Noční můry přicházejí během spánku Příběhy na hranici vaší představivosti, kdy se strach stává realitou, kde v domech doopravdy straší a kde strašidla žijí ve vašem pokoji. Jste připraveni na trojici hrůzostrašných povídek? Co když vaše oblíbená hračka z dětství začala žárlit na váš život? Co když jste byli opravdu prokleti? Co kdyby se každá lež, kterou jste řekli splnila, ať už by jste to chtěli nebo ne? Máte dost odvahy překonat strach a zavřít oči? (oficiální text distributora)

Deimos

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +Amanda Bynes, Allison Mack, příběhy, celkem atmosféra -na DVD je jen 1,7,12 a 13 část/// Nejsem si jist jestli jsem jako malej některé díly tohoto seriálu viděl. Pravděpodobně ne, protože je to celkem mladý seriál. Ale i přesto, že to není srdeční záležitost, jsem si tento seriál musel pořídit (díky jednomu uživateli databáze se to podařilo). Důvod byl pro mě celkem zřejmý. Hraje to muje nejoblíbenější herečka a kupodivu jsem tu narazil i na další známé tváře (Keiko Agena, Percy Daggs III nebo Sam Jones). Přes tohle nadšení ale hrozilo, že mě seriál nezaujme. Stal se ovšem pravý opak. Ty díly co jsem viděl byly dost zajímavé, měli slušnou atmosféru, propracovanější zápletku než by člověk čekal a celkem slušné herecké výkony. Je sice pravdou, že různé fígle už tvůrcům nevěřím. Respektive je snadné prohlédnout a zjistit, že vše jsou jen triky a že vše je jen hrané, ale komu je náct a nebo možná ještě o něco méně bude pořádně postrašen./// Celkem 77%/// ()