Zoolander je tak "gay" film, jak jen můžou vypadat osmdesátkové pecky tehdy bloňdatého George Michaela v riflových šortkách. A ve svém parodování toho a onoho občas zachází až moc daleko (nebo klesá příliš nízko) za hranice, které v mém světě označují to, co je přijatelné. "Bohužel" jsou ale takovéhle momenty menšinové, a převládá naprosto ujetá luxusní jízda, u které jsem v jedné chvíli řval smíchy (pokud to někoho zajímá, byla to Vesmírná Odysea;)), a v těch ostatních se tlemil Davidu Duchovnymu, Jonu Voightovi, Fabiovi a ostatním, ale hlavně a především tomu, jak kolosální debily dokázali Stiller s Wilsonem dělat z modelů a nádavkem z celého kolem nich vystavěného světa, kterému se na téhle planetě říká móda. BTW jsem přesvědčen, že zlá konspirace módních návrhářů je reálná - jak jinak chcete vysvětlit, že si každého půl roku "všichni, kteří něco znamenají", shodně usmyslí takovou hovadinu, jako že letos bude in fialová se žlutou a u kotníků zaškrcené gatě, a nic jiného se pak prostě nevidí? A navíc musejí něco přidávat do vody, protože jak jinak si vysvětlit, že tolik holek projevuje tak brutální absenci vkusu a soudnosti?:) Kdybych o světě módy věděl víc než ty nejzákladnější informace (které mi umožňují ocenit dramatické rozhození vějíře u nejmenového člena rady zla nebo to, že se při navrhování nové kolekce myslí hlavně na Dereka), velmi pravděpodobně bych se bavil ještě víc... ale i tak bych si to neměl šanci užít tak, jako Ben Stiller se svým tátou (jehož hlavní úlohou je trousit poznámky o tom, jak je ten kluk "hodnej, ale blbej jak dlabaný necky" atd.;)) a zbytkem té šílené bandy. Nekorektně pobavených 80%.(26.2.2012)

Tak to bylo dooost ftipny :-)))(31.10.2003)

Fakt jsem se zle bavil:D Hodně mě překvapila účast velkého množství celebrit, především mě ale potěšil David Bowie a David Duchovny:) fakt nemělo chybu:)(26.7.2008)

Ztřeštěný,blbý a nepochopitelný.Takový ten film je!A parodie na 2001 je nezapomenutelná.To může vymyslet jen Stiller.(2.3.2003)

Šílené!! Krásně šílené...(14.12.2005)