Dobra, neni to nic svetoborneho, s prumernym scenarem a je to celkem i pitomost, ale Ben Stiller jako pritepleny model je k popukani. A sceny jako dovadeni u pumpy ci Derekova rec v bilem obleku na pohrbu jsou proste genialni :)(7.4.2004)

rozpočet : $28 million tžby celosvetovo : $60,780,981(16.12.2006)

Fakt jsem se zle bavil:D Hodně mě překvapila účast velkého množství celebrit, především mě ale potěšil David Bowie a David Duchovny:) fakt nemělo chybu:)(26.7.2008)

Tahle hovadina prostě patří mezi mé komediální srdcovky.(15.10.2006)

Takovou komedii jsem potřeboval vidět. Teď vím, že se i nyní dělají kvalitní a originální filmy za účelem pobavit. Jde o komedii u které nemusíte přemýšlet a která vás zároveň uzemní několika skvělými gagy. Při sledování zapomenete na všechny starosti. A o to tady jde - pobavit se a na chvíli zapomenout na to, co nás trápí.(28.12.2005)

• - Oblíbený film režiséra Terrence Malicka. (Lavran)

• - Film byl zakázán v Malajsii, protože fiktivní malajský prezident se v něm má stát obětí atentátu. Byl zakázán rovněž v Singapuru. (Matty)

• - Ben Stiller do filmu přizval pár svých příbuzných: manželku Christine Taylor (Matilda), otce Jerryho Stillera (Maury Ballstein), matku Ann Mearovou (v jedné scéně hodí po Mugatuovi vejce), sestru Amy Stillerovou (jedna z Jeníčkových kamarádek v jeho loftu) a švagra Mitche Winstona (šéf Infomercialu). (Matty)