pokračování a také dobře vydragované,bez jakkýkoliv průtahů. Stallon opět tvdrě trénuje a tentokrát se mu to i vydaří.(9.5.2006)

Druhý díl sice hodně pokulhává za jedničkou, ale nabízí alespoň nadprůměrnou boxerskou podívanou bez zbytečného amerického patosu.(17.10.2002)

And The Myth Continue, tentokráte si režii vzal na starost Sly a není to špatné, scénář nedosahuje kvalit prvního originálu, ale stále je kvalitní, tak jako nestárnoucí soundtrack by Bill Conti. Najdeme zde ještě lepší a promakanější trénink, nabouchanějšího a ostřejšího Apolla ve vrcholové formě, ukřičenějšího ale výborného Mika. Druhý díl, dělá čest celé sérii. "Win, Rocky, Win"(15.1.2008)

S dvojkou to již bylo těžší, ale stále byla sranda Stallonea pozorovat a rozhodně jsem mu fandil...(18.3.2009)

První hodina tohoto filmu je NUDNÁ!!!!!!!!!!!! Ale pak, jakmile mu manželka řekne, ať mu namlátí, to už je náš starý Rocky zpět a proto je mé hodnocení ještě nadprůměrné.(29.7.2007)