Typická česká komedie,která pobaví i po letech.Jakýmsi způsobem se s hlavní postavou může člověk trochu i stotožnit.Líbí se mi ta myšlenka.(26.7.2012)

Příběh je jeden z jednodušších ale fungujících, hlášky z nichž některé zlidověly, Šteindler hrající si na mladíka je taky dobrý a vůbec prostě tohle se mi líbilo!(10.5.2008)

• Phobia

Film jsem poprvé a naposledy viděla někdy v pubertě a vůbec jsem se u něj nebavila. Tehdy to zkrátka nebyla komedie, kterou bych ve svém věku mohla pořádně chápat, a navíc jsem nesnášela Milana Šteindlera. To první se dost možná změnilo, to druhé však jen minimálně, takže jaksi postrádám motivaci k tomu, abych si "Vrať se do hrobu" zopakovala jako dospělý divák. Možná jednou... Druhý pokus proběhl pár měsíců zpátky a ne, nedokoukala jsem, tohle prostě není můj hrnek nescaffé... 40%(19.5.2009)

Film, kde Šteindler naprosto exceluje a takové množství hlášek, které se jen tak nevidí. Moje oblíbené: "A Jakoubku, kolik Vám vůbec je?" "Ty nevypadáš ani jako vekslák, ani jako depešák....ty vypadáš,.... jako náš fotr" "Jednu čabajku a třináct příborů" Musím se shodnotu s nekterými hodnotícími níže: čím jsem starší, tím víc je mi ten film bližší.(14.4.2007)

Milan Šteindler je totální frajer.(14.2.2004)