Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GeusX
  *****

  Sociologický výzkum na úrovni, který musí pobavit. Minimálně valnou většinu. Spousta hlášek i narážek na společnost. "Výzkum pana Jakoubka byl velikým přínosem." 85%(11.8.2013)

 • Richie666
  *****

  "Jsou dány dvě kružnice, z nichž jedné kouká z kapsy bagr. To je nesmysl."(10.5.2008)

 • swamp
  ***

  Šteindlerův první film.. a není špatný. Celkem jsem se bavil, je třeba brát vše - včetně hereckých výkonů - s nadsázkou. Třešničkou na filmu je Klára Pollertová, které to ve filmu opravdu velmi sluší.(16.1.2011)

 • LiVentura
  ***

  "Zlatá kolekce"?!! Nevím..(17.1.2010)

 • Karlos80
  ***

  Milan Šteindler jako sociolog Víťa Jakoubek, otec dvou dětí, je v tomto filmu doopravdy kouzelný a místy dohání diváka až k slzám:-) Jinak tento často reprísovaný film z pera Holiny Pawlowské není zas až takový terno, musím tady naprosto souhlasit s komentem Igiho B. Sází jen na Šteindlerovou komiku a na scénář H. Pawlovské ("Díky za každé nové ráno"). Tenkrát to šlo a nikomu to tak nějak nevadilo, bylo to něco nového, ale postupem času a především dneska, je oba už vůbec nemusím. Jejich komika je místy fakt ubohá ! Ti si tak dnes můžou stěžovat ! Nikdy ale nezapomenu na ten jeho přihlouplí výraz a některé jeho gesta a hlášky. Jako kluk jsem na tom vlastně vyrůstal. Dobové hlášky typu bagr, tenistky jsem vyhrál v krabičkách, jsou už dnes tak trochu k smíchu ale přesto jsou dnes některými mladými znovu a znovu objevováni (ostatně jako jiné hlášky) a mladí si pak myslí že jsou děsně "KING". K. Pollertová byla fajnová a za její ztvárnění krásné a sexy Evičky dávám nakonec 3*. Vůbec nepochybuji o tom že jde patrně o nejlepší Šteindlerův film, dneska už stěží podobný film natočí. Klasika z konce osmdesátých let a jeden z těch lepších filmů z této dekády.(10.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace