• woody
  *****

  Ztřeštěný,blbý a nepochopitelný.Takový ten film je!A parodie na 2001 je nezapomenutelná.To může vymyslet jen Stiller.(2.3.2003)

 • Cival
  ***

  Tři se mi zdá hrozně málo. Ale těžko bych si tenhle film pustil ještě někdy znovu, takže čtyři hvězdičky zase moc moc moc. Takže 70%, čisté 3 a 1/2*, s tím, že takovouhle ptákovinu, absurdní, pitomou, ale hrozně zábavnou, jsem už dlouho neviděl. Několik fórů geniálních, spousta skvělých momentů, ale celé to tak nějak rychle a nerušeně plyne, že si druhý den člověk vzpomene jen na klubko vaty a v ní pár kultovních gagů.(13.4.2004)

 • CheGuevara
  ****

  Vyčítat tomuto filmu kýčovitý konec, nebo jiné pokleslosti amerických limonád, je stejné jako vyčítat westernu, to že se odehrává na divokém západě. Komedie natolik zábavná, že si udrží svůj vtip až do samotného konce. Vtipné a hrávé, ale co především, Stiller je zde nejen přijatelný ale i nadmíru zábavný. Film, který nekritizuje jenom módní prostředí, ale v podstatě vše co je v nějakém slova smyslu "módní" a "in". Škoda na pár opravdu trapných gagů, které jakoby vypadly z nějaké jiné uchylné komedie, sem se jednoduše nehodily. Film stojí za vidění, už jenom kvůli tolika camoe rolím (u mě vede David Bowie). U tolik typické hollywoodské produkce působí tento snímek opravdu nepatřičným dojmem, a to míněno v tom nejlepším slova smyslu.(15.10.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Jméno Zoolander vzniklo sloučením jmen dvou známých mužských modelů Marka Vanderla a Johnnyho Zandera. (Olík)

 • - Film se natáčel v Ogdensburgu v New Jersey, v Los Angeles v Kalifornii, na Manhattanu a Yonkersu v New Yorku v USA. (rafix)

 • - Předtím než Derek (Ben Stiller) a Hansel (Owen Wilson) jdou "walk-off", pronese Hansel: "Who you trying to get crazy with ese? Don't you know I'm Loco?" což je citát písně „Insane in the Brain“ od Cypress Hill. (Olík)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace