Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Milan Šteindler sice umí, ale ohledně drog je opravdu hodně mimo. Krom toho, že mi všechno přišlo strašně akční, originální a současně ujetý, tak příběh nestojí za nic, co by si člověk připomínal narozdíl od takových Samotářů, kteří si jsou tématem dosti podobní. Možná je to herci, ale určitě je to příběhem. Hláškám se člověk zasměje a pak si na ně ani nevzpomene, stejně jako na tento film. Očima Milana Šteindlera, který se černým humorem pokouší o to co mu jde nejlépe bych dodal jen: ... Alles Gute ! --- Něco po mmě lezlo. Něco hnusnýho po mně lezlo. - To není pravda, vždyť já spím. Spím jak zabitej.(21.11.2007)

 • kajda.l
  ****

  Tohle bizarní dílko, ať už jako drama či sonda do životního stylu dnešní mládeže jen těžko obstojí, ovšem jako zábavná černá komedie na mě působí báječně. Pohodový relax, u kterého, když nic, tak spolehlivě pobaví "houmlesák" Pepa Nos, Pexesovi "gorilky" a hlavně věčně nastřelený, smrtící hlášky vypouštějící Radek (Kuchař) a nečekaně mě pobavil i jindy nesnesitelný Víťa Jandáků.(7.8.2010)

 • EdaS
  **

  Velmi slabý scénář nedovolil všem ostatním zúčastněným vytáhnout film aspoň na průměr. Kamera, hudba a i výkony hlavních dvou představitelů OK, ale jako celek je to velmi špatné- nudné a prázdné.(28.12.2003)

 • Scrytcher
  *

  HLÁŠKA: Vágus: Klucíí, nemáte nějaký přebytečný cigáro? Radek: Jo jasně. Vágus: A klucíí nemáte nějaký přebytečný drobáky? Radek: No jasně, a taky můžu zavolat svý holce jestli máš chuť na nějakej ten sex PŘEBYTEČNEJ.(18.4.2005)

 • SeBig
  **

  Zasmál jsem se jen jedné scéně. Jinak je to pěkná kravina.(26.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace