Komentáře uživatelů k filmu (572)

 • kleopatra
  ****

  Ben Stiller si mě získává schopností dělat si s přezíravým klidem a nonšalancí srandu především ze - sebe. V tomto filmu to platí zvlášť, i když tady se tak trochu navezl do lidí od modelingu a jejich prožívání sebe sama , což je vtipné už při jeho "výšce" a já se můžu usmát už při scéně, kdy si jde s mlžným pohledem zaslepeným egem a iq houpacího koně pro "svou" cenu .(25.9.2005)

 • KevSpa
  *****

  Tahle hovadina prostě patří mezi mé komediální srdcovky.(15.10.2006)

 • Cival
  ***

  Tři se mi zdá hrozně málo. Ale těžko bych si tenhle film pustil ještě někdy znovu, takže čtyři hvězdičky zase moc moc moc. Takže 70%, čisté 3 a 1/2*, s tím, že takovouhle ptákovinu, absurdní, pitomou, ale hrozně zábavnou, jsem už dlouho neviděl. Několik fórů geniálních, spousta skvělých momentů, ale celé to tak nějak rychle a nerušeně plyne, že si druhý den člověk vzpomene jen na klubko vaty a v ní pár kultovních gagů.(13.4.2004)

 • Lima
  ***

  Bena Stillera budu mít v hlavě zafixovanýho, i vzhledem k jeho předchozímu Cable Guyovi, jako originálního tvůrce. Zoolander je těžko popsatelný úlet, s originálním příběhem a několika geniálními scénami. Nemohu říci, že bych se u toho řezal smíchy, ale o nudnou blbost rozhodně nejde.(13.4.2003)

 • Galadriel
  ****

  Taky strašně váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, jenže protože jsem se opravdu dobře bavila, tak přestože jde o neskutečnou volovinu, dám hvězdy 4. Celý film je natočený s velkou nadsázkou, je úžasné sledovat, jak jsou oba modelové neuveřitelně natvrdlí (tenhle fakt je doveden do neuvěřitelné absurdity, ale skvěle funguje). Navíc Ben Stiller i Owen Wilson jsou prostě neodolatelní.(20.9.2004)

 • Gemini
  ****

  Zoolander je tak "gay" film, jak jen můžou vypadat osmdesátkové pecky tehdy bloňdatého George Michaela v riflových šortkách. A ve svém parodování toho a onoho občas zachází až moc daleko (nebo klesá příliš nízko) za hranice, které v mém světě označují to, co je přijatelné. "Bohužel" jsou ale takovéhle momenty menšinové, a převládá naprosto ujetá luxusní jízda, u které jsem v jedné chvíli řval smíchy (pokud to někoho zajímá, byla to Vesmírná Odysea;)), a v těch ostatních se tlemil Davidu Duchovnymu, Jonu Voightovi, Fabiovi a ostatním, ale hlavně a především tomu, jak kolosální debily dokázali Stiller s Wilsonem dělat z modelů a nádavkem z celého kolem nich vystavěného světa, kterému se na téhle planetě říká móda. BTW jsem přesvědčen, že zlá konspirace módních návrhářů je reálná - jak jinak chcete vysvětlit, že si každého půl roku "všichni, kteří něco znamenají", shodně usmyslí takovou hovadinu, jako že letos bude in fialová se žlutou a u kotníků zaškrcené gatě, a nic jiného se pak prostě nevidí? A navíc musejí něco přidávat do vody, protože jak jinak si vysvětlit, že tolik holek projevuje tak brutální absenci vkusu a soudnosti?:) Kdybych o světě módy věděl víc než ty nejzákladnější informace (které mi umožňují ocenit dramatické rozhození vějíře u nejmenového člena rady zla nebo to, že se při navrhování nové kolekce myslí hlavně na Dereka), velmi pravděpodobně bych se bavil ještě víc... ale i tak bych si to neměl šanci užít tak, jako Ben Stiller se svým tátou (jehož hlavní úlohou je trousit poznámky o tom, jak je ten kluk "hodnej, ale blbej jak dlabaný necky" atd.;)) a zbytkem té šílené bandy. Nekorektně pobavených 80%.(26.2.2012)

 • Tosim
  ****

  O módním/modelingovém průmyslu si myslím to stejné, co hlavní ženská hrdinka, ovšem šmrnc tohoto snímku spolu s totálně pohodovou/ujetou dvojicí hlavních mužských hrdinů přebilo mnohé, například některé až příliš absurdní situace. 70%.(30.8.2007)

 • Tom Hardy
  ****

  Neskutečně zábavná hovadina, která je vyhrocená do takového extrému, že to chvílemi pomalu mrazí!:), nicméně, syrovější (a drzejší) parodii určitého průmyslu (potažmo životního stylu) jsem snad nikdy neviděl a pochybuji, že by se kdy někdo lépe bavil na něčí účet tak moc, jako Stiller. Mělo by se povinně pouštět na všech modelingových akcích společně s Ženy pro měny!:)(4.12.2005)

 • Radyo
  ***

  Poměrně zdařilá komedie, která ale trpí mírnou nevyrovnaností děje. Snaha o humor je místy příliš očividná, ale na druhou stranu se musí nechat, že tvůrci vymysleli pár výrazně vydařených parodických scén, z nichž mne osobně takřka k bezvědomí smíchy přivedla parodie na začátek Vesmírné odyssey. Jinak je snímek zajímavý i enormním výskytem hvězd v rolích sebe sama. Ben Stiller má nepopíratelný tvůrčí talent, ale měl by na sobě ještě zapracovat i jako režisér, i jako herec (byť tady opravdu exceluje).(25.5.2004)

 • Matty
  ****

  Zoolander je jedna z nejlepších (ve smyslu nejvtipnějších) komedií, jakou jsem za posledních několik měsíců, možná i let, viděl. Má výborné herecké obsazení, stylový soundtrack a vtipy nabitý scénář. Zoolander není pro každého a budete-li při jeho sledování nechápavě a znechuceně zírat, v domnění, že jsem před filmem musel kouřit trávu, je to vaše věc a váš názor. Já mám svůj, jsem v pohodě a trávou to není. 85% Zajímavé komentáře: Anthony, CheGuevara, Jordan, MManual, PALINO, Chrustyn(6.12.2005)

 • Djkoma
  *****

  Smál jsem se na poprvé. Nevěřil jsem tomu. Je to tak šíleně hloupé, až je to geniální. Ben Stiller a Owen Wilson zde vytváří bezchybnou dvojici, kterou jemně doplňuje k nepoznání změněný Will Ferrel a Christine Taylor. Je to plné humoru, který nepadne všem, ale rozhodně si najde publikum a to bude uctívat všechno včetně malých cameo roliček(úžasná Natalie Portman) až po hudbu (relax). Všechno je plné hlouposti, ironie a celé je to skvělé. Smál jsem se i na podruhé a to možná ještě víc. Je to skoro k neuvěření, ale nacházel jsem další a další vtípky. Maličké fórky, které potěší a dotváří skvělý pocit "vymazleného" snímku... a stejně se tam ty děti nevejdou :)(14.6.2004)

 • gouryella
  ****

  Komedie o opravdu tupem manekynovi je obcas opravdu pro silne zaludky, ale divak se neskutecne bavi.(27.7.2002)

 • T2

  Rozpočet $28miliónovTržby USA $45,172,250Tržby Celosvetovo $60,780,981(27.5.2010)

 • imf
  ****

  Tahle šílená věc vám spraví náladu stejně zaručeně jako orange mocca frapuccino ;) Tedy pokud se podvolíte a budete akceptovat šílený svět Dereka Zoolandera, svět mužských modelů, kde jsou hranice humoru zbořeny každou novou scénou a ve kterém je největší koncentrace hvězd na metr čtvereční filmu... Pro někoho šílenost, pro někoho povinnost... každopádně byste to měli vidět už jen proto, abyste věděli do jaké skupiny patříte...(22.12.2002)

 • woody
  *****

  Ztřeštěný,blbý a nepochopitelný.Takový ten film je!A parodie na 2001 je nezapomenutelná.To může vymyslet jen Stiller.(2.3.2003)

 • Anthony
  ****

  Vtipnost této komedie spočívá především v totální blbosti hlavních hrdinů. Hlavně Ben Stiller i svým hereckým projevem vytváří naprosto kouzelně debilní postavu. Nejde sice o jeden fór za druhým, ale některé místa jsou vtipná převelice: model školy pro děti, dovádění u benzínové pumpy, modeling mezi horníky, kondomence na hřbitově atd. V životě nejde jen o to být opravdu ale opravdu hezký, někdy je důležitější se od srdce zasmát, v čemž vám tento film jistě dobře poslouží.(12.9.2004)

 • DaViD´82
  *****

  Geniálně tupé, tupě geniální - totální parodie jednoho životního stylu, života a tak vůbec. Nepopsatelná absurdita na n-tou, která jde ad absurdum ve všem a vždy. Tož ksakru, vždyť i já chci být opravdu, ale opravdu, dobře vypadajícím mužským modelem, který by obstojně zvládl aspoň ten Magnum. Na Modrou ocel si zatím netroufám, ale ono to přijde. Však já to při těch nesčetných opakovaných projekcích od Dereka odkoukám.(16.9.2006)

 • AngelAngie
  ****

  Bláznivé .. bláznivě skvělé!(22.5.2008)

 • MrHlad
  ****

  Jeden z mála "blbejch" filmů, kterej neni ani zbytečně sprostej a ani zbytečně tupej. V žánru tupejch komedií klenot. Pokud se chce člověk jen a pouze zasmát, je tohle skvělá volba.(23.10.2002)

 • Superpero
  *****

  Asi nejlepší komedie pod sluncem. Něco tak chytrého (zabaleného do neuvěřitelně stupidního hávu) nenajdete. Navíc z toho hyperčiší pozitivní energie viz. "orange mocca frapuccino." Viděl jsem to tak 12x a ani chvíli jsem se nikdy nenudil. Navíc je to film s asi největším počtem celebrit na snímek čtvereční.(20.3.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace