Tak tohle je parádní hovadina. Myslel jsem, že to bude krávovina, u které se ani jednou neusměji, mýlil jsem se, je to vlemi vtipné. Už samotné obsazení hodně napovídá, řada herců, kteří se hrají sebe samé působí opravdu legračním dojmem, třeba David Bowie nebo úžasná Paris. Nejúsměvnější momenty jsou ale ty, kde hrdinové nasazují své ostré výrazy, parodují jiné snímky nebo dokonce i situace z běžného života. Opravdu jsem překvapen. Skvělý relax, který mohu jen a pouze doporučit. [TOP 19/14 71%](22.10.2006)

• Gilmour93

Bene, don´t wake me up before you go-go.. Tak předně, tihle dva nemůžou hrát modely - Stiller měří pod metr padesát a Wilson má místo nosu přišitý penis, ale to nechme stranou, vždyť jde o zesměšnění prázdné nádoby světa modelingu. Spíš jde o to, že styl humoru byl úplně jiný, než jsem očekával a to i v rámci Frat Packu. Genialita. Hovadina. Ta slova se tu v komentářích mísí, ale já měl pocit, že se každé vydalo jiným směrem..(2.6.2014)

Rozpočet $28miliónovTržby USA $45,172,250Tržby Celosvetovo $60,780,981(27.5.2010)

Zoolander mi dost dlouho unikal a viděl jsem ho poprvé až dneska, 10 let po natočení. Těšil jsem se hodně a musim napsat, že jsem z filmu trochu zklamanej. Uživatelé, se kterejma se většinou shodnu, tady nešetřej chválou a dávaj 5 hvězdiček. Já to beru jako průměrnou komedii, ve který se sice najdou výborný momenty a hlášky, ale mezi nima jsem se až moc často nudil. Bláznivý komedie se Stillerem mam rád a obvykle je hodnotim dost vysoko. Tahle se podle mě řadí mezi Stillerovy slabší kousky.(14.5.2011)

Ben Stiller má skutečně široký výrazový rejstřík...(15.10.2006)