Za posl. dobu ho dávali v TV poměrně často, divák nepohrdne, velmi zábavné!(29.5.2008)

Typická česká komedie,která pobaví i po letech.Jakýmsi způsobem se s hlavní postavou může člověk trochu i stotožnit.Líbí se mi ta myšlenka.(26.7.2012)

• igi B.

No, spíš bych s chutí řekl: "Jdi do prdele!" . . . Tragický výpotek těch, co skuhrali, jak by to dělali, kdyby komunisti nebyli... Bohužel se prosrali až do výšin nezlomných elit šašského zábavního průmyslu. A davy jim to žerou. Dobře jim tak. Blbé jako Štaindler sám. Lidi! Neblázněte!(28.12.2005)

miestamy celkom šikovná komédia dá sa na tom zasmiať, námet dosť dobrý aj keď až tak využitý ako by sa dalo, lebo ako celok to nie je fakt nič preborné a splýva to tým pádom z hromadou iných komédii o motákoch, možno keby som z Českej filmovej produkcie nič nevidel tak zo zožeriem ako malinu ale takto asi ťažko, škoda že sa točia stále dookola len komédie založené na podobných situáciách, čo trvá už pekné desaťročia a nič nového, experimentálneho, preborného sa tým nedočkáme, nikto sa nesnaží v našich končinách priniesť niečo nové čo by kinematografiu trošku oživilo a zatienilo tú zaužívanú všednosť /40%/(24.11.2008)

• Phobia

Film jsem poprvé a naposledy viděla někdy v pubertě a vůbec jsem se u něj nebavila. Tehdy to zkrátka nebyla komedie, kterou bych ve svém věku mohla pořádně chápat, a navíc jsem nesnášela Milana Šteindlera. To první se dost možná změnilo, to druhé však jen minimálně, takže jaksi postrádám motivaci k tomu, abych si "Vrať se do hrobu" zopakovala jako dospělý divák. Možná jednou... Druhý pokus proběhl pár měsíců zpátky a ne, nedokoukala jsem, tohle prostě není můj hrnek nescaffé... 40%(19.5.2009)