Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson
  • Danny F.

Ne tak zábavné jak jse počítal. 40%(6.2.2016)

Snesitelný sitcom, který těží z obsazení dvou spolehlivě hrajících protagonistek. Jennie Garth vypadá lépe než za mlada a Amanda Bynes má dobrý komediální timing. Jenže potíž je v tom, že mě sitcomy nijak neberou.(29.9.2011)

• MiaMoonlight

Stačilo pár dílů a mám dost uječené Amandu. No ne, děkuju, tohle může konkurovat filmům s Olsenovic dvojčaty, které tak hrozně všichni zbožňujeme. Taková "dospělejší" Hannah Montana. Naopak ale aspoň ostatní faktory, jako prostředí, nápaditost některých dílů a tu zábavnou stránku ostatních účinkujících oceňuji.(30.5.2011)

• Warmin

Uff takových seriálů je celá řada a snad nikdo nemůže doufat že by se z nich staly veleúspešné seriály .Navíc když v tom hraje Amanda... tak to už fakt ne!!!!!(10.4.2012)

• sheldonka.

Amanda Bynes - věčně ksichtící se, protivná holka, která mi vždycky dokonale zprotiví jakýkoli film nebo seriál.(26.8.2011)

• Joanna Garcia Swisher