• Phobia

Film jsem poprvé a naposledy viděla někdy v pubertě a vůbec jsem se u něj nebavila. Tehdy to zkrátka nebyla komedie, kterou bych ve svém věku mohla pořádně chápat, a navíc jsem nesnášela Milana Šteindlera. To první se dost možná změnilo, to druhé však jen minimálně, takže jaksi postrádám motivaci k tomu, abych si "Vrať se do hrobu" zopakovala jako dospělý divák. Možná jednou... Druhý pokus proběhl pár měsíců zpátky a ne, nedokoukala jsem, tohle prostě není můj hrnek nescaffé... 40%(19.5.2009)

Čekal jsem trošku víc!Je tu sice pár solidních vtípků, ale jinak nic moc-skoro jako by se točilo za komančů!(21.9.2002)

Film, kde Šteindler naprosto exceluje a takové množství hlášek, které se jen tak nevidí. Moje oblíbené: "A Jakoubku, kolik Vám vůbec je?" "Ty nevypadáš ani jako vekslák, ani jako depešák....ty vypadáš,.... jako náš fotr" "Jednu čabajku a třináct příborů" Musím se shodnotu s nekterými hodnotícími níže: čím jsem starší, tím víc je mi ten film bližší.(14.4.2007)

CITÁT - Držte hubu sousedko !!!(20.5.2012)

Třicítka je holt věk, kdy se člověku může začít zdát, že mu ujíždí vlak a tak se ještě na chvíli s chutí vrátí do študáckých let, aby nakonec zjistil, že celkem dobře zapadne i do toho domova důchodců.(9.7.2007)