Dobra, neni to nic svetoborneho, s prumernym scenarem a je to celkem i pitomost, ale Ben Stiller jako pritepleny model je k popukani. A sceny jako dovadeni u pumpy ci Derekova rec v bilem obleku na pohrbu jsou proste genialni :)(7.4.2004)

Bláznivé .. bláznivě skvělé!(22.5.2008)

Taky strašně váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, jenže protože jsem se opravdu dobře bavila, tak přestože jde o neskutečnou volovinu, dám hvězdy 4. Celý film je natočený s velkou nadsázkou, je úžasné sledovat, jak jsou oba modelové neuveřitelně natvrdlí (tenhle fakt je doveden do neuvěřitelné absurdity, ale skvěle funguje). Navíc Ben Stiller i Owen Wilson jsou prostě neodolatelní.(20.9.2004)

Asi nejlepší komedie pod sluncem. Něco tak chytrého (zabaleného do neuvěřitelně stupidního hávu) nenajdete. Navíc z toho hyperčiší pozitivní energie viz. "orange mocca frapuccino." Viděl jsem to tak 12x a ani chvíli jsem se nikdy nenudil. Navíc je to film s asi největším počtem celebrit na snímek čtvereční.(20.3.2006)

Fakt jsem se zle bavil:D Hodně mě překvapila účast velkého množství celebrit, především mě ale potěšil David Bowie a David Duchovny:) fakt nemělo chybu:)(26.7.2008)

• - V šatně při přípravě na závěrečnou přehlídku má Derek (Ben Stiller) úplně jinak namalované oči než o několik chvil později na samotné přehlídce. (Terva)

• - Ben Stiller napísal postavu Janíčka špeciálne pre Owena Wilsona a do tejto úlohy preto nebol zvažovaný nikto iný. (misterz)

• - Předtím než Derek (Ben Stiller) a Hansel (Owen Wilson) jdou "walk-off", pronese Hansel: "Who you trying to get crazy with ese? Don't you know I'm Loco?" což je citát písně „Insane in the Brain“ od Cypress Hill. (Olík)