...jen mi tak trochu vrtá hlavou proč se Milan Šteindler neustále pouští do příběhů ze světa teenagerů. Vždyť do něj nemůže úplně dokonale proniknout. Asi docela spoléhá na to, že ani průměrný divák nepozná, že takhle tato společnost nemluví, nepřemýšlí, nejedná. A pokud tak skutečně uvažují, chovají se... tak to divák dostatečně neocení. No, nemám potřebu příliš ověřovat to, jak dobře mezi způsoby těchto individuí pronikli. :-) Film jsem shlédla víceméně omylem, protože filmy o drogách nesnáším, ale musím uznat, že vlastní pointa je docela dobrá. Perníková věž se nesnaží ani křečovitě vychovávat a strašit od začátku do konce, ale ani nezapomněla na to závěrečné vyznění. A scéna s rybama ve vaně? Zdá se mi dostatečně odporně hororová a přitom jaksi "zapadající do českého stylu!"(5.1.2004)

• igi B.

Svatá prostoto... Já chápu, že se pražští umrlci musí něčím živit, za něco chlastat a jedovat, ty baráky a auta taky něco stojí, zvláště když ta popora stádně-korupční je tak lákavá... Za hodně peněz málo čehosi dávno kdesi viděného, rádoby moderního, rádoby současného... Ano, tenhle film může uspokojit adoranty a kumpány M.S.&spol. a možná i hloupé a nezkušené děti - ale o to hůř. Odborníci ať přeberou, koho a co to všechno >plamilátor< vykradl. Tož už se na to Milane vyser, prímanovácké estrády ti vynesou víc a aspoň neokrádáš kulturu... Pochcat. - - - P.S. Ta jedna jednička hvězdička maličká opravdu není pro Šteindlera!(5.2.2006)

Nemůžu si pomoct, ale tohle se Šteindlerovi povedlo. Dvojice Dolanský-Kuchař šlape na plné gule a musím uznat, že takový film o drogách jsem u nás ještě neviděl (vzpomínám-li dobře).(25.11.2010)

• charlosina

Tak tohle byl velký omyl... // Máte nutkání křičet: "Milane, vrať se do hrobu!" // Je pravda, že jedna scéna mě pobavila (tedy ta, kdy se Jan Dolanský snaží "nenápadně" projít do svého pokoje před svými rodiči), ale to je na stodesetiminutový film poněkud málo.(13.1.2008)

• Stegr

40%(5.2.2008)