Tahle hovadina prostě patří mezi mé komediální srdcovky.(15.10.2006)

• Gilmour93

Bene, don´t wake me up before you go-go.. Tak předně, tihle dva nemůžou hrát modely - Stiller měří pod metr padesát a Wilson má místo nosu přišitý penis, ale to nechme stranou, vždyť jde o zesměšnění prázdné nádoby světa modelingu. Spíš jde o to, že styl humoru byl úplně jiný, než jsem očekával a to i v rámci Frat Packu. Genialita. Hovadina. Ta slova se tu v komentářích mísí, ale já měl pocit, že se každé vydalo jiným směrem..(2.6.2014)

Na tenhle film jsem se fakt strasne tesil, takovyhle vymasteny komedie mam rad, navic tu je spousta mejch oblibenejch komiku. Jenze se nekde stala chyba. Zatimco podobny komedie jsou proste vymasteny, tak tahle je vymastena, ale snazi se o nejakej inteligentni pribeh. A tyhle dve veci proste nejdou k sobe. Cekal jsem kdy se filmrozjede, vzdy prisla nejaka kruta scena, tak sem se pohodlne usadil do kresla a cekal, ze od ty doby zacne uchylna vtipna jizda, zenze po scence se film zase vratil do normalnich koleji a takle to pokracovalo az do konce. Jednotlivy scenky docela vtipny, ale jako celek misty nuda. Navic, i kdyz to povazuju za uchylnou komedii, je to misty az tak uchylne, az to je trapne. Jediny co to zachranujou jsou herci, ty proste nemaj chybu a Stillerovo vyrazy jsou proste masakr. Taky potesi spousta hvezd hrajicich sama sebe, ale je nich tu tak moc, ze sem nich stejne postreh jen neco okolo 10. Cekal jsem daleko vic.(28.7.2006)

Dobra, neni to nic svetoborneho, s prumernym scenarem a je to celkem i pitomost, ale Ben Stiller jako pritepleny model je k popukani. A sceny jako dovadeni u pumpy ci Derekova rec v bilem obleku na pohrbu jsou proste genialni :)(7.4.2004)

• sud

No mě to nepřišlo nic extra. Americké komedie posledních let mě nijak nerajcují a neoslovují. Ben Stiller se u mě nechytá svými nápady ani komikou. Spíše než ulítlé se mi to zdálo divné. Ale pár světlých a vtipných momentů se objevilo a tak jsem film dokoukal bez potíží do konce. Dva a půl.(15.10.2006)