Komedie o opravdu tupem manekynovi je obcas opravdu pro silne zaludky, ale divak se neskutecne bavi.(27.7.2002)

Bláznivější komedii byste asi hledali dost těžko. Za střízliva za 4, jinak asi za 5.(13.6.2002)

Tak tohle je parádní hovadina. Myslel jsem, že to bude krávovina, u které se ani jednou neusměji, mýlil jsem se, je to vlemi vtipné. Už samotné obsazení hodně napovídá, řada herců, kteří se hrají sebe samé působí opravdu legračním dojmem, třeba David Bowie nebo úžasná Paris. Nejúsměvnější momenty jsou ale ty, kde hrdinové nasazují své ostré výrazy, parodují jiné snímky nebo dokonce i situace z běžného života. Opravdu jsem překvapen. Skvělý relax, který mohu jen a pouze doporučit. [TOP 19/14 71%](22.10.2006)

• - Film se natáčel v Ogdensburgu v New Jersey, v Los Angeles v Kalifornii, na Manhattanu a Yonkersu v New Yorku v USA. (rafix)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 4. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Owen Wilson natáčel ve stejné době akci Za nepřátelskou linií (2001) a potřeboval si uchovat krátký sestřih, proto má jako Jeníček (Hansel) po celou dobu paruku. (Matty)