• Radyo

Během filmu jsem byl zaujat (lépe řečeno pobaven) jen asi dvěma či třemi scénkami. Příjemným zpestřením je epizodka Pepy Nose v roli bezdomovce, nicméně je to fakt jen malá útěcha. Kromě těchto prchavých "nosovských" okamžiků totiž film víceméně nenabízí nic zajímavého, respektive nového. Škoda.(19.1.2003)

• Scrytcher

HLÁŠKA: Vágus: Klucíí, nemáte nějaký přebytečný cigáro? Radek: Jo jasně. Vágus: A klucíí nemáte nějaký přebytečný drobáky? Radek: No jasně, a taky můžu zavolat svý holce jestli máš chuť na nějakej ten sex PŘEBYTEČNEJ.(18.4.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $249,325(31.10.2008)

• AngelAngie

Hloupost .. velmi nepovedená hloupost.(29.5.2008)

Jestli něco dokáže zvrátit tvrzení, že české filmy stojí za ho..ehm,za nic, tak je to právě Perníková věž. Skvělí herci, výborné hlášky, povedený soundtrack.(3.3.2011)

• - Ve filmu trpí Jakub (Dolanský) psychickou i fyzickou závislostí na drogách resp.na pervitinu.Faktem je,že lidé závislí na pervitinu ovšem žádné příznaky fyzické potřeby nemají, jelikož fyzická závislost na pervitinu neexistuje.Jedná se pouze o psychickou závislost. (bohhous22)

• - Po filmu ještě v témže roce vyšla i stejnojmenná knižní podoba. (Erico)

• - Vandu Exnerovou (Věra ) namluvila česká herečka Jitka Ježková. (bohhous22)