• slovenský

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1982, 95 min

Rocky nepotřebuje nejlepšího soupeře, stačí, když bude v poklidu neustále obhajovat svůj titul. Rocky to samozřejmě neví, myslí si, že je skutečně nejlepší a bez obav přijme výzvu Clubbera Landa, jehož existence mu byla úmyslně zatajována. Chce dát Clubberovi za uši za jeho nevymáchané kecy, ale brzy sám pozná jaké to je, když s ním rozzuřený buldozér vytře podlahu v ringu. Nezbývá než vstát ze země, zlehka potrénovat, napapat se syrového masa, vletět do ringu a složit na zem černého vzteklouna.(29.11.2008)

V predošlých častiach sa viac kecalo, ale tu je to opačne. Viac Rockyho, viac súperov, viac Apolla a konečne super ,ktorý je fakt na pohlaď nesympaticky. Stallone drží tento tretí diel rovnako vysoko ako predošlý, príbeh stále pútavý, herci majú čo hrať, Soundtrack Eye of the Tiger super a záverečný fight za doprovodu hudby Billa Contoho opäť zo zimomriavkami. Je to s časti už taký stereotyp, ale ja sa bavím. Obľúbený soundtrack: Mickey. 90% - 5*(17.10.2009)

Díl sympaticky nabitý dějem, Rocky vs. Hulkomaniac a indiana černoch Mr. T. - tady nemám vůbec nic proti.(5.11.2011)

Mr. T jako Clubber Lang, ambiciózní černý boxer, taková omlazená verze Muhammada Aliho vs. spíš celebrita než boxer Rocky Balboa aneb nic netrvá věčně. Skvělý trénink s Apollo Creedem... 70%(8.4.2003)

• Wacoslav1

Mno tady už to šlo docela dost z kopce. Úvodní šílenej exhibiční souboj z neuvěřitelným Hulkem se mi ještě líbil, ale pak už nic moc. Emoce na mě nijak nezapůsobili a postava kterou hraje Mr. T to už je extrémní úlet. No aspoň díky Billu Contimu za bezchybnej a příjemně nostalgickej soundtrack.30%(13.7.2015)