Nejlepší Steindlerův film autorský i herecký. Moc mě bavil i v době vzniku, kdy jsem byl sám studentem, a o to víc mě baví dnes, po všech těch letech:-)(13.10.2011)

Návrat do studentských let v podání Milana Šteindlera je opravdu komický a rok výroby také umožnil perfektní zesměšní nejen podnikových straníků "jak po mně po deseti letech funkcionářskýho života můžeš chtít, abych byl přirozenej?" Jarda Dušek si tady předcvičil nefalšovaného Šmída z Kouře. Všudy přítomná atmosféra konce 80tých let s pankáčema, depešákama a s Víťou a jeho zoufalým pohledem. Po režijní stránce, jde podle mně o průměrný film a herectví Milana Šteindlera není zrovna lehce stravitelný. Tři tady rozhodně drží humorná stránka filmu.(12.11.2012)

Sociologický výzkum na úrovni, který musí pobavit. Minimálně valnou většinu. Spousta hlášek i narážek na společnost. "Výzkum pana Jakoubka byl velikým přínosem." 85%(11.8.2013)

Pro kšiltovku SUZUKI, kterou má ve filmu na hlavě verbal, bych zabíjel... i sériově!(11.8.2013)

Milan Šteindler alias Víťa Jakoubek. Pěkná česká komedie o tom, jak se dsopělý vrátí do školních lavic. Je to zfilmováno věrohodně a dokážu si představit, že by byl M. Š. můj spolužák :-). Zahrál to fantasticky a lépe to ani nejde. V TV tuto komedii dávají vždycky kolem Silvestra a vždy se rád podívám. Jasných 5 hvězd.(15.6.2008)

• - Tesne pred slávnostnou premiérou zomrela na infarkt Věra Vlčková, ktorá vo filme stvárnila riaditeľku gymnázia. (Raccoon.city)

• - Film měl pracovní název “Po maturitě“. (Stocki)

• - Mládenca, ktorý Víťu púšťa sadnúť v MHD, si zahral spevák skupiny Plexis Petr Hošek. (Jello Biafra)