Ben Stiller má skutečně široký výrazový rejstřík...(15.10.2006)

Neskutečně zábavná hovadina, která je vyhrocená do takového extrému, že to chvílemi pomalu mrazí!:), nicméně, syrovější (a drzejší) parodii určitého průmyslu (potažmo životního stylu) jsem snad nikdy neviděl a pochybuji, že by se kdy někdo lépe bavil na něčí účet tak moc, jako Stiller. Mělo by se povinně pouštět na všech modelingových akcích společně s Ženy pro měny!:)(4.12.2005)

Geniálně tupé, tupě geniální - totální parodie jednoho životního stylu, života a tak vůbec. Nepopsatelná absurdita na n-tou, která jde ad absurdum ve všem a vždy. Tož ksakru, vždyť i já chci být opravdu, ale opravdu, dobře vypadajícím mužským modelem, který by obstojně zvládl aspoň ten Magnum. Na Modrou ocel si zatím netroufám, ale ono to přijde. Však já to při těch nesčetných opakovaných projekcích od Dereka odkoukám.(16.9.2006)

• pan Hnědý

Ve filmu jsem nevěřil hlavním figurkám (Benu Stillerovy a Owenu Wilsonovy) ani zrnko. Interesantně rozkreslené postavy se změnily v loutky, s kterými si Stiller jen tak hraje a ubližuje jim (dokonce sám sobě). Za všechny modeling/komediální scény, které zachraňují odpadové hodnocení a Stillerovu "snahu" dávám dvě hvězdičky. Ani více ani méně.(28.2.2012)

O módním/modelingovém průmyslu si myslím to stejné, co hlavní ženská hrdinka, ovšem šmrnc tohoto snímku spolu s totálně pohodovou/ujetou dvojicí hlavních mužských hrdinů přebilo mnohé, například některé až příliš absurdní situace. 70%.(30.8.2007)