Akční / Drama / Sportovní

USA, 1982, 95 min

Soundtrack Bill Conti: 1. Eye of the Tiger - Survivor [3:53] ,2. Take You Back (Tough Gym) - Frank Stallone [1:48] ,3. Pushin - Frank Stallone [3:10] ,4. Decison [2:05] ,5. Mickey [4:39] ,6. Take You Back - Frank Stallone [3:37] ,7. Reflections [3:21] ,8. Gonna Fly Now - DeEtta Little/Nelson Pigford [2:50] ,9. Adrian [1:42] ,10. Conquest [4:40](18.6.2011)

Po kultovní jedničce, důstojné dvojce, přichází díl č. 3, který mne mimo závěrečné bitky nějak moc neoslovil, ale nebylo to zas až tak špatné hlavně díky Clubberu Landovi.....(20.11.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $125,049,125Tržby Celosvetovo $137,400,000/70%/(22.5.2005)

Tak tohle je síla, ani jsem nečekal, že se za těch několik málo let, které uběhly mezi druhým a třetím dílem dokáže film tak významně posunout. Rocky III je naprosto jinou podívanou, než oba předchozí díly, zmizela jeho špinavost, režijní styl a pohled na příběh je najednou také úplně jiný. Je to však změna k dobrému nebo ne? Tady se budou názory asi trochu různit, každému vyhovuje totiž něco jiného, já se pak řadím do té skupiny, která má raději to co předcházelo. Ona vůbec většina těch změn, která přišla je špatná. Rocky jako bohatý boxer, který má všechno po čem kdy toužil mi prostě moc nesedí, i když je zajímavé sledovat jeho osudy, když je jakoby v roli svého poraženého soupeře. Mr. T a Hulk Hogan jsou ale skvělí, to je zase třeba uznat - wrestling forever. 60%(23.5.2006)

Trojka už trochu zaostává za jedničkou a dvojkou a ani ta závěrečná bitka už neni to, co to bývalo, ale Mr. T je fakt kruťák a cameo Hulka je brutální(29.1.2005)