Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson
  • Terva

Málokdy hodnotím, když jsem neviděl víc jak půlku, ale tady to se už pak nedalo ani poslouchat. Oblíbenost u některých novajedinců mě však nutí nedat odpad - pardóóón.(20.7.2011)

• anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 30.8.2010 (30.8.2010)(30.8.2010)

• MMR

Proč ten smích tam mě nepřiměje se smát?(16.7.2011)

• sheldonka.

Amanda Bynes - věčně ksichtící se, protivná holka, která mi vždycky dokonale zprotiví jakýkoli film nebo seriál.(26.8.2011)

Začala jsem se na to dívat především proto, že filmy Amandy Bynes mám ráda, ač jí jako herečku moc nemusím, a taky proto, že to vysílali v době, kdy jsem obědvala, takže těch 20 minut byla tak optimální délka. Musím přiznat, že první díly byli fakt šíleně blbý, pak se to vyhouplo tak na průměr. A nakonec zápletka Miluju Vince, Nesnáším Vince, Miluju Vince ale nebudu s ním, to bylo fakt strašný, už to bylo ke konci tak otravný, že se to až nedalo. Ale dodívala jsem se na to dokonce a možná, že jednou až zase budu potřebovat seriál, který budou vysílat kolem oběda, podívám se na to znova. 3*(17.1.2011)

• Simon Rex, Jennie Garth