Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  **

  No mě to nepřišlo nic extra. Americké komedie posledních let mě nijak nerajcují a neoslovují. Ben Stiller se u mě nechytá svými nápady ani komikou. Spíše než ulítlé se mi to zdálo divné. Ale pár světlých a vtipných momentů se objevilo a tak jsem film dokoukal bez potíží do konce. Dva a půl.(15.10.2006)

 • AngelAngie
  ****

  Bláznivé .. bláznivě skvělé!(22.5.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jsem opravdový muž a kdyby o tom chtěl někdo pochybovat, tak se sejdeme na předváděcím molu v Rio de Barcelona dne 31. února kteréhokoli roku. Musí se však jednat úterý a měsíc být v úplňku, protože jinak by nevynikl můj uhrančivý pohled, kterým hravě trhám slipy soupeřů. Kdyby někdo mezitím našel můj mozek, tak mi ho tam doneste, protože ztrácet čas jeho hledáním by mohlo napadnout pouze někoho, kdo není opravdu, opravdu, ale opravdu krásný. A to Derek Zoolander je, i když zárukou skvělé zábavy je spíše mix jeho vyšlapaného sebevědomí s nebezpečně záhadným IQ.(7.5.2012)

 • Matty
  ****

  Zoolander je jedna z nejlepších (ve smyslu nejvtipnějších) komedií, jakou jsem za posledních několik měsíců, možná i let, viděl. Má výborné herecké obsazení, stylový soundtrack a vtipy nabitý scénář. Zoolander není pro každého a budete-li při jeho sledování nechápavě a znechuceně zírat, v domnění, že jsem před filmem musel kouřit trávu, je to vaše věc a váš názor. Já mám svůj, jsem v pohodě a trávou to není. 85% Zajímavé komentáře: Anthony, CheGuevara, Jordan, MManual, PALINO, Chrustyn(6.12.2005)

 • xxmartinxx
  *****

  Tupé, až to bolí. Míněno v tom nejlepším slova smyslu. Výtažek z nejstupidnějšího amerického humoru, který nemůže sednout každému. Mně ano.(2.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace