• igi B.

Svatá prostoto... Já chápu, že se pražští umrlci musí něčím živit, za něco chlastat a jedovat, ty baráky a auta taky něco stojí, zvláště když ta popora stádně-korupční je tak lákavá... Za hodně peněz málo čehosi dávno kdesi viděného, rádoby moderního, rádoby současného... Ano, tenhle film může uspokojit adoranty a kumpány M.S.&spol. a možná i hloupé a nezkušené děti - ale o to hůř. Odborníci ať přeberou, koho a co to všechno >plamilátor< vykradl. Tož už se na to Milane vyser, prímanovácké estrády ti vynesou víc a aspoň neokrádáš kulturu... Pochcat. - - - P.S. Ta jedna jednička hvězdička maličká opravdu není pro Šteindlera!(5.2.2006)

• EdaS

Velmi slabý scénář nedovolil všem ostatním zúčastněným vytáhnout film aspoň na průměr. Kamera, hudba a i výkony hlavních dvou představitelů OK, ale jako celek je to velmi špatné- nudné a prázdné.(28.12.2003)

• triatlet

Dost bláznivý příběh. Ale co čekat, když ho vypráví zhulený mladík. Kampaň na protidrogovou prevenci, která propagovala tento snímek = vyhozené peníze. Zlatá Pavučina.(8.7.2008)

• gudaulin

Prakticky z každého záběru Perníkové věže čiší intenzivní snaha být cool, trendy, in a bůhví, co ještě, zkrátka a dobře, režisér se zoufale snaží strefit do vkusu teenagerského publika. Potíž je v tom, že ten film mám tradiční českou slabinu, tzn. špatný scénář s konstruovanou zápletkou, nevěrohodnými charaktery a prapodivnými motivacemi. Bylo by to za jednu hvězdičku, ale slabší dvě nakonec zachraňuje žánr, který Šteindler určitě neměl v úmyslu. V řadě momentů je to totiž nechtěně komické a dá se to chápat jako parodie vlastního záměru. Celkový dojem: 30 %.(17.8.2013)

• Boss321

Tohle se Milanu Šteidlerovi moc nepovedlo. FIlm nám chtěl zaslat jakési morální poselství, které nefunguje a příběh také není dvakrát věrohodný. Nebýt několika kultovních hlášek a scének tak by to byl jasný odpad.(9.12.2007)