poster

Rocky III

 • USA

  Rocky III

 • slovenský

  Rocky III

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1982, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ClintEastwood
  *****

  Třetí Rocky je skvělé pokračování slavné série s perfektní hudbou (nejen ústřední Contiho melodie, ale např. skladba Eye of the Tiger je parádní), snad ještě zapálenějším Stallonem, který vás svým výkonem zvedne ze sedadla a drsným soupeřem Clubberem. Stallone na jedničku i jako režisér. Ty různé prostřihy a černobílé flashbacky byly fajn. P.S. Vynikající je odlehčující vložka, kdy Sly soupeří v exhibičním zápase s Hulkem Hoganem. To nemá nejmenší chybu.(17.11.2009)

 • Xmilden
  ****

  Třetí díl a opět hodně jiný přístup. Rocky již nemusí řešit neustálé existenční problémy a pokoj mu už naštěstí dala i Adriana a tak se hlavně boxuje. Nechápu zařazení Hulka Hogana, ovšem s písničkou Eye of the Tiger to celé nabere solidní spád. Velmi povedená tréninková pasáž a záporák Mr. T. 70%(18.11.2014)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $125,049,125Tržby Celosvetovo $137,400,000/70%/(22.5.2005)

 • Davies182
  ***

  Již slabší třetí díl s namyšleným frajírkem, který stejně jako divák ví, že v závěru musí dostat do tlamy...(18.3.2009)

 • Kaka
  ***

  Třetí část je nepoměrně akčnější než předešlé dvě, ale ani se není čemu divit, protože jiný prostředek na upoutání pozornosti by se v dalším pokračování hledal dost těžko. Spousta symbolů však bohužel odchází do věčných lovišť. Šeď a špínu ulic chudých čtvrtí vystřídal noblesní dům, spousta barev a nažehlené hadry. Chvílemi se zdá, že i Rocky podstoupil mozkovou operaci a že už to není ten osobitý "hlupák" s dobrým srdcem. Rozdává moudra kudy chodí a v perfektním obleku jednoduše nepůsobí dobře. Vložka s Hoganem je k smíchu, zato Mr. T je neuvěřitelná mašina. Jakožto člověk je naprosto mimo - takovéhle monstrum snad ani nemůže v reálném světě existovat - ovšem jako charizmatický "záporák" je věru cool. Akce standartně solidní a hudba geniální. Zbytečný, přesto koukatelný díl.(27.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace