Co mám na tobě ráda (TV seriál)

What I Like About You

Čo na tebe milujem

Komedie / Drama

USA, 2002, 86x21 min

Amanda Bynes, Jennie Garth, Simon Rex, Leslie Grossman, Allison Munn, Nick Zano, Stephen Dunham, Michael McMillian, Dan Cortese, Penn Badgley, Ed Quinn, Megan Fox, Camille Guaty, Drew Sidora, Edward Kerr, Matt Battaglia, Ken Marino, NiCole Robinson, Jason Cerbone, Jessica Szohr, Skyler Gisondo, Arabella Field, Sparkle, Megalyn Echikunwoke, Brandon Quinn, Nancy Lenehan, Samm Levine, Rachel Specter, Natalina Maggio, Leah Harrison, Tony Hawk, Chris J. Johnson, Mark Weiler, Trevor Wright, Danneel Ackles, Joanna Garcia Swisher, Barry Bostwick, Rachel Chagall, Josh Hammond, Ryan McPartlin, Minka Kelly, Peter Scolari, Tamara Mello, Desi Lydic, Tommy Dewey, Philipp Karner, Brian Stepanek, Beth Littleford, Jayden Lund, Arick Salmea, Wendy Carter, Wally Wingert, Patrick Macmanus, Alexondra Lee, Jesse Hlubik, Brian Peck, David Starzyk, Anne-Marie Johnson, Richard Tillman, Jennifer Lothrop, Robin Riker, Jackie Geary, Cameron Mathison, Jessica Lundy, Stephanie Brown, Samantha Esteban, Brady Smith, Kerri Kenney, Tiara Lanai, Rachel Shumate, Hannah Leigh, Rebecca Gayheart, Keith Allan, Lisa Kaminir, Gavin DeGraw, Benjamin King, Scott Weinger, Wesley Jonathan, David de Lautour, Tamyra Gray, Jadyn Douglas, Anicka Haywood, Chelsea Brummet, Jessica Chaffin, Lacey Mael, Keith Diamond, Jerry Shea, Linda Porter, Fran Drescher, Sara Erikson
  • ivishka

Jsou seriály u kterých mi ani náhodou nevadí přidané zvuky smějícího se publika ale tady mě to hodně ruší. Nejde jen o publikum ale americký způsob humoru, který se snaží pokračovat v tradici veleúspěšného seriálu Přátelé...Není to myšleno jako podobnost v ději nebo tak ale v tom smyslu, že scénáristé sekají za sebou nejméně 5 silných hlášek u kterých doufají, že se lidé zasmějí-a to není tak uplně pravda, protože se to jeví jako jedna velká parodie. Samozřejmě má pár světlých a vtipných momentů za to jedna * a ta další je za poloviční výkon Amandy Bynes a protože si myslím,že má na víc - tak říkám poloviční, protože potenciál jejího komediálního umění je trochu na jiné úrovni než tahle podprůměrná show pro náctileté.(26.3.2012)

• Warmin

Uff takových seriálů je celá řada a snad nikdo nemůže doufat že by se z nich staly veleúspešné seriály .Navíc když v tom hraje Amanda... tak to už fakt ne!!!!!(10.4.2012)

• Terva

Málokdy hodnotím, když jsem neviděl víc jak půlku, ale tady to se už pak nedalo ani poslouchat. Oblíbenost u některých novajedinců mě však nutí nedat odpad - pardóóón.(20.7.2011)

• LiVentura

Občas opravdu ojediněle je něco vtipné, ale jinak jde o vyčpělou americkou teen-komedii.(31.8.2011)

Opravdu škoda těch komických hereckých výkonů. Jediná jejich mimika jsou vykulené oči. Akorát Amanda mě překvapila. Její výkon se k její roli hodí. A i když jde o dost jednoduchý seriál dávám 3 hvězdy.. někdy je prostě fajn shlédnout něco nenáročného, u čeho můžete i usnout..(17.11.2010)

• Simon Rex, Jennie Garth