Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson
  • Tom_Lachtan

Tohle by mohlo být vtipné maximálně v nějaké hodně zvrhlé alternativní dimenzi, kde v průběhu druhé světové války ovládl polovinu planety nikdo z nám známých světovůdců, nýbrž v naší realitě neexistující transvestitální titán Zoltan Vulvanič z Krasnodaru. Všechny postavy jsou nebetyčně tupé, což platí obzvlášť o postavy nejpřednější, které se dají popsat jen a pouze jako promiskuitní krávy s inteligencí cibulové slupky a emoční zralostí na břeh vyvrhlé tresky.(31.5.2014)

• Warmin

Uff takových seriálů je celá řada a snad nikdo nemůže doufat že by se z nich staly veleúspešné seriály .Navíc když v tom hraje Amanda... tak to už fakt ne!!!!!(10.4.2012)

• Rhed

Kelly Taylorová, vzdej to. Tisíckrát omletá témata a profláknuté frky. Megatuny reversního sexismu a fórky tak trapné, že by se jeden samými smíchy za výplatní pásku popadal.(18.9.2010)

• LiVentura

Občas opravdu ojediněle je něco vtipné, ale jinak jde o vyčpělou americkou teen-komedii.(31.8.2011)

• Colonist

Jeden z nejslabších sitcomů. Ať už jde o postavy nebo o humor. Aspoň že Amanda Bynes je pěkná holka :)(30.5.2011)

• Joanna Garcia Swisher