• Renton

Scénář: Martin Němec .. Štaindler je bohužel (nebo bohudík!? - když jde o drogy) totálně mimo!! Nebýt té kapky černého humoru a "šokujícího" závěru, byla by Perníková věž vymaštěný odpad, respektive scénář jím bez okolků je..(9.1.2005)

• Rob Roy

Pokud chtěl Šteindler natočit film z prostředí české drogové subkultury, moc se mu to nepovedlo. Měl si nejdříve zjistiz, jak to tam chodí a ne odkoukat ( nebo vymyslet? ) pár hlášek. Takhle mladí nemluví ( nebo ne pořád ). Je to dost nevěrohodné a trapné, tedy až na těch pár zdařilých. Celý příběh mi připadá dost neuvěřitelný, spíše jako z nějaké americké akční komedie o pomstě.(4.5.2004)

Výborný film. Má svůj zajímavý příběh, ač dramatický, je neustále odlehčován vtipnými situacemi. Nemyslím si, že by nějak zvlášť Šteindler přestřelil, jak co do vykreslení mládeže, tak co do narkomanů (samozřejmě jsou filmy, kde je tato problematika popsána lépe, např. Requiem for a dream, ale svůj účel to splní). Hereckému obsazení samozřejmě vévodí Jan Dolanský, který má rozhodně budoucnost (kvalitních mladých herců zas tak moc v ČR nemáme). Nesmím zapomenout na mrazivou, ale hezkou hudbu. Co se týče konce, dal se sice čekat, ale to kruté procítění hlavního hrdiny bylo na místě. Hodnotím 5* a je mi úplně jedno, jestli s tím souhlasíte.(16.12.2007)

Zas taková hrůza to nebyla. Ale určitě se to se staršími Šteindlerovými filmy nedá srovnat.(26.1.2004)

• Scrytcher

HLÁŠKA: Vágus: Klucíí, nemáte nějaký přebytečný cigáro? Radek: Jo jasně. Vágus: A klucíí nemáte nějaký přebytečný drobáky? Radek: No jasně, a taky můžu zavolat svý holce jestli máš chuť na nějakej ten sex PŘEBYTEČNEJ.(18.4.2005)